Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

HighSpeedMathLibs

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    HighSpeedMathLibs

    Používáte někdo tyhle knihovny pro 060kové procesory? Jaké s nimi máte zkušenosti? Vyplatí se zainvestovat těch 5 €?

    #2
    O: HighSpeedMathLibs

    Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
    Používáte někdo tyhle knihovny pro 060kové procesory? Jaké s nimi máte zkušenosti? Vyplatí se zainvestovat těch 5 €?
    Vyskusaj si najskor demo, ci pracuje spolahlivo. Ja tiez uvacujem o registracii pre 68882 pre Furia EC020
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: HighSpeedMathLibs

      No vidíš, verze pro 68882 jsem si nevšiml. Ty už ji zkoušíš? Jak to s ní funguje?

      Komentovat


        #4
        O: HighSpeedMathLibs

        To vypadá zajímavě, dejte pak vědět nějaké info z testování
        Respektive, existuje nějaký test, který by zohlednil matematický koprocesor?
        Naposledy upravil CodEx; 23.01.2014, 11:07:23.
        A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
        A600 HD,
        2MB Chip, Fúria EC020 inside

        Komentovat


          #5
          O: HighSpeedMathLibs

          Spíš si primárně zjistěte, co všechno by Vám to mohlo urychlit, protože je to pouze pro ony knihovny, které jednoduše namísto integerovského výpočtu spustí FPU instrukci. Jako není to špatný nápad (sám jsem si takové funkce drív psal).

          Pokud máš na výběr verzi programu, která má FPU podporu, a pak verzi, která FPU nevyžaduje, ale potřebuje tyhle knihovny, určitě bude ta FPU verze rychlejší.

          Můj osobní názor je, že za něco takto primitivního chtít 5 euro je poněkud přehnané. Sám bych to spíchnul za pár hodin (když hodně).

          Komentovat


            #6
            O: HighSpeedMathLibs

            Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
            Můj osobní názor je, že za něco takto primitivního chtít 5 euro je poněkud přehnané. Sám bych to spíchnul za pár hodin (když hodně).
            Myslím, že takovou cenu si určuje, díky absenci rozumné konkurence. Pokud bys něco takového dal dohromady, myslím, že bys odbyt našel a potěšil spoustu lidí.
            No a za hranicemi by seděl další naprdlý germán na šikovné lidi v "česko-slovenské" komunitě
            A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
            A600 HD,
            2MB Chip, Fúria EC020 inside

            Komentovat


              #7
              O: HighSpeedMathLibs

              Navíc, treba bys je mohl ušít Fúrii na míru ...

              Komentovat


                #8
                O: HighSpeedMathLibs

                Povodna cena bola 15,- Eur, tych 5,- je pre mna zanedbatelna ciastka, dalej moje projekty tiez vela ludi podporilo finacne. Takze tiez tuto investiciu beriem ako podporu pre autora
                Naposledy upravil Boboo; 23.01.2014, 14:31:17.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #9
                  O: HighSpeedMathLibs

                  No tak já schválně zkusím oprášit své znalosti o sdílených knihovnách, a zkusím jednu z oněch knihoven pro 68881-2 napsat, v PowerD samozřejmě s inline assemblerem

                  Komentovat


                    #10
                    O: HighSpeedMathLibs

                    Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
                    No tak já schválně zkusím oprášit své znalosti o sdílených knihovnách, a zkusím jednu z oněch knihoven pro 68881-2 napsat, v PowerD samozřejmě s inline assemblerem
                    Tak Ti poviem, kludne to skus aj pre 060 a namiesto germana financne podporim Teba. Ved, co je doma to sa pocita, nie
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #11
                      O: HighSpeedMathLibs

                      No, už jsem přepsal první knihovnu mathieeedoubbas.library pro 68881/2, jen mi s ní A4000T nechce nabootovat korektně, ještě to budu muset vyzkoušet na samotné Fúrii, ale to až po víkendu, teď už se k tomu nedostanu. A nejspiš udělám nejdřív mathieeesingbas.library, pač ta se bude snadněji testovat...

