Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Zrušení účtu

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Zrušení účtu

    Poradí mi někdo, jak zruším svůj účet zde na fóru?
    To velké červené tlačítko prostě nemůžu nikde najít...

    #2
    O: Zrušení účtu

    Kašli na to, zůstaň tady, ten člověk (těch pár lidí) Ti za to nestojí .
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #3
      O: Zrušení účtu

      No a taky jsem Ti před nějakou chvíly poslal soukromou správu.
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Zrušení účtu

        V posledních letech mi přijde, že tady máme problém hlavně s psaným projevem. Většina lidí, co tady někdy dokážou pít krev, jsou v reálu úplně v pohodě a jde s nimi v pohodě poklábosit. Jen to chce trochu ohleduplnosti na obou stranách, protože mi tady už přijde, že každý je ředitel zeměkoule a ví všechno nejlíp a pak se to tady bije všechno dohromady. Nicméně jsou tady i nějaká pravidla, které není moc složité dodržovat.

        Tohle urážlivé mazání účtu mi nepřijde jako nejlepší nápad, kvůli pár lidem, s kterými si člověk nesedne. Od toho tady perfektně fungují ignorelisty. Můžeš si založit vlastní diskuzní skupiny, prostě vyblbnou se dosytosti s lidma, kteří ti prostě sednou. Nicméně rozhodně nemá smysl tady někoho držet, pokud to nechce. Tak pokud chceš opravdu odstranit účet, stačí napsat adminovi (Předseda) a ten ti účet smaže.

        Jen si uvědomte jednu věc. Nakonec se tady rozhádají všichni, všichni se dají do ignorelistů a pak nezbude nic jiného, než to tady zamknout, zhasnout a celé zrušit. Proč jiné komunity můžou fungovat v pohodě, jen my se pořád mezi sebou hádáme a urážíme? Zamyslete se.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Zrušení účtu

          Prober: nefunguje to tady právě proto, že jste si zavedli ignorelisty a promazáváte vlákna a tím ničíte kontext... zamysli se nad tím

          I ke specializovanýmu fóru přece patří trochu off topicu a řevnivosti, stejně jako v reálném životě - vy tady z toho děláte nějakou formu naprosto sterilního koncentráku a pak se divíte, že ta vaše komunita, spíš sekta dalo by se říct, odpadá a že to tu za chvíli zavřete

          Na to můžu říct jediné - dobře vám tak
          Naposledy upravil Host; 09.02.2014, 10:15:52.

          Komentovat


            #6
            O: Zrušení účtu

            Prober: Jiné komunity fungují stejně, ale jinak maximální souhlas .
            Gaffcz: Vše má své pro a proti, ale jinak souhlas. Taky bych nemazal. Tohle ale není v mých ani v tvých silách, takže je to jedno. Je třeba pracovat s tím, co je .
            Naposledy upravil Lisiak; 09.02.2014, 10:22:20.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: Zrušení účtu

              Zkusim vám to teda vysvětlit ještě jinak:

              Představte si tohle fórum jako hospodu - sedíte v ní jako kámoši se společným zájmem a bavíte se. Kamarád A s něčím náhle nesouhlasí a vyjádří svůj názor a najednou ho kamarád B nazve píčou a současně si dá A do ignore listu, A se nenechá a hned mu vlepí facku, kterou ovšem provokatér B necítí, protože ho ignoruje. Pak přijde velitel stolu a jejich pošťuchnutí vymaže z historie a pohrozí jim, že jim krátkodobě zakáže účast na společné hospodské akci. A to nechápe, poněvadž neví, proč by si měl nechat líbit provokaci, když se přece nachází v přátelském prostředí, kam rád chodí - proč ho vůbec někdo provokuje. Vyjádří svou nespokojenost veliteli stolu a ten ho za to vyhodí z hospody...

              Je tahle situace v reálu únosná? Podle mě ne...

              Vše by se přitom dalo vyřešit klasicky, pár facek pak pár paňáků a pak zase kámoši, ale to bohužel není možné, protože těžko fackovat někoho, když ten vás ignoruje a z druhý strany vám navíc někdo facky maže
              Naposledy upravil Host; 09.02.2014, 10:35:32.

