Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hodnota hudby

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hodnota hudby

    Blogy na SME.sk - miesto, kde nájdete tých najlepších blogerov na Slovensku


    Napísal som článok, ktorý sa týka aj Amiga scény, tak neviem, či je to vhodné šerovať aj sem, ale možno to niekoho zaujme...
    https://soundcloud.com/martindemsky

    #2
    O: Hodnota hudby

    Pěkný článek, a jseš dobrej, taky jsem hrával na akordeon, jenže k počítačům jsem se dostral mnohem později, a to jsem tehdy raději pařil spolu se svýma dětma. Držím Ti palce ve Tvém boji.....
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: Hodnota hudby

      Po několika hodinách práce na demu jsem chtěl jsem jít už spát, ale refreshnul jsem si ještě Amigaportál a vidím tvůj příspěvek. Článek jsem shltnul a nemám z toho dobrý pocit. V prvé řadě musím říct, že muzika ve Strangers a Napalmu je fantastická. Jako fanda demoscény se na muziku dívám s velkým respektem, jelikož bez dobré muziky demo nikdy nebude úspěšné (naopak oblíbených a známých dem s dobrou muzikou a špatnou grafikou existuje velká spousta).

      Když zmiňuješ trend dnešní doby, kdy si studia nechávají dělat tuctovou muziku někde na východu, myslím si, že je to velká chyba. Tyhle tuctové tracky jsou si všechny tak trochu podobné, stačí se zaposlouchat, co podkresluje dnešní hry a také všechny ty dnešní kriminálky a seriály (občas by bylo lepší, kdyby tam nic nehrálo). Zapomíná se, že i muzika ve hře nebo ve filmu může přilákat zákazníka, že dojem lze udělat i po zvukové stránce nejen hustými efekty a nabušenou grafikou. Na Amize je nespočet her, které si člověk pustí jen kvůli té muzice a nechá jí jen tak hrát při vypnutém monitoru a užívá si originalitu a propracovanost. Tohle byly doby, kdy se ještě nešulilo...
      Naposledy upravil jack-3d; 08.03.2014, 03:07:24.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: Hodnota hudby

        Pekne si to napísal, pre mňa prekvapivé zistenie ze berú hudbu z východu. Držím palce do ďalšej úspešnej tvorby

        Komentovat


          #5
          O: Hodnota hudby

          Ďakujem za reakcie, dostal som už rôzne reakcie, zväčša kladné. Občas som aj uvažoval, že to zmažem, ale nakoniec som s tým článkom celkom spokojný takže ho tam nechám.
          https://soundcloud.com/martindemsky

          Komentovat


            #6
            O: Hodnota hudby

            Autorem citovaného textu je martin.demsky Přejít na původní příspěvek
            http://martindemsky.blog.sme.sk/c/34...ota-hudby.html

            Napísal som článok, ktorý sa týka aj Amiga scény, tak neviem, či je to vhodné šerovať aj sem, ale možno to niekoho zaujme...
            Martin, pekny clanok, vo vela veciach sa s tebou stotoznujem, zial je to vsetkych oblastiach. Vladne komercny konzumny trh, skutocne hodnoty sa vytracajul.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: Hodnota hudby

              Clanek se mi libi, pekne jsi se "vypsal"
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                O: Hodnota hudby

                Článek byl fajn, ne mne trochu dlouhý, takže jsem to dal na 3 krát . Samozřejmě nemohlo chybět kouknutí se na The Strangers a taky zopakování si pár videí z Napalmu . Článek řekl bych pravdivý - co je smutný.
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #9
                  O: Hodnota hudby

                  pekny clanek, taky tvorim hudbu, ale dodnes "na koleni"... docela jsem koukal cim vsim jsi prosel a co vse jsi zvladl... poklona...
                  PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                  Komentovat


                    #10
                    O: Hodnota hudby

                    Moooc pěkné počteníčko a ode Mne Díííky Ti za čas, kterej si tomu musel věnovat !!!
                    Smekám před každým, kdo ještě v "Dnešní době" něco dělá , Držím Ti palce !!!

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X