Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

HighSpeedMathLibs

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: HighSpeedMathLibs

    To jestli budou stejně kvalitní, méně, nebo více se stejně nedozvíme dokud nebudou hotové. Tak proč tu hned plamenně moralizovat?

    Komentovat


      #17
      O: HighSpeedMathLibs

      OT: Už přes rok sháním originální chadič na Cyberstorm PPC (respektive PPC cpučko), včera se ozvala nabídka. Týpek si byl vědom toho, že nikde nejsou k sehnání a nechal je udělat na CNC, nabídl mi ho za lidových 65 EUR. Jsem tedy socka, když se naseru a vezmu nějakej z Penťáku a s pomocí svěráku a brusky si ho upravím sám? A co kdybych našel rychlej způsob a udělal takových stejných 10 kusů a nabídl je za 10 EUR, co bude chudáček s těma za 65 EUR dělat???

      Nemám rád ozvačení socka, nesnáším ho, pač se mi zdá v dnešní době velice povrchní a bezcitné. Ale jestli mi má něco připadat jako "socácké", jsou to věty typu "darujte mi Amigu" (i když vím, žes to samozřejmě myslel z legrace). Takže nerejme do sebe prosím. Pokud MarK chce udělat něco lépe, než udělal nějaký němemec tak proč ne, pokud na to někdo má, tak on je mezi nimi. Například jak víš, kolik času tomu ten němec věnoval? Třeba se na to kouknul 3x během těch 15ti let pokaždé to vydal jako update. Také nevíš, jaké jsou doopravdy možnosti toho němce, někdo může programovat věc rok, co jinému zabere den. Každopádně assemblerovské optimalizace programů, her a dem se dnes už bohužel moc nenosí. Lidí se znalostí assembleru a snahou programovat je jako šafránu, musíme si takových vážit a ne je srážet.

      Proto moje reakce je, že si rád počkám, co MarK vytvoří a rád mu to otestuju třeba na LW ;o)
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #18
        O: HighSpeedMathLibs

        ja bych to shrnul asi takhle, at se MarK ukaze, pak neni problem prohnat knihovny obou autoru nejakym benchmarkem a uvidime, ktere knihovny na tom budou lip.
        Pokud MarKovi, tak super, smekam klobouk, pokud to budou knihovny toho nemce, muzes se svobodne rozhodnou jestli das za dodtecnou rychlost 5 EUR, nebo se spokojis s knihovnou od Marka, nebo budes pouzivat standardni systemove.
        Nemluve teda o tom, ze dneska je to imho uplne fuk, Amiga uz neni produkcni stroj, abys setril kazdou vterinu...

        Komentovat


          #19
          O: HighSpeedMathLibs

          Presne tak, kde je napisane ze Markove kniznice sa nebudu napr. bundlovat k Furii ? A dalsia vec, co ked budu este rychlejsie ? A cenu netreba riesit. Je moja vec koho podporim svojimi peniazmi. A ano, radsej Cecha ako Nemca. Myslite si o tom co chcete..
          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

          Komentovat


            #20
            O: HighSpeedMathLibs

            Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
            Tenhle stupidní názor fakt nemá cenu ani komentovat.... A než mi na to naklikáte hromadu nelíbíse mi, tak se nad tím zkuste nejdříve trochu zamyslet....
            Scave, ty nás buďto sakra podceňuješ a nebo naopak. Nikomu tady nejde o to, aby někomu dával palec dolu a pokud si myslíš, že Tvůj názor si jej zaslouží, pak si i sám dokážeš odpovědět, na to co jsi napsal. Myslel jsem si, že soutěživost, smysl pro humor či ironie tady nikomu nechybí, ale jak vidím, tak se Tě asi nějak dotýká nedořešená česko-nemecká otázka a nebo neumíš číst mezi řádky.

            Naprosto souhlasím a jistě nejen já s tím, že je toho spousta co pro naše Amigy lze naprogramovat a vymyslet a tak když se podívám zpětně, MarK se do toho pustil, protože si to někdo přál a pokud si za to MarK řekne 10 éček a nebo to udělá čistě pro českou komunitu jen, aby si dokázal, že to umí, tak co je na tom špatného? Navíc dává část své duše do funkčnosti Bobooovi Fúrie a tímto by jen doplnil její podporu. Takže pokud bychom se zamysleli nad Tvým názorem, možná bychom dospěli k otázce, proč vlastně plýtvat časem nad Fúriíí, když už pár lidí podobnou turbínu prodává a věnovala přece spoustu času jejich tvorbě?

            Proč se obtěžovat ScanJugglerem, když můžeme mít Indivision? Proč vyrábět Škodovky, když už někdo vyrábí VW, Audi, BMV...? Proč Prober věnoval mraky času AmigaPortálu a téhle komunitě, když existují portály se stejnou tématikou v zahraničí? A jestli myslíš, že je to tím, že někdo nemá rád němce, pak bys měl vědět, že spousta lidí zde, včetně mě, tam má mezi nimi spoustu kamarádů a přátel.

