Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Blizzard 1230 IV

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Blizzard 1230 IV

    hoj, na amibay je blizz, plně funkční, ale bez FPU. řekl bych, že je za rozumnou cenu, ale nepřítomnost FPU mě trošku odrazuje od koupi. Dá se někde sehnat a jednoduše ho tam prostě vmáčknout? Kdyby to nebyl problém, tak bych do toho i šel

    Hi For Sale: - Amiga 1200 Motherboard rev.2B rom.3,0 - Toshiba HDD 1443MB - Blizzard 1230 MKIV + 64MB Sold to kubino All components works great :thumbsup: Price: £200 + shipping (Europe only please) (PayPal (Gift) or buyer pay fees 5%) Splitting is possible: 1. - Amiga 1200 Motherboard...

    #2
    O: Blizzard 1230 IV

    FPU skoro na nic nevyužiješ (pokud nechceš používat vyšší verze Lightwave 3D, nebo jiných speciálních grafických programů). Myslím, že ani ACA karty ho nemají.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Blizzard 1230 IV

      FPU skutečně nemá využití. B1230-IV je nejlepší turbína pro A1200 a jestli má nebo nemá kopr by mě teda vůbec netrápilo. Navíc v něm je 64MB SIMM, to je taky deviza (i když i 32 by úplně stačil).
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Blizzard 1230 IV

        Jak že se tomu říká? Syndrom prázdné patice? Taky jsem ho měl, fpu koupil a žádný rozdíl v tom, co používám ( whdload ) jsem nepoznal...tedy kromě toho, že sysinfo hlásí přítomnost fpu . Nutno dodat, že jsem fpu sehnal hodně levně a tak mi nevadí, že jedinou jeho devizou pro mě je to, že karta vypadá líp.

        Komentovat


          #5
          O: Blizzard 1230 IV

          Navíc když už moc chceš, existují celkem dostupné SCSI řadiče, kam lze dát dalších max 128 MB RAM (dohromady tedy 256 MB).
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: Blizzard 1230 IV

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            Navíc když už moc chceš, existují celkem dostupné SCSI řadiče, kam lze dát dalších max 128 MB RAM (dohromady tedy 256 MB).
            takže FPU neni potřeba ani na dema? řekl bych, že to bylo využívanější nicméně za tu cenu je to asi ok, ne?

            Komentovat


              #7
              O: Blizzard 1230 IV

              Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
              Jak že se tomu říká? Syndrom prázdné patice? Taky jsem ho měl, fpu koupil a žádný rozdíl v tom, co používám ( whdload ) jsem nepoznal...tedy kromě toho, že sysinfo hlásí přítomnost fpu . Nutno dodat, že jsem fpu sehnal hodně levně a tak mi nevadí, že jedinou jeho devizou pro mě je to, že karta vypadá líp.
              a kde se dá takhle nějaké to FPU sehnat? a jen se tam nacvaklo? Rád bych měl plnohodnotnýho Blizze zbírám nějaké info než to koupim . ..

              Komentovat


                #8
                O: Blizzard 1230 IV

                Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                takže FPU neni potřeba ani na dema? řekl bych, že to bylo využívanější nicméně za tu cenu je to asi ok, ne?
                Dema bych rozdělil do tří kategorií, ty, co nepotřebují žádnou turbínu, ty co potřebují turbínu a hlavně fast RAM a ty co potřebují 060 turbínu ;o)

                Ty, co potřebují 060 turbínu, tedy dema, která se programují dneska, u těch ti slaboulinké FPU 68882 nepomůže ;o)

                Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                a kde se dá takhle nějaké to FPU sehnat? a jen se tam nacvaklo? Rád bych měl plnohodnotnýho Blizze zbírám nějaké info než to koupim . ..
                FPU seženeš, to by neměl bejt problém.
                Naposledy upravil jack-3d; 28.04.2014, 13:44:17.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Blizzard 1230 IV

                  PGA FPU MC68882 na 50MHz je dost drahy, cca od 40,- Eur hore. Koprocesor je nutny na 3D aplikacie (ako pisal Jack-3D) - Lightwave3D, Imagine, Cinema4D atd, popripade ak mas v umysle sa bavkat s alternativnym systemom Unix, ten FPU a MMU vyzaduje. Pre hraca je FPU nepotrebne
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #10
                    O: Blizzard 1230 IV

                    @James: Pokud chceš kartu koupit, "musíš" napsat oficiálně "Declaring interest". Obyčejné "PM sent..." se nepovažuje za zájem o koupi, ale jen zájem o informace. Navíc Declaring interest je jakési bezplatné zabookování na 24 hodin, kdy můžeš věc zaplatit a nebo se zájmu vzdát.

                    Před tebou na Blizzarda odpověděl již nějaký "kubíno", takže ten má teď 24 hodin čas se rozmyslet, pokud to nevezme, pak přijde řada na tebe, tedy tvojich 24 hodin. Taková jsou pravidla. Kdo dřív přijde, ten dřív mele ;o)
                    Naposledy upravil jack-3d; 28.04.2014, 15:04:56.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Blizzard 1230 IV

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      @James: Pokud chceš kartu koupit, "musíš" napsat oficiálně "Declaring interest". Obyčejné "PM sent..." se nepovažuje za zájem o koupi, ale jen zájem o informace. Navíc Declaring interest je jakési bezplatné zabookování na 24 hodin, kdy můžeš věc zaplatit a nebo se zájmu vzdát.

                      Před tebou na Blizzarda odpověděl již nějaký "kubíno", takže ten má teď 24 hodin čas se rozmyslet, pokud to nