Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

    Ale abych se vrátil k původní myšlence tohoto vlákna. Tlačítko Nelíbí se mi tady přináší jen samé problémy. Já bych byl pro jeho dočasné odstranění nebo přejmenování na něco méně nasíracího, třeba Nesouhlasím nebo WTF? A taky bych byl pro, aby jsme trochu zosobnili tohle fórum a nasadili opět místo nic neříkajících avatarů skutečné fotografie

    Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
    Mozna by si mel administraci fora zkusit kazdy, treba by se to pak vyrazne uklidnilo ...
    Něco na způsob, Tento týden budeme nenávidět: - fajn myšlenka
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

      S fotografiemi nesouhlasím, za svým animovaným strejdou si stojím, navíc by mi chyběl idefixův masakr

      K odstranění tlačítka Nelíbí můžeme zase udělat krátké hlasování, v rámci demokracie.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #18
        O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

        Tlačítko WTF bude fajn . Já administrátory zbožňuji ♥ -> že si to nebudu muset zkoušet, že ne?

        Komentovat


          #19
          O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

          Jsem proti demokracii. Ale to je mimo diskuzi .

          Mně se tlačítka nelíbí obecně, ale ani ne tak kvůli účelnosti, ale kvůli facebookovosti. Lidi jsou líní napsat svůj názor a rovnou klikají na připravené šablony, které vyjadřují jejich názor ve skutečnosti dost nepřesně - a to platí jak pro pozitivní, tak negativní hodnocení. Takže bych to kompletně vyhodil a byl by pokoj.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #20
            O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            A taky bych byl pro, aby jsme trochu zosobnili tohle fórum a nasadili opět místo nic neříkajících avatarů skutečné fotografie
            Jo a každej mi bude klikat: NelíbíŠ se mi ;o)
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

              No, proto je potřeba nejdřív odstranít líbí/nelíbí, a až pak nahodit reálné fotografie Taky nemám tohle lajkování rád...

              Komentovat


                #22
                O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                Mam takovy dojem, ze budu taky jeden z tech co to tu obcas nevhodne rozhrabnou, a chvili jsem si rikal, drz zobak a prsty dal od klavesnice, ale jsem taky jen clovek a nepodarilo se (nicmene nemam problem s tim, kdyz me adresne poslete nekam, je to lepsi, nez to delat v narazkach, rychleji se pak muze vycistit vzduch).
                Takze co se tyce Libi/Nelibi, ja bych to nechal jak to je. Preci jen bychom se meli stale snazit rust. Pokud by zmena z Nelibi na Nesouhlasim nekterym delala mensi sramy na dusi, nemam s tim problem. Co se tyce "karmy", cert ji klidne vem.

                Jsem proti demokracii. Ale to je mimo diskuzi
                Idealni zpusob vlady by byl nejspise osviceny absolutismus, problemem je, ze tech opravdu osvicenych je min jak safranu. Sam jsem tu narazil v minulosti na dvoji standard v moderovani diskuzi, ted jak to ma v rukou Predseda mi to momentalne prijde relativne vyvazene, takze spokojenost.
                Naposledy upravil ExiE; 11.02.2014, 14:44:10.

                Komentovat


                  #23
                  O: Poslední změny

                  tlačítko líbí / nelíbí patří teenagerům na socko sítě a ne na specializované forum. Vlastně A-portal je první kde jsem to viděl. Za mě zrušit a nechat pouze PODĚKOVÁNÍ.
                  Třeba na warez-fórech by se s prudiči vůbec nesrali a vyhazov.
                  CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

                  Komentovat


                    #24
                    O: Poslední změny

                    Autorem citovaného textu je vvasha Přejít na původní příspěvek
                    Třeba na warez-fórech by se s prudiči vůbec nesrali a vyhazov.
                    No jo, ale to je uživatelskou základnou, její velikostí a významem jejích členů. Stahovačů na warezech jsou tisíce a desetitisíce, kdežto tady je pár desítek lidí a proto se s každým - i když prudí - snažíme dlouho piplat a vyjít, protože já osobně věřím, že v dnešní době má každý Amigista cenu a má komunitě co nabídnout. Takže proto se tu snažíme lidi udržet, dokud je to aspoň trochu možné. Někdy už to zajde přes hranu, ale nestává se to tak často.

                    Ty plusy a mínusy jsou taková niance, je příjemné koukat že člověku roste oblíbenost, ale je pravda že je i stejně nepříjemné dostávat negativy a spousta lidí to pak neunese a začne kolem sebe plivat. Pokud to bude hodně velký problém, tak to zrušíme no.

                    PS: omluvte moje používání množného čísla, chvíli tím mluvím jakoby za všechny dva moderátory no.
                    Naposledy upravil Predseda; 11.02.2014, 16:14:40.
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #25
                      O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                      Naprosto souhlasím Předsedo! Já v tom like/ne-like nevidím žádnou sociální lajnu, ale "náš" portál je jediněčný, tak proč hned kopírovat, co kde mají jinak.

