Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prodám scandoubler Compserc V1.1

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Prodám scandoubler Compserc V1.1

    Prodám scandoubler Compserc V1.1, určený pro počítače Amiga 4000. Má být funkční. Cena dohodou. Možná i výměna za jiný amiga hardware.


    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC03376.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 120,8 KB
ID: 112603Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC03377.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 110,9 KB
ID: 112604

    #2
    O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

    Pokud se jedná o jakejkoliv Amigáckej HW a maká,je svým spůsobem krásnej a má svou hodnotu !
    Chci však podotknout,že není tomu ani 14 dní , vedlo se zde vlákno,jakže by měl postupovat Prodejce ,
    vedlo se o tom i hlasování ,kdo je pro a kdo není a zdali by měl Prodejce uvést nějakou cenu .
    Hmmm...píšeš,že cena dohodou nebo výměnou za jinej HW , také máš zmínku, že by měl makat ???
    Proto Ti tohle zde píši,aby opětovně nevznikly nesmyslné lapálie ,třeba i mezi členy tohoto A-Fora !

    Komentovat


      #3
      O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

      Pro komentátora, kartu jsem netestoval. Testoval ji předchozí majitel amigoun, ten uvádí že karta je testovaná a funkční. Cena 2000,-

      Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
      Pokud se jedná o jakejkoliv Amigáckej HW a maká,je svým spůsobem krásnej a má svou hodnotu !
      Chci však podotknout,že není tomu ani 14 dní , vedlo se zde vlákno,jakže by měl postupovat Prodejce ,
      vedlo se o tom i hlasování ,kdo je pro a kdo není a zdali by měl Prodejce uvést nějakou cenu .
      Hmmm...píšeš,že cena dohodou nebo výměnou za jinej HW , také máš zmínku, že by měl makat ???
      Proto Ti tohle zde píši,aby opětovně nevznikly nesmyslné lapálie ,třeba i mezi členy tohoto A-Fora !

      Komentovat


        #4
        O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

        Díky našemu drahému komentátorovi, víme o nabízené kartě zase o kousek více. Díky oběma
        A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
        A600 HD,
        2MB Chip, Fúria EC020 inside

        Komentovat


          #5
          O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

          Sorry...zeptám se asi hloupě,protože právě tuhle Kartičku vidím prvně , píšeš,že je určená pro A-4000 .
          Nezkoušels ji šoupnout třeba do A-2000 ? Pokud ANO...co to udělalo,mělo to tendenci něco zobrazovat ?
          Karta je výhradně pro ZORO-3 nebo i pro ZORO-2 ???
          Prošlo Mě pod rukama habaděj Amigáckého HW,ale protože nemohu bejt Pochodující Encyklopedie ,
          tak Mě právě tyhle informace zajímají ! Samozřejmě,že nepohrdnu odpovědí vod kohokoliv !
          Předem Díííky za vodpovědi !
          Naposledy upravil EXA; 11.02.2014, 21:46:40.

          Komentovat


            #6
            O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

            http://www.bigbookofamigahardware.co...t.aspx?id=1562 Píšou akorát o nastavení pinů pro A4000, ale z toho neplyne, že je jen pro A4000, nebo jo? Tak jinak. Ostatní modely vyžadují experimentování
            Naposledy upravil springy; 11.02.2014, 22:01:45.

            Komentovat


              #7
              O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

              ANO...Springy,to Jsem samosebou pochopil.
              Ale tady Mě jde voto,jestli právě s touto kartičkou zde z A-Fora někdo Experimentoval ,
              že by takhle mohl předložit nějaké reálné poznatky ???
              Ku příkladu Já nemám A-4000 ale A-2000,takže co když by to nějak šlo zprovoznit...Hmmm ?!

              Komentovat


                #8
                O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

                Tak jsem našel tento text a k němu celou diskusi, ze které jsem pochopil, že tento scandoubler v ECS videoslotech nejede.


                Update: I tried it.

                No output from the scandoubler.

                Scandoubler still works fine in A4000.

                Conclusion: extra pins on the AGA video slot are needed to make AGA scan doubler work

                Fairly obvious, but I am as always an optimist.

                eab.abime.net/showthread.php?p=616483
                A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
                DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

                Komentovat


                  #9
                  O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

                  jj, toto je jen pro aga amigu.

                  Autorem citovaného textu je klacko Přejít na původní příspěvek
                  Tak jsem našel tento text a k němu celou diskusi, ze které jsem pochopil, že tento scandoubler v ECS videoslotech nejede.


                  Update: I tried it.

                  No output from the scandoubler.

                  Scandoubler still works fine in A4000.

                  Conclusion: extra pins on the AGA video slot are needed to make AGA scan doubler work

                  Fairly obvious, but I am as always an optimist.

                  eab.abime.net/showthread.php?p=616483

                  Komentovat


                    #10
                    O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

                    ANO...Dííík Ti Kamile-Klacko...za vodpověd !
                    Já Jsem také takovej Optimista a pokud něco nezkusím,tak neusnu !
                    ( Zítra to prodiskutujeme na direct ).

                    Komentovat


                      #11
                      O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

                      OK
                      A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
                      DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

                      Komentovat


                        #12
                        O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

                        Tak jestli se nepletu, tahle karta byla v té A4000, co jsem kdysi prodal amigounovi. Já ji tehdy testoval v Micronik ZII-MKII slotech na A1200 (samo s videoenablerem). Chodilo to.
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #13
                          O: Prodám scandoubler Compserc V1.1

                          Co se člověk nedoví .

                          Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                          Tak jestli se nepletu, tahle karta byla v té A4000, co jsem kdysi prodal amigounovi. Já ji tehdy testoval v Micronik ZII-MKII slotech na A1200 (samo s videoenablerem). Chodilo to.

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X