Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Solid Gold

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Solid Gold

    Přiznám se, že z videí se mi ta hra moc nelíbila. Navíc to přirovnávali k Turricanu, což je úplně jiná hra. Nainstaloval jsem si WHDLoad verzi, zvolil nekonečný počet životů a chopil se joypadu. Solid Gold je příjemná arkáda, která mi hodně připomíná Rick Dangerous. Nepřátele likvidujete tak, že na ně skočíte. I když je grafika jen pro OCS, je vkusná a neurazí. Musíte se dostat přes 10 levelů. Ke každému levelu dostanete heslo. Když ztratíte život, začínáte pěkně od začátku. V průběhu hraní narazíte na pár save pointů, takže to není tak hrozné. Hra obsahuje 4 různé grafické prostředí. Hodně se mi líbil Egypt, který byl plný pyramid, sarkofágů, oživlých mumií. Přiznám se, že po dohrání mě bolely ruce od joypadu, asi stárnu. Rozhodně doporučuji tuto hru zahrát. Kluci si s tím dali hodně práce a rozhodně jsem s touto hrou strávil příjemné odpoledne. A kdo nechce hrát, tak si alespoň proklikejte video.
    This cute little game was released 31th Decemeber 2013.You can download it here: http://sun.hasenbraten.de/%7Efrank/projects/
    I love Amiga

    #2
    O: Solid Gold

    Je to výborná hra, smekám před autory, že tomu věnovali čas a úsilí. Klasická amigovská akráda. Kdyby to vydali komerčně, tak bych to i koupil.
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #3
      O: Solid Gold

      Jste mě navnadili. Zítra si ji zkusím zahrát. Hopsaček není nikdy dost .

      Komentovat


        #4
        O: Solid Gold

        Dami Solid Gold docela hodně proklepl teď na párty ve Vraném a z toho co jsem viděl musím říct, že falt pěkný.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Solid Gold

          Solid Gold vydán v krabicové verzi. Objednal jsem si ho zde: http://amiga.net.pl/index.php?lng=eng&kwt=1
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Solid Gold

            Pokud někdo budete objednávat krabicovou verzi objednejte taky kousek pro mne - děkuji.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: Solid Gold

              Objednej si to sám. Ten shop není moc propracovaný a mám dojem že nejde přidat jednu věc do košíku víckrát. I s poštou mě to vyšlo na 344,- korun.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                O: Solid Gold

                To se platí při převzetí?
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #9
                  O: Solid Gold

                  No jo, formu placení to uvádí až po objednání. PayPal nemám a ČSOB si účtuje za transakci 200 KČ a je proti mé logice takový poplatek bance platit, pokud někdo budete objednávat ať dá vědět. Změna banky z mé strany je v pořadí, nevím, kdy se k tomu dostanu. Když hru nebudu mít nic se neděje, svět se nezbortí.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: Solid Gold

                    Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                    No jo, formu placení to uvádí až po objednání. PayPal nemám a ČSOB si účtuje za transakci 200 KČ a je proti mé logice takový poplatek bance platit, pokud někdo budete objednávat ať dá vědět. Změna banky z mé strany je v pořadí, nevím, kdy se k tomu dostanu. Když hru nebudu mít nic se neděje, svět se nezbortí.
                    výmluvy
                    pařba a flink chtěj celýho člověka...

                    Komentovat


                      #11
                      O: Solid Gold

                      PayPal si určitě můžeš zřídit i na kartu od ČSOB.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        O: Solid Gold

                        @lisiak4
                        Přesně tak, akorát si musíš povolit platby kartou přes internet na svém učtě. Pokud je již nemáš...Pak již žádné poplatky za převod bance neplatíš.
                        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                        PayPal si určitě můžeš zřídit i na kartu od ČSOB.
                        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                        Komentovat


                          #13
                          O: Solid Gold


                          Takhle to tak nevypadá, ale ta krabice je velikánská!
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            O: Solid Gold

                            Autoři Solid Gold mají skoro hotovou novou plošinovku Trap Runner. Krucinál, ať je to co je to, určitě to bude supr, protože SG je špica.

                            Zdroj: https://eab.abime.net/showpost.php?p...97&postcount=1
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X