            Takže Scave, Tvůj názor je v pořádku, a kdybys ho aspoň napsal slušně dal bych Ti Like, jen proto, že ukazuje jiný pohled. Ale nedám a dokonce ani ten palec dolů o který žadoníš, protože pokud budeš jen urážet a nadávat lidem v této komunitě, pak mi za něj ani nějak nestojíš. A to jsem si z pár Tvých předchozích komentářů myslel, že jsi člověk nad věcí, který si rád ironicky rýpne, ale tady tímto spíše ukazuješ, že si možná vybíjíš nějakou svou neseberealizaci. Což je vážně škoda, protože potenciál by u Tebe určitě byl? Třeba kdybys MarKovi poradil, čemu přínosnějšímu by se mohl věnovat, byl bys hned brán za někoho, kdo vnese svěží nápad a ne jen okurky od pana profera Rhona z Bubenče, které přece nemůžou být kyselé.
            Naposledy upravil CodEx; 24.01.2014, 20:50:21.
            A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
            A600 HD,
            2MB Chip, Fúria EC020 inside

            Komentovat


              #21
              O: HighSpeedMathLibs

              Podporovat by sa mali vsetky ako softwarove, tak aj hardwarove projekty. Moze, to byt pre daneho vyvojara skusenost, ktoru moze vyuzit v buducich (nasledujucich) projektoch. Myslim si, ze to moze byt len prinos do buducnosti, aj keby sa jednalo o nezavisle pripadne cielene podobne projekty.

              Proste treba podporit, ci uz financne, ale hlavne moralne kazdeho, ktory nieco vyvija a zvlast pre nase Amigy.

              Komentovat


                #22
                O: HighSpeedMathLibs

                Čím více lidí si bude konkurovat tím lepší budou výsledky. Tímto podporuji MarKa a další odborníky.
                Amiga 1200 ROM 3.1, Apollo 1260/50MHz 32MB RAM, IDE/CF Sandisk 4GB, Workbench 3.1 || Commodore C64 || Atari 800XE
                Amiga 1200 ROM 3.0, Infinitiv tower, Blizzard 1240/40MHz 32MB RAM, Fast ATA 1200

                Komentovat


                  #23
                  O: HighSpeedMathLibs

                  Pánové, všem se omlouvám, pokud jsem se někoho dotknul. Je hezké sledovat, jak tady všichni šílíte kvůli knihovnám, o kterých vtšina z vás ani neví na co jsou a v životě je nebudou mít šanci nijak využít. Ale beru to jako davové šílenství a snahu napsat aspoň něco (i když o tom vím lejno), abych byl trochu zajímavý. Povedlo se vám to...

                  Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                  Takže bych si dovolil navrhnout, aby i ty ses trochu zamyslel, než někoho nazveš sockou.
                  Jéžiši, já už mám pocit, že se tady bavím s útlocitnýma babama. Všem potrefeným husám, kterých se označení socka dotklo, se upřímně omlouvám. Já někdy zapomínám, že tady v Ově se nebojíme říkat věci na rovinu. Takže pro příště budu používat označení člověk v tíživé sociální nebo finanční situaci a vy mi klidně říkejte nepřízpůsobivý amigisto

                  Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                  (i když to napsal trochu tvrději - ale ostatní (čti klidně jako já) vědí, že tohle je ještě jeho ten přatelštější "dialekt").
                  Takže bacha Martine na Martina

                  Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                  Tak ja hlavne nechapu, proc se navazis do MarKa.
                  Ale já se do Marka vůbec nenavážím, chce to číst trochu lépe...

                  Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                  tak se Tě asi nějak dotýká nedořešená česko-nemecká otázka
                  Co to meleš?

                  Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                  Proč se obtěžovat ScanJugglerem, když můžeme mít Indivision? Proč vyrábět Škodovky, když už někdo vyrábí VW, Audi, BMV...? Proč Prober věnoval mraky času AmigaPortálu a téhle komunitě, když existují portály se stejnou tématikou v zahraničí? A jestli myslíš, že je to tím, že někdo nemá rád němce, pak bys měl vědět, že spousta lidí zde, včetně mě, tam má mezi nimi spoustu kamarádů a přátel.
                  Znovu, ty kecy o němcích tady měl někdo jiný. Já s nikým problém nemám, možná by si to chtělo přečíst co jsem napsal, než ze sebe dělat blbce. A proč tady taháš příměr s hw nebo autama? Co to má jako za smysl? A Prober? Toho si vážím neskutečně a viděl jsem hodně dobře, jak se mu tahlekomunita za tu práce odměnila - že se z ní raději úplně stáhnul. Na co si tady najednou hrajete?

