Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Oldschool Amiga party 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Oldschool Amiga party 2014

    Vážení kamarádi,
    jako každý rok touto dobou bych se rád zeptal, zda-li by byl zájem o další akci ve Vraném nad Vltavou.

    Zatím ještě nemám nic potvrzené, ale co mohu říci již nyní je, že termín by měl být nejspíše až v červenci, ideálně v srpnu. Důvod je jasný - v červnu očekáváme přírůstek do rodiny a bude chvíli trvat, než se zmátožím. Jakmile se ale uvolním, budu šťastný, pokud se opět po roce sejdeme ve Staré Škole, při pařbě starých dobrých her - jako vždycky.

    Proto bych rád zahájil diskuzi o termínu, jaký by vám zhruba vyhovoval - a na základě otevřené diskuze udělám anketu.

    Rovněž nahazujte, jakou hru byste si představovali, že jí zasvětíme celou akci.

    Těším se na vaše reakce!
    31
    18. - 20. července
    19,35%
    6
    25. - 27. července
    19,35%
    6
    1. - 3. srpna
    32,26%
    10
    8. - 10. srpna TO NEJDE!!! sorry
    9,68%
    3
    15. - 17. srpna
    19,35%
    6

    Hlasovat v anketě již není možné, anketa byla časově omezena.

    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    O: Oldschool Amiga party 2014

    Takže i v Česku se rodí amigisté... předem gratulace.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: Oldschool Amiga party 2014

      Za mě poslední dva víkendy v červenci, nebo první v srpnu.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Oldschool Amiga party 2014

        Ja jsem pro, co takhle Speedball party (Brutal Deluxe). Datumu bych se prizpusobil.
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: Oldschool Amiga party 2014

          co takhle přelomový víkend červenec-srpen? To bych neměl mít prcka, tak bych se stavit snad mohl, a kdybych prcka měl, tak bych se stavil i s ním jen na chvíli na kole...

          Komentovat


            #6
            O: Oldschool Amiga party 2014

            ANKETA! Hlastujte prosím a pošlete odkaz všem, co by se rádi zúčastnili a nechodí sem pravidelně!

            OMLOUVÁM SE, ale NELZE to udělat 8-10 srpna! Nehlasujte pro tuto možnost prosím!!!
            Naposledy upravil davesade; 14.04.2014, 13:50:53. Důvod: IMPORTANT UPDATE!
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              O: Oldschool Amiga party 2014

              Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
              ANKETA! Hlastujte prosím a pošlete odkaz všem, co by se rádi zúčastnili a nechodí sem pravidelně!

              OMLOUVÁM SE, ale NELZE to udělat 8-10 srpna! Nehlasujte pro tuto možnost prosím!!!
              To je přece jasný, mám narozky a žena by mně nechtěla pustit, že bych se ožral a nedejbože poztrácel amigy
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                O: Oldschool Amiga party 2014

                No nic neslibuji, ale pokud by jsem se orientoval dle termínů kdy můžu a mám volno, tak můžu jen 25-27, 8-10 bych mohl taky, ale o to se nehraje (pracovně mám krátky-dlouhý týden). Ale nepočítejte se mnou! To, kdy se mnou budete moci počítat Vám když tak řeknu osobně.
                Naposledy upravil Lisiak; 15.04.2014, 00:46:20.
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #9
                  O: Oldschool Amiga party 2014

                  Tak tohle není závazná přihláška, spíš stanovit nejpravděpodobnější datum konání. Samozřejmě budu raději, když i dojdeš .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    O: Oldschool Amiga party 2014

                    No tak jediný, s kym se "biju" co se týře termínu je bigmac - jako kdyby jsme měli protichůdné směny
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      #11
                      O: Oldschool Amiga party 2014

                      Ja mam zas rovnake, ako Ty Tiez mi vyhovuju len tie dva a viac ten augustovy, ktory ale padol. Zahlasoval by som za ten 25-27, ale druhykrat uz hlasovat nemozem :-/
                      ???

                      Komentovat


                        #12
                        O: Oldschool Amiga party 2014

                        Beru to v patrnost, jo? Ale dáme tomu ještě pár týdnů, než se vyjádří více lidí.
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          O: Oldschool Amiga party 2014

                          A když se náhodou stavím, budu si moci převzít tu krabicovou verzi Chaos Guns?
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #14
                            O: Oldschool Amiga party 2014

                            To se obávám, že ještě nebude možné... ale bude tam kasička na předobjednávky .
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              O: Oldschool Amiga party 2014

                              OK, pokud se tedy akce nebude konat 25-27. července, pak dávam další hlas pro 1-3.srpna. Platí to ce jsem psal, účast potvrzuji až osobně . Plánuje někdo jít z Brna, popřípadě přes Brno?
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X