Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga myš nebo redukce

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga myš nebo redukce

    Neměl by někdo k prodeji dobrou amiga myš či redukci PS/2<->COM ???

    Dá se to v ČR sehnat jinde než na amigakitu?
    A pokud na amigakitu, máte někdo zkušenosti s poštovným a dobou dodání?

    #2
    O: Amiga myš nebo redukce

    Nemám zkušenost s redukcemi, ale mám optické myšky od EXY se kterými jsem moc spokojenej. Cenově vychází mnohem lépe než ty redukce a mají rok záruku

    Komentovat


      #3
      O: Amiga myš nebo redukce

      Používám Tavvva mouse redukci a jsem spokojen. Zkus se zeptat na webu pro staré počítače , myslím že uživatel "ctirad" je stále prodvá....
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #4
        O: Amiga myš nebo redukce

        20.1. jsem objednal z amigakitu micromysV4 , 22.1. jsem poslal peníze, od 27.1 zboží je na cestě. Tak pak ti dám vědět kdy to dorazí.
        Co vim tak Jack-3d ty redukce má 2 už nějakej ten rok a je spokojenej.
        Naposledy upravil los_carlos; 28.01.2014, 18:06:52.
        A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

        Komentovat


          #5
          O: Amiga myš nebo redukce

          Pokud Ti to nebude vadit,mohu nabídnout Svou produkci :
          Hardware, elektronika, servisní opravy, BGA technologie, návrhy PCB a fotografie

          Tím bych si zde nedovolil kohokoliv přesvědčovat,aby si pořídil právě zde zmíněnou Redukci "bez Bufferu" !
          Už zde na toto téma toho bylo sepsáno víc než dost v jiných vláknech tohoto A-Fora,stačí jen dohledat.
          -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          Autorem citovaného textu je gaffcz Přejít na původní příspěvek
          Neměl by někdo k prodeji dobrou amiga myš či redukci PS/2<->COM ???

          Dá se to v ČR sehnat jinde než na amigakitu?
          A pokud na amigakitu, máte někdo zkušenosti s poštovným a dobou dodání?

          Komentovat


            #6
            O: Amiga myš nebo redukce

            Taky jsem dlouhodobým uživatelem jedné s myší od Exy. Vše naprosto OK. Takže mohu doporučit.
            A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
            DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

            Komentovat


              #7
              O: Amiga myš nebo redukce

              Ó, to vypadá super, EXO!
              Domluvíme se v poště tedy, poslal jsem ti zprávu
              Naposledy upravil Host; 28.01.2014, 22:20:58.

              Komentovat


                #8
                O: Amiga myš nebo redukce

                Autorem citovaného textu je los_carlos Přejít na původní příspěvek
                20.1. jsem objednal z amigakitu micromysV4 , 22.1. jsem poslal peníze, od 27.1 zboží je na cestě. Tak pak ti dám vědět kdy to dorazí....
                tak dneska (30.1.) mi dorazil balík z Amigakitu
                A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X