Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hybris

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hybris

    DaveSade mě navnadil svou recenzí hry Hybris na portálu a zkusil jsem si zahrát tuto ranou střílečku z roku 1988. Přiznám se, že hra je pekelně těžká a chce to více tréninku, účelově používat zbraně. Stáhl jsem si hru v poslední WHDLoad verzi 2.3, kde lze jednoduše aktivovat cheat. Hra má jen 3 levely, ale jsou dost dlouhé. V půlce a na konci levelu se utkáme s bossem. V dobových časopisech má hra relativně vysoké hodnocení. Ale není se čemu divit, v roce 1988 nebylo pro Amigu moc dobrých stříleček, snad jen Katakis mě napadá. Hra mi byla ale trošku povědomá a není se čemu divit. Autoři o rok později vydali Battle Squadron, který považuji za velmi vydařenou střílečku.
    I love Amiga

    #2
    O: Hybris

    Mě se Hybris taky dost líbí, dlouho jsem o něm nevěděl, až jsem ho objevil v nějakém whdload balíku. Na svojí dobu to byla opravdu nadprůměrná hra - výborná grafika a super hudba. Obtížnost je ale jak píšeš velká, chce to trénink a trpělivost.
    Battle Squadron je ještě o krok vymakanější a obtížnost je o něco nižší, velká škoda ale je, že v disketové verzi nelze aktivovat speciální zbraně druhým tlačítkem josticku..
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat

    Zpracovávám...
    X