Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Turbokartu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Turbokartu

    Nojo trošku se do toho zamotal Tak jako tak asi bude lepší si připlatit za tu ACA 1220

    Komentovat


      #17
      O: Turbokartu

      ještě bych za turbo mohl nabídnout svoji Feldu je v plynu, technická ještě rok, rok 2000. Chci ji sešrotovat, protože už auto nepotřebuju, nicméně má prorezlé zadní podběhy, na pravé straně je prorezlá díra, potřebuje vyměnit těsnění v motoru, protože teče voda do motoru, ale jinak je celkem v cajku Zrovna je odstavené na Kutnohorském vlakovém nádraží protože mu došla baterka, tak případný odběr je možný tam Z popisku to vypadá jako vrak, ale neni to tak, když se vevnitř vyluxuje tak je to auto celkem hezký

      Komentovat


        #18
        O: Turbokartu

        Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
        ještě bych za turbo mohl nabídnout svoji Feldu je v plynu, technická ještě rok, rok 2000. Chci ji sešrotovat, protože už auto nepotřebuju, nicméně má prorezlé zadní podběhy, na pravé straně je prorezlá díra, potřebuje vyměnit těsnění v motoru, protože teče voda do motoru, ale jinak je celkem v cajku Zrovna je odstavené na Kutnohorském vlakovém nádraží protože mu došla baterka, tak případný odběr je možný tam Z popisku to vypadá jako vrak, ale neni to tak, když se vevnitř vyluxuje tak je to auto celkem hezký
        Vsadím se, že v závěru ze zoufalství nabídne i manželku...


        A turbo bude doma...


        )

        Komentovat


          #19
          O: Turbokartu

          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
          Vsadím se, že v závěru ze zoufalství nabídne i manželku...


          A turbo bude doma...


          )
          To by ovšem chtělo fotky a nějaké info
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #20
            O: Turbokartu

            Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
            To by ovšem chtělo fotky a nějaké info
            mám tu fotku přítelkyně z občanky.

            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: občanka.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 31,5 KB
ID: 107848

            Komentovat


              #21
              O: Turbokartu

              To je divné, teď jsou fotky na občance černobíle a každý tam vypadá jako zombie. Škoda, že nemám turbínu na výměnu . Za svou B1260 bych chtěl nějakou šukadelickou Asiatku.
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                O: Turbokartu

                Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                To je divné, teď jsou fotky na občance černobíle a každý tam vypadá jako zombie. Škoda, že nemám turbínu na výměnu . Za svou B1260 bych chtěl nějakou šukadelickou Asiatku.
                to se dá zařídit, vem blizze a stav se u mě v práci, za rohem je jedna asijská večerka a jedna přesně taková tam prodává kolegová tam chodí dost často a ani tam nic nekupují, takže je mi divný proč tam furt lezou . . .

                Komentovat


                  #23
                  O: Turbokartu

                  V co se to tady zvrhává?

                  Když si chci něco koupit, použiju peníze. Směnné obchody a co by se za co dalo vyměnit bych nechal do chlívku ;o)
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #24
                    O: Turbokartu

                    Jennifer Lawrence na prodej? No o tom už by se dalo uvažovat
                    WinUae

                    Komentovat


                      #25
                      O: Turbokartu

                      Lidská raso, kam to spěješ? )
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #26
                        O: Turbokartu

                        Autorem citovaného textu je ADFboy Přejít na původní příspěvek
                        Jennifer Lawrence na prodej? No o tom už by se dalo uvažovat
                        Taky ji tak milujete? v Hunger Games je k sežrááánííííííí!!

                        Komentovat


                          #27
                          O: Turbokartu

                          ale, abychom se vrátili k tématu, dostal jsem jednu nabídku od EXY, která je pro mě zbytečná. Přemýšlím nad tou ACA1200, ale nechce se mi platit to poštovný. Raději bych něco co je místní Pokud už tady nabídky došly tak prosím o uzavření tématu.

                          Komentovat


                            #28
                            O: Turbokartu

                            Zajimala by mne ta cena od EXY
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #29
                              O: Turbokartu

                              Tak se zeptej Exy...

                              Komentovat


                                #30
                                O: Turbokartu

                                No však to byl všeobecný dotaz na oba zúčastněné.
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X