Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prodám desku A1200

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Prodám desku A1200

    Ahoj,
    pokud by měl někdo zájem, měl bych na prodej funkční desku A1200 s ROM 3.0 revision 1.A
    uses 256k×16 chips for Chip RAM
    Budgie rev 0
    two full length clock port headers, intended for Chip RAM expansion / flash ROM daughterboard
    the mouse port is part of the motherboard



    Cena 800,- Kč + poštovné ????
    Naposledy upravil klacko; 11.03.2014, 21:20:41.
    A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
    DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

    #2
    O: Prodám desku A1200

    asi bych to bral sem první zájemce? jaký je rozdíl mezi 1A, 1D a 2B ?

    Komentovat


      #3
      O: Prodám desku A1200

      1A má osazených více clockportů, já měl jednu desku, co měla osazené všechny 4, jinak bývají dva a u dalších revizí jen jeden ;o)

      Ale jinak rozdíly na deskách najdeš zde v Amipédii
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: Prodám desku A1200

        Nééé...A-1200 má vždy a na všech MB-revizích pouze JEDEN Clock Port !!!
        To,že na MB je osazeno více pinů,neznamená,že je tam více Clock-Portů !!!
        Ty další neosazené piny,(někdy i osazené), jsou pouze stínování RAMky !!!
        Se koukněte do do plánů-DataSheet a zapojení Amigy, Pánové !!!
        Tohle není legrace,dávat zde mylné Info !
        Někdo toho omylem využije-použije a má MB Amigy tzv. v PR...I !!!
        Pokud si někdo omylem myslí,že je to jinak,at to tady laskavě vysvětlí všem !!!
        ----------------------------------------------------------------------
        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
        1A má osazených více clockportů, já měl jednu desku, co měla osazené všechny 4, jinak bývají dva a u dalších revizí jen jeden ;o)

        Ale jinak rozdíly na deskách najdeš zde v Amipédii
        Naposledy upravil EXA; 12.03.2014, 11:05:52.

        Komentovat


          #5
          O: Prodám desku A1200

          Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
          Nééé...A-1200 má vždy a na všech MB-revizích pouze JEDEN Clock Port !!!
          To,že na MB je osazeno více pinů,neznamená,že je tam více Clock-Portů !!!
          Ty další neosazené piny,(někdy i osazené), jsou pouze stínování RAMky !!!
          Se koukněte do do plánů-DataSheet a zapojení Amigy, Pánové !!!
          Tohle není legrace,dávat zde mylné Info !
          Někdo toho omylem využije-použije a má MB Amigy tzv. v PR...I !!!
          Pokud si někdo omylem myslí,že je to jinak,at to tady laskavě vysvětlí všem !!!
          ----------------------------------------------------------------------
          helle nepřeháníš to s těma vykřičníkama? to vypadá, jako bys měl mít za chvilku infarkt

          Komentovat


            #6
            O: Prodám desku A1200

            Ale Exa takhle píše furt, prostě "Get used to it" ;o)

            Každopádně se omlouvám za desinformaci, myslel jsem si, že tím, že jsou osazené, jsou i funkční.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: Prodám desku A1200

              Pokud konkrétně Tobě jde pouze o ty Moje vykřičníky,
              tak jen pro Tvé info,(ale neříkej to NIKOMU),
              dělám to proto,abych zdůraznil konkrétní myšlenku,
              ale pokud Ti to vadí,tak si je klidně odmysli a nechej to být ,
              budu to takhle psát stále,at se Ti to líbí nebo Nééé, je Mě to jedno,věř Mi !!!
              Zde je však úplně jiná myšlenka,než řešit nějaké "Vykřičníky" !
              Zde touto "Mylnou" Informací si může spousta Lidiček domršit MB-A-1200 !!!
              A o to tu nyní jde a tohle chci zdůraznit Svým příspěvkem !!!
              Tak si to laskavě přeber a můžeš to udělat jak chceš, podle Své indispozice !!!
              A věř,že pokud to uděláš tak,jak zde uvádí mylně jinej pisatel ,
              tak Infarkt budeš mít tak maximálně TY,až Ti lehne MB !!!
              Kdyby úplně nachlup stejnej příspěvek zde šoupnul třeba Boboo ,
              tak specielně TY se přetrhneš se Svým prstíčkem "Nahoře" !!!
              A bude Ti šuma-Putna i kdyby tam bylo těch vykřičníků miliooon !!!