                      Například pro mne jsou ty tlačítka, která nyní rozpoutala vášně, takovým příjemným zpestřením a hlavně odezvou, že si můj příspěvěk alespoň někdo přečetl a někoho oslovil, ať již pozitivně či ne.

                      A je i pro lepší čitelnost fóra lépe si přečíst jeden příspěvek s X příznaky, než listovat následně X odpovědí typu "Souhlasím / Nesouhlasím / Polib si". Hlavně pro nás, co se občas proklikáváme fórem na mobilu.
                      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                      A600 HD,
                      2MB Chip, Fúria EC020 inside

                      Komentovat


                        #26
                        O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                        Tak to by chtělo jen jedno tlačítko kde by byl součet přečtených, a máš přehled na dlani, a bez emocí si jej můžeš přečíst.
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #27
                          O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                          Cítím tedy žiju Já mám emoce rád, ty nás odlišují od strojů.
                          A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                          A600 HD,
                          2MB Chip, Fúria EC020 inside

                          Komentovat


                            #28
                            O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                            A mně je to asi jedno... To mám se stroji společného .

                            Komentovat


                              #29
                              O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                              Pokusím se i Já zde spáchat Svůj názor na tohle vlákno .
                              Já se snažím rozlišovat příspěvky v konkrétním tématu asi takto :
                              Vezmu si v potaz " Hlavní myšlenku ",která je uvedená u konkrétního vlákna.
                              Pak si dannou myšlenku poctivě přečtu dopodrobna,
                              pokud je tam vloženej nějakej Link,tak se na něj kouknu ,
                              nebo vobrázek , plánek,nebo cokoliv jiného.
                              Tím si udělám nějakej vobraz ve smaslu VoCoGo .
                              Pokud příspěvek je nějakým přínosem,pro Amigu,pro Ostatní a pro Mne,
                              zcela logicky nastane,že takovému pisateli příspěvku poděkuji !
                              Pokud se bude jednat o příspěvek kohokoliv a dává logiku a smysl ,
                              pokud to nějak tzv. okoření danné téma ,
                              tak budto se nějak vyjádřím,nebo dávám palec nahoru !
                              Může nastat i situace,kdy někdo k něčemu odpoví ,
                              a Já mám budu mít tendenci také odpovědět ,
                              no a ještě i nachlup stejně, tak abych zbytečně nemusel tzv. Papouškovat ,
                              raději budu souhlasit ,že někdo má úplně stejnej názor na věc ,
                              Jsem tomu i rád ,takže Mě neubyde a na ten palec nahoru kliknu !
                              No a nakonec,pokud nastane situace,(která se NIKOMU nelíbí),
                              že příspěvek je totální blábol,nebo má charakter něčeho,
                              co se absolutně tématu netýká,nebo může někoho urážet,
                              nebo i vodpověd typu jen pouze v podobě jedné slabiky ,
                              mám zato,že v tomto případě není co řešit...Palec směrem k hlíně !

                              Chtěl bych jen dodat :
                              Dnes je vskutku velice prapodivná doba ,
                              Lidičkové mají tendenci pouze jen brát,ale dávat to Nééé ,
                              na to jsou moooc líní a tak jen díky Svým mentálním schopnostem ,
                              poklikají kde se co dá a nebo neudělají vůbec NIC !
                              Právě tahle myšlenka zde byla několikráte někým nadnesena !

                              Takže abych to shrnul :
                              Zdejší Ikonky se smyslem : Líbí / Nelíbí / Děkuji ,
                              bych opravdu nyní ponechal na rozumném uvážení Admina tohoto A-Fora !!!
                              Naposledy upravil EXA; 11.02.2014, 19:46:26.

                              Komentovat


                                #30
                                O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                                Díky Předsedo, že si to nechal otevřené.

                                S tlačítkem nelíbí by se mělo zacházet opatrně. Upřednostnuji hlavně u nelíbí spíše slovní odpověd než pouhé kliknutí. Pokud samozřejmě je tohle tlačítko používano za nelogických souvislostí přestává mít smysl. Pokud zredukuji takovéhle použití a pamět mne nelže, tak jsem snad dostal za 5 let nelíbí se 2 krát.

                                DJM - když jsem měl ty své keci, že můžu někdy skončit s programovaním - pamatuji si to jako spíše legraci.
                                Předseda - relativně nedávno - už ani nevím zaco, protože si to nemám důvod pamatovat - přijal jsem to a tím je to pro mne vyřešené.

                                Takže u mne dobrý a je mi jedno, jak se s tlačítkem líbí se a nelíbí se naloží. Já jsem to vyřešil posvém. Do budoucna těch pár veřím že rozumně daných nelíbí se na mne pro mne není problém. Já vím, že mne tady většina lidí nemá za žádnýho hajzla a to je pro mne to důležité. To nevyváži nic. Tím jsem neřekl, že nemám žádnou chybu. Toho, že jsem neni normalní jsem si taky vědom ).
                                Naposledy upravil Lisiak; 11.02.2014, 23:21:43.
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X