Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Zrušení účtu

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Zrušení účtu

    No já mám zato, že úplně ruší jen dítě. Zruš to tady, když Ti zde nebude mít co říci ani jeden uživatel a ta situace si myslím nenastane, takže vše ostatní je bráno jako výmluva .
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #17
      O: Zrušení účtu

      předseda: okej, thx
      lišiak: nelíbí se mi ty podivný metody, ban nic neřeší, nechci se tohodle dál zúčastňovat

      takže adios amigos
      Naposledy upravil Host; 09.02.2014, 11:01:38.

      Komentovat


        #18
        O: Zrušení účtu

        Predseda: Prosím, nech ho z toho vyspat...
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #19
          O: Zrušení účtu

          Autorem citovaného textu je gaffcz Přejít na původní příspěvek
          Prober: nefunguje to tady právě proto, že jste si zavedli ignorelisty a promazáváte vlákna a tím ničíte kontext... zamysli se nad tím
          Tady budu nesouhlasit. Ignorelisty jsou fajn věc, jde pomocí nich existovat i vedle lidí, z kterýma si fakt už nejde co říct. Navíc být v chainově ignorelistu je tady považováno za znak společenskéo postavení (v dobrém slova smylu)

          Autorem citovaného textu je gaffcz Přejít na původní příspěvek
          žádná sranda kluci, proto to tu nemůže dlouhodobě fungovat
          Tak, když to říkáš ty, tak já nebudu žadonit o smazání mojeho účtů, to je pro děcka. já bych poprosil rovnou o smazání celého portálu.. On nám gaffcz předvede jak se to dělá. Ale on si smípše vleze do jiné hospody a bude u piva slintat ty své rozumy.

          Autorem citovaného textu je gaffcz Přejít na původní příspěvek
          Nelíbí se mi když píšeš, že někdo, kdo napíše důvod, proč nemůže používat dopus, i když by rád, ví všechno nejlíp. Proto jsem tam psal, abych zjistil, jestli to jde nějak nastavit přece => že nevím všechno nejlíp, když se ptám, nebo? Třeba ale myslíš chaina, kterej zamává píčou a blacklistem a pak zmizne, ten asi ví všechno nejlíp
          píčou jsi ale nejdříve zamával chainovi ty, až potom co napsal, že tě dává to ignorelistu - pokud se nepletu. Chlapče, ty máš ale solidně vymeteno.

          Autorem citovaného textu je gaffcz Přejít na původní příspěvek
          Představte si tohle fórum jako hospodu
          Takže přirovnání k hospodě, ok... Já si pamatuju dobu (né úplně od začátku) kdy to tady Prober zakládal jako vyhlášenou restauraci první cenové kategorie. To bylo ještě za dob, kdy to bylo amiga.probers.info. Pak se to přejmenovalo na nic neříkající amigaportál a začali tady lozit lidi jako jsi ty, začali nadávat vrchnímu a postupem času mu tady z toho tady udělali nefalšovanou zaplivanou čtyřku té nejnižší třídy. Ale ona to není chyba té lůzy (berte s rezervou, ale k hospodskému slangu to patří), ale samozřejmě vrchního, že ano

          Komentovat


            #20
            O: Zrušení účtu

            Hele, už dost. Myslim že tohle vlákno potřebuje zamknout.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #21
              O: Zrušení účtu

              Sem u Chaina na blacklistu Nevim od kdy,nevim proc a ani nevim ze bych si s nim nekdy neco psal On bude asi poradna pica mrzoutska
              WinUae

              Komentovat


                #22
                O: Zrušení účtu

                Jenom nechápu proč tady chcete udržet někoho kdo kolem sebe mlátí hlava nehlava. Pravidla jsou od toho aby se dodržovala a každý se s nima při regnutí měl seznámit. Já si myslím, že portál vydrží protože tady jsou většinou fajn kluci, a i když se mi taky občas něco nelíbí, positiva převažujou, a tak tady pořád zavazím , (a budu i nadále zavazet)
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #23
                  O: Zrušení účtu

                  Nevím sice vo co tu de, páč nevím všechno nejlíp, ale co vím, tak kozy spojují lidi a jelikož tady prý už někdo mával pičou nebo co, tak tady zamávám kozama :
                  Serte na mazání, na bany nikam to nevede.
                  Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
                  Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

                  Komentovat


                    #24
                    O: Zrušení účtu

                    snazis se vykoledovat si varovani? Zacinam bejt dost popuzenej.
                    Autorem citovaného textu je ADFboy
                    On bude asi poradna pica mrzoutska
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #25
                      O: Zrušení účtu

                      Vejce: No tak to tedy ne, tvé kozy ne! ) ) Už máš v cajku Amigu?
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #26
                        O: Zrušení účtu

                        Mam toho plný zuby, téma zamčeno a žádám ostatní, aby se už k němu zdržovali dalších komentářů.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X