                  Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                  A to jsem si z pár Tvých předchozích komentářů myslel, že jsi člověk nad věcí, který si rád ironicky rýpne, ale tady tímto spíše ukazuješ, že si možná vybíjíš nějakou svou neseberealizaci.
                  Byl jsem nad věcí. Ale tady aby se už člověk začal bát napsat něco s jiným názerem, aby neměl strach že se na něj vrhne rozvášněné stádo.

                  Komentovat


                    #24
                    O: HighSpeedMathLibs

                    Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                    Byl jsem nad věcí. Ale tady aby se už člověk začal bát napsat něco s jiným názerem, aby neměl strach že se na něj vrhne rozvášněné stádo.
                    Scave je vidět, že úzkoprse nechápeš co tu zaznělo...

                    Tak tedy pro Tebe, když je evidentně problém chápat smysl napsaný ve více řádcích, v bodech:
                    • sockou se tu nikdo necítí - šlo jen o to, že se MarK nabídl zkusit něco, co málo kdo z nás umí
                    • o němcích jen v dobrém - jen to vypadalo, že kdykoli byla o nich zmínka, začal jsi vykřikovat jako by Tě na nože brali
                    • my mimo Ovu říkáme věci taky přímo, ale nikoho přitom neurážíme - a mimochodem to nemá co do činění s Ovou, páč mám odtud spoustu kolegů a kamarádů a Tvé chování je od nich vzdálené na míle
                    • do MarKa se sice nenavážíš - ale navážíš se do toho co chce dělat, protože to prostě umí
                    • příměr s autama a HW je úplně stejný jako příměr se SW - nebo se mýlím?
                    • Probera si tu nikdo do úst nebere - alespoň z těch do kterých se navážíš
                    • Prober udělal pro nejen československé amigisty tolik, že neznám nikoho, kdo by si toho nevážil a že se občas někdo škorpí... holt někdy to tak je i když se nám to nemusí líbit, a i když nevím přesně jak se mu "tahle" komunita odvděčila, můžu si představit, že třeba podobně, jako Ty teď... a přitom stačila taková maličkost, jako zmínka ohledně možnosti naprogramovat jednu knihovnu, do které vlastně nikomu nic není a nikdo neví k čemu je
                    • rozvášněné stádo? KDE? - Sakra chlapy! Vy v té Ově musíte mít, ale pěknou divočinu
                    Naposledy upravil CodEx; 25.01.2014, 14:37:57.
                    A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                    A600 HD,
                    2MB Chip, Fúria EC020 inside

                    Komentovat


                      #25
                      O: HighSpeedMathLibs

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      "darujte mi Amigu" (i když vím, žes to samozřejmě myslel z legrace)
                      Legrace, nelegrace. Klidně mi říkejte socko, jen mi už ty Amigy začněte někdo dávat

                      Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                      Vy v té Ově musíte mít, ale pěknou divočinu
                      Ani nechtěj vědět

                      Scave, trochu brzdi. Markovy knihovny toho Němce v žádném případě nijak neohrozí, spíše naopak. A nejde jenom o konkurenci, ale případně o další vylepšení - víc hlav víc ví. Mark jeden z mála programátorů, co něco takového vůbec dokážou při šálku odpoledního čaje. A vůbec nejde o to, jestli podpořit Čecha nebo Němce, ale o to podpořit Amigu.

                      Tvůj problém je v tom, že ty lidi tady na fóru vůbec neznáš osobně. Vem se a zajeď si někam na akci a poznej ty lidi trochu osobně Oni tě nezbijou, taky jsem se bál
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #26
                        O: HighSpeedMathLibs

                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        Tvůj problém je v tom, že ty lidi tady na fóru vůbec neznáš osobně. Vem se a zajeď si někam na akci a poznej ty lidi trochu osobně. Oni tě nezbijou, taky jsem se bál.
                        Třeba příští víkend bude opět sraz Budějckého Amiga klubu Přidej se k nám a budeme tři

                        A vy ostatní... sice vás počtem členů nezdoláme, ale počtem akcí se 100%ní účastí vás musíme dát!
                        A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                        A600 HD,
                        2MB Chip, Fúria EC020 inside

                        Komentovat


                          #27
                          O: HighSpeedMathLibs

                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Oni tě nezbijou, taky jsem se bál
                          to není tak jistý
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #28
                            O: HighSpeedMathLibs

                            Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                            ... a snahu napsat aspoň něco (i když o tom vím lejno), abych byl trochu zajímavý.
                            Ehm... No, já nevim, ale řekl bych, že tohle je spíš tvoje parketa...

                            Komentovat


                              #29
                              O: HighSpeedMathLibs

                              No ty krávo. Pracně označuju hromadu OT příspěvků, že to jako klasicky diktátorsky promažu a koukám dolů - a už nemám admin funkce. No, bude tvat dlouho než si na to zvyknu
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #30
                                O: HighSpeedMathLibs

                                (CodEx)
                                .....to je hezky a výstižně napsané
                                Naposledy upravil mijaji; 28.01.2014, 21:40:08.
                                A500, A500+, A2000, A600, A1200

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X