              Komentovat


                #8
                O: Zrušení účtu

                Autorem citovaného textu je gaffcz Přejít na původní příspěvek
                Prober: nefunguje to tady právě proto, že jste si zavedli ignorelisty a promazáváte vlákna a tím ničíte kontext... zamysli se nad tím

                I ke specializovanýmu fóru přece patří trochu off topicu a řevnivosti, stejně jako v reálném životě - vy tady z toho děláte nějakou formu naprosto sterilního koncentráku a pak se divíte, že ta vaše komunita, spíš sekta dalo by se říct, odpadá a že to tu za chvíli zavřete

                Na to můžu říct jediné - dobře vám tak
                Gaffe, k tomu nemá smysl už cokoli psát. Ty už si tady jenom vylíváš žluč.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  O: Zrušení účtu

                  Nevylejvám, čekám, až budu smazán (což je lepší než být zabanován).
                  Mezitím ztrácím čas tím, že se usilovně divím, jaktože tak jasný věci zůstávají nepochopeny..
                  Naposledy upravil Host; 09.02.2014, 10:49:33.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Zrušení účtu

                    @gaffcz : Hele Petře...na jedné straně v určitých myšlenkách s Tebou musím i souhlasit,
                    ale v dalších bodech Nééé...Big Sorry. To že chceš odejít, ( z tzv. Virtuálního Boje ) ,
                    je kravina , ale je to fakt pouze Tvoje rozhodnutí a NIKDO Ti jej nemá právo upírat !
                    Nyní budu hovořit pouze za Sebe pro příklad :
                    Asi tak před 6-7 roky Jsem zde A-Foru měl obdobné nesrovnalosti s určitejma " Lidičkama " !
                    Také Jsem měl to nutkání dát tady této Komunitě Sbohem !
                    Lezli Mě krkem různé Kecy a Kritiky "Náhodných čtenářů a RádobyVědeckejchOdborníků" !!!
                    Přestal Jsem zde toto A-Forum pouze navštěvovat a angažovat se jinde,NIC víc !

                    Takže...Ku..ááá...je Nás tady tzv. v tomto státečku " Pět a půl " ,
                    a stále budeme na Sebe vymejšlet "Žabo-Myší Války" ? !
                    Proooč...jakéj to má smysl ??? Jakým to bude přínosem pro ostatní ???
                    ANO...jak již napsal Prober...je potřeba se nad vším zamyslet,
                    než udělat nezvratné rozhodnutí,které se snad již nedá vzít zpět !!!

                    Nyní pro Tebe gaffcz-Petře ode Mě : Neunáhluj se se zbytečným rozhodnutím,Pouvažuj i TY !!!

                    Komentovat


                      #11
                      O: Zrušení účtu

                      Ale ony pochopeny jsou. Ale na rozdíl od tebe jsem si podobnými diskuzemi s lidmi, co ví všechno nejlépe a když není po jejich, tak jsou všichni ostatní okolo idioti už několikrát prošel a vím, že následné diskuze nikam nevedou. Možná by ale stálo za zamyšlení, že vaše hádky v čtvrté cenové ostatní zajímat nemusejí, i když pro vás to může být naplněním životního štěstí.

                      Ale dávám ti za pravdu v jednom. Tohle fórum už dávno přestalo plnit funkci, pro kterou jsem ho před těmi devíti lety zakládal. Znechutilo to tady už více lidí, než je zdrávo. Včetně mě.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        O: Zrušení účtu

                        Abych tu hospodskou záležitost doplnil - dva se šťouchají a NAVÍC všichni kolem jednoho či druhýho podporujou lajkama a dislajkama (fandí či nadávají), všichni by rádi nějakou pořádnou rvačku a následné alkoholické usmiřování, ale nikdo přímo nezasáhne (nevezme židli a nerozmlátí ji někomu o záda), aby náhodou nebyl velitelem stolu vyhozen z hospody...

                        žádná sranda kluci, proto to tu nemůže dlouhodobě fungovat

                        Takže probere, to fórum by bylo super a za tu snahu ti dík, to odlidšťování a sterilizace je ovšem k posrání - nechápu, že to nevidíš

                        Nelíbí se mi když píšeš, že někdo, kdo napíše důvod, proč nemůže používat dopus, i když by rád, ví všechno nejlíp. Proto jsem tam psal, abych zjistil, jestli to jde nějak nastavit přece => že nevím všechno nejlíp, když se ptám, nebo? Třeba ale myslíš chaina, kterej zamává píčou a blacklistem a pak zmizne, ten asi ví všechno nejlíp
                        Naposledy upravil Host; 09.02.2014, 10:52:20.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Zrušení účtu

                          Nevim co řešíte. smazal jsem veškerý offtopic, kde jste si sprostě nadávali. A budu to dělat i dál. Rozdal jsem za to výstrahy, které většina pochopila. Kdo to chápat nechce a míní nadále prudit, vcetne demonstrativniho fnukani, dostane ban. Offtopic v daných mezich je samozrejme tolerovan, sproste vylevy nikoliv.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            O: Zrušení účtu

                            Tož se pak nediv, že vymíráte rychleji, než by bylo zdrávo
                            Prosil bych úplné zrušení, ban je pro děti, danke
                            Naposledy upravil Host; 09.02.2014, 10:58:13.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Zrušení účtu

                              Jsem na telefonu. Jak se dostanu ke kompu, provedu.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X