Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Koupím přídavnou paměť pro Blizzard 1220

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím Koupím přídavnou paměť pro Blizzard 1220

    Zdravím,
    mám ve své Amize 1200 turbínu Blizzard 1220, která má 4MB FAST RAM, což mi v podstatě stačí, ale sem tam se najde demo, které díky malé paměti nespustím, tak pokud by měl někdo přídavnou kartu s pamětí pro tuto turbínu, měl bych zájem (nejlépe 8MB).
    PS: nejde tam klasická SIMM, je to ta karta vpravo od turbíny

    Díky

    #2
    O: Koupím přídavnou paměť pro Blizzard 1220

    Do tehle karty jde jen dalsich 4MB, dohromady 8MB (vcetne CHIP a Amize je to pak 10MB celkem), nic jineho neni mozne, navic bohuzel ty pridavne 4MB koliduji s PCMCIA slotem, coz je podstatna ztrata. Je potreba s tim pocitat.

    Komentovat


      #3
      O: Koupím přídavnou paměť pro Blizzard 1220

      Aha tak to díky za info, tady na konci článku píšou, že max.je 12MB. A stou PCMCIA je to blbý, tu samozřejmě potřebuju, já myslel že se ta karta dává opačně, směrem dovnitř karty, aby ji dále neprodlužovala.

      Komentovat


        #4
        O: Koupím přídavnou paměť pro Blizzard 1220

        To je skoro urcite chyba:


        Big Book of Amiga Hardware - Probably the largest Amiga hardware reference on the net!


        Ono to nekoliduje s tim PCMCIA fyzicky, jako ze se to nevejde, ale pouziva to stejny adresni prostor, takze se to "pere".

        Komentovat


          #5
          O: Koupím přídavnou paměť pro Blizzard 1220

          Tak díky moc za info, tímto to pro mě pozbývá smyslu. Můžete smazat.

          Komentovat


            #6
            O: Koupím přídavnou paměť pro Blizzard 1220

            Na dema budeš stejně potřebovat něco mnohem výkonnějšího než tohle rozšíření paměti, Jack by ti mohl vyprávět.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X