Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

    Napadla mě taková věc, protože jsem tak trochu alkoholik a občas i nervák a může se mi někdy stát, že dám líbí se mi nebo nelíbí se mi v mírně změněném stavu mysli a chtěl bych to třeba později změnit, nebo se třeba prostě uklepnu, přece jen už nejsem nejmladší. Je nějaká možnost případně oddělat nebo změnit tento atribut. Vypadá to že ne, ale možná by to nebylo špatné, kdyby to šlo. Otázka jak by to bylo náročné dodělat, každopádně zlo by to určitě nepáchalo, spíš naopak...
    Panda Libor

    #2
    O: Poslední změny

    No, můžeme Ti v nastaveních hodnocení úplně zakázat
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      O: Poslední změny

      Ono se to nemusí stát jen mě, ale je to taky řešení Jinde to tak funguje, že se třeba můžou změnit okolnosti a něco se ti může přestat líbit a naopak... Není to nic co by mě nějak bolelo, ale spíš nápad.

      Jen takový dotaz, ty si vykáš?
      Naposledy upravil Delihc; 10.02.2014, 16:32:10.
      Panda Libor

      Komentovat


        #4
        O: Poslední změny

        Ani ne, jen asi ještě mluvím za jednoho čestného člena, který mi tu s tím pomáhá. Ale toho nemůžeš znát.

        Kouknu do nastavení.
        Naposledy upravil Predseda; 10.02.2014, 20:11:54.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          O: Poslední změny

          Toto nejde. Změnit už jedou udělené hodnocení příspěvku jde pouze přes ruční editaci v SQL databázi, což je dost pracné, protože se musí najít ID daného příspěvku a tam změnit jednu ze 122845 nastavení. Rozhodně rozumnější by bylo úplné zrušení tlačítka Nelíbí se mi, protože zdejší lidi na to ještě nedozráli a jsou s tím jen problémy.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            O: Poslední změny

            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Rozhodně rozumnější by bylo úplné zrušení tlačítka Nelíbí se mi...
            Jo, tohle by se mi šiklo! )
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: Poslední změny

              Ja by som tie tlacitka kludne zrusil uplne. Stal sa z toho taky facebookovy sport a mam pocit, ze ich pouzivanie je na jednej strane strasne neosobne a na druhej vyvolava dost silne emocie u ludi, ktorym sa od nich tazko odosobnuje.
              ???

              Komentovat


                #8
                O: Poslední změny

                Souhlasím, na druhou stranu to zase ulehčuje reakci na příspěvky. Například něco vyrenderuju, pár lidí klikne líbí, aniž by museli psát 5x odpověd "Máš to pěkné" (si nějak fandím, že?), někdy je to zkrátka pohodlnější klinout Líbí a funguje to jako takový rychlý feedback. Na druhou stranu chápu, že Nelíbí se mi je taková studená sprcha a hlavně bez udání důvodu, bez vysvětlení.

                Já navrhuju zrušit jen to "Nelíbí" a celou tu "karma" věc. Nechat jen rychlej feedback "Poděkovat" a "Líbí se mi". Pokud by se příspěvek někomu nelíbil, je lepší, aby se spíš vyjádřil přímo odpovědí, pač každej z nás chce případnej "Nelíbí" stejně vysvětlit. Podle mě je právě toto jedna z příčin těch žabomyších válek.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Poslední změny

                  A já už myslel, že se na Amiga fóru začne řešit taky konečně něco okolo Amigy a my se tady plácáme v líbí/nelíbí
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    O: Poslední změny

                    Mě by to bylo fuk, ale když to očividně některé lidi štve a vyvolává to nesmyslné rozbroje.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Poslední změny

                      Zde máte možnost vidět asi poslední reakci na jednání uživatele EXA vůči mne (můj poslední příspěvek, který se týka uživatele EXA) Mám za to, že jakékoliv jednání uživatele EXA již nadále nepotřebuje mé komentáře. EXA měj se, já už s Tebou tuhle hru hrát nebudu, stráta mého času. BIG SORRY!
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #12
                        O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                        Pokusím se v mezích Svých možností,(které jsou danné tímto A-Forem),zareagovat na poslední interpelaci Pana-Člena-Lisiaka4:
                        Ufff...nevěřím Svým očím,co že to tady čtu,kdože se to stále do Mě "Mixuje" ?!
                        Jooo...je to fakt stráta času a energie,reagovat na něčí zbytečné a nesmyslné "Bláboloviny" !!!
                        V jiném vláknu zde někdo uvedl příklad něco-jakoby "Imaginární-Virtuální" Hospoda.
                        Takže si představme,že teda někdo-kdokoliv vstoupí do té Hospody,kde určité Lidičky ještě nezná.
                        V tu ránu se pojeví "Někdo",kdo začne bezdůvodně prudit,vést kecy a dělat tzv.zlou krev,
                        a právě na Osobu,která jej ani nezná a NIKDY neměli spolu co do činění.
                        No,co si o tom myslíte VY-Ostatní ?!
                        Asi jednou-Dvakrát nastíníte takovému jedinci,aby dal pokoj a přestal bezdůvodně rýpat ,
                        no a protože NIKDO není povinován mít nervy ze železa,
                        tak "Dotyčnej" sklidí logicky po způsobu "Akce-Reakce" šupanec mezi blinkry" že si ustele na zemi !
                        Takhle to nějak chodí na tom světě !
                        Takže si myslím,že ani Já nejsem povinován snášet vod "Nějakého jedince" i zde jeho nesmyslné útoky ?!
                        Fakt si momentálně nedovedu představit situaci,že by Nás nedělil ten káblíček typu LAN-NET !!!

                        Komentovat


                          #13
                          O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                          Ježišmarjá, musím zamykat každý vlákno?
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            #14
                            O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                            Nééé...chci věřit Předsedo,že to nebude nutné,
                            zamykat tohle vlákno...Tohle by nebylo řešení !!!
                            Protože snad jasně Svým posledním příspěvkem Jsem zde nastínil ,
                            že i Já mám nějakéto " Právo ", na základě určitých regulí dané tímto A-Forem !?
                            Že nejsem jeden z těch, kteří musí snášet " Bezdůvodné slovní útoky " !
                            Že není až zas tak nutné " Někoho " do nekonečna posílat za Panem Chocholouškem pro Diazepan !!!
                            ----------------------------------------------------------------------------------------------
                            Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                            Ježišmarjá, musím zamykat každý vlákno?
                            Naposledy upravil EXA; 11.02.2014, 11:39:23.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Přenastavení líbí se mi - nelíbí se mi

                              Mozna by si mel administraci fora zkusit kazdy, treba by se to pak vyrazne uklidnilo ...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X