              ------------------------------------------------------------------------
              Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
              helle nepřeháníš to s těma vykřičníkama? to vypadá, jako bys měl mít za chvilku infarkt
              Naposledy upravil EXA; 12.03.2014, 11:38:27.

              Komentovat


                #8
                O: Prodám desku A1200

                Pocita sa ako prsticek hore aj prostrednicek?
                (sorry za offtopic)
                ???

                Komentovat


                  #9
                  O: Prodám desku A1200

                  Takže když si do těch rádoby falešných clockportů zapojít dejme tomu třeba SubwayUSB, tak si zničím desku? Já bych to spíš typoval že se nestane buď nic, nebo zničím Subway USB (který je 2x hodnotnější než celá deska).

                  Jinak zvýrazňovat myšlenku lze i jinak (vykřičníky mohou občas působit "agresivně", i když to pisatel tak nemyslí)
                  Naposledy upravil jack-3d; 13.03.2014, 14:12:23.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    O: Prodám desku A1200

                    Pro Mě a za Mě si tam již cpěte třeba kuličky z nosu ,
                    Já už se Díky právě takovým Lidičkám ,
                    co si ze Mne dělaj "Šprtouchlata" zde angažovat již nemíním !!!
                    Nechej si poradit právě od nich !!!
                    Nasrat do Tlam z metrové výšky !!!

                    ---------------------------------------------------------------------------------------
                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    Takže když si do těch rádoby falešných clockportů zapojít dejme tomu třeba SubwayUSB, tak si zničím desku? Já bych to spíš typoval že se nestane buď nic, nebo zničím Subway USB (který je 2x hodnotnější než celá deska).

                    Jinak zvýrazňovat myšlenku lze i jinak (vykřičníky mohou občas působit "agresivně", i když to pisatel tak nemyslí)
                    Naposledy upravil EXA; 13.03.2014, 14:22:17.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Prodám desku A1200

                      Ale hoši . Prosím raději o uzavření. Deska dnes odchází novému majiteli.
                      Tak Hezký zbytek dne.
                      Klacek
                      A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
                      DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

                      Komentovat


                        #12
                        O: Prodám desku A1200

                        Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                        Pro Mě a za Mě si tam již cpěte třeba kuličky z nosu ,
                        Já už se Díky právě takovým Lidičkám ,
                        co si ze Mne dělaj "Šprtouchlata" zde angažovat již nemíním !!!
                        Nechej si poradit právě od nich !!!
                        Nasrat do Tlam z metrové výšky !!!

                        ---------------------------------------------------------------------------------------
                        Jen bacha na průjem se ti čeče rozstříkne všade a netrefíš se, ani kdyby ses posr**

                        Komentovat


                          #13
                          O: Prodám desku A1200

                          ty jo... zasnu, kvuli cemu vsemu se da takhle pohadat...
                          PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                          Komentovat


                            #14
                            O: Prodám desku A1200

                            Si můžeme konečně DNESka dát toho RUMíčka !
                            ------------------------------------------
                            Autorem citovaného textu je klacko Přejít na původní příspěvek
                            Ale hoši . Prosím raději o uzavření. Deska dnes odchází novému majiteli.
                            Tak Hezký zbytek dne.
                            Klacek

                            Komentovat


                              #15
                              O: Prodám desku A1200

                              Tohle Kolegáčku není HÁDKA ,
                              ale pouze obrana proti soustavnému rejpání do Mě od "Konkrétních Jedinců" !!!
                              Kdybys byl na Mém místě,asi bys nejednal jinak ?!
                              Mám zato,že každej na této planetě má právo mít Svou vlastní hrdost ,
                              a Nééé se nechat stále donekonečna ponižovat ,
                              a to ještě navíc od někoho,kdo má ještě "Svíčku u nosu" !!!
                              Takovým se již nedá pomoct ani sebelepší jakoukoliv radou !!!
                              ---------------------------------------------
                              Autorem citovaného textu je looke Přejít na původní příspěvek
                              ty jo... zasnu, kvuli cemu vsemu se da takhle pohadat...
                              Naposledy upravil EXA; 13.03.2014, 14:56:09.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X