                      Komentovat


                        #12
                        O: HighSpeedMathLibs

                        Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
                        Můj osobní názor je, že za něco takto primitivního chtít 5 euro je poněkud přehnané. Sám bych to spíchnul za pár hodin (když hodně).
                        Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
                        No tak já schválně zkusím oprášit své znalosti o sdílených knihovnách, a zkusím jednu z oněch knihoven pro 68881-2 napsat, v PowerD samozřejmě s inline assemblerem
                        Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
                        No, už jsem přepsal první knihovnu mathieeedoubbas.library pro 68881/2, jen mi s ní A4000T nechce nabootovat korektně, ještě to budu muset vyzkoušet na samotné Fúrii, ale to až po víkendu, teď už se k tomu nedostanu. A nejspiš udělám nejdřív mathieeesingbas.library, pač ta se bude snadněji testovat...
                        Koukám a nestačím se divit. Ten člověk na tom dělá od roku 1999, dal do toho hromadu času a práce a vy tady z něho děláte vychcanýho němce, co za to něco chce. Marku, tady na foru jsem si už všimnul, že jsi celkem dobrej programátor, ale své usilí bys měl asi směrovat jiným směrem. Proč dělat něco co už je? To už vážně chcete znechutit dalšího člověka? Jako test, že to dokážu tky je sice fajn, ale tím by to asi mělo skončit. Je tady hromada jiných věcí co na Amize chybá a má větší smysl se tím zabývat.

                        Doprdele, to jste fakt takový socky, že 5 euro je pro vás takový problém???

                        Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                        Myslím, že takovou cenu si určuje, díky absenci rozumné konkurence. Pokud bys něco takového dal dohromady, myslím, že bys odbyt našel a potěšil spoustu lidí.
                        No a za hranicemi by seděl další naprdlý germán na šikovné lidi v "česko-slovenské" komunitě
                        Tenhle stupidní názor fakt nemá cenu ani komentovat.... A než mi na to naklikáte hromadu nelíbíse mi, tak se nad tím zkuste nejdříve trochu zamyslet....

                        Komentovat


                          #13
                          O: HighSpeedMathLibs

                          Hele a není to celé náhodou o něčem jiném než dokázat Němci, že "tohle taky dovedu, nebo dokonce lépe"? Sám autor nabízí demoverzi knihoven, aby si je potencionální zajemci mohli vyzkoušet. Pokud bude k dispozici alternativa (nemyslím kopii), bude pak už na uživatelích která z nich jim bude vyhovovat lépe. Na tom není nic špatného. Navíc mám dojem, že MarK se své knihovny pokouší optimalizovat pro Fúrii, ne? Takže bych si dovolil navrhnout, aby i ty ses trochu zamyslel, než někoho nazveš sockou.

                          Komentovat


                            #14
                            O: HighSpeedMathLibs

                            No pokud bude knihovna od MarKa v nečem lepší, tak proč ne? No a v situaci, kdy je podobná knihovna za 5 Euro bych té nové dal záměrně stejnou cenu. A pokud nebude v nečem lepší, souhlasím se Scavem (i když to napsal trochu tvrději - ale ostatní (čti klidně jako já) vědí, že tohle je ještě jeho ten přatelštější "dialekt"). 5 Euro opravdu není nedosažitelná částka. A to se považuji za socku ). A teď budu trochu tvrdý já: pokud má někdo problém s 5 Eurama a má práci, tak ve většině případů pojmenování sociální případ není příliš trefné... .
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #15
                              O: HighSpeedMathLibs

                              Tak ja hlavne nechapu, proc se navazis do MarKa. Mit od vseho jen jednu verzi jen proto, ze uz ji nekdo udelal a je tedy nemoralni ji udelat jinak at uz zdarma nebo i treba za vic penez? Podle me co dela MarK neni nic proti nicemu. Prvne bych si snad na tu knihovnu pockal, vyzkousel, ktera je pro moje potreby lepsi a jestli ji vubec potrebuji a pak bych klidne za tu lepsi zaplatil i 10 euro, pokud ji vyuziji a v necem mi pomuze.
                              Naposledy upravil uunek; 24.01.2014, 15:32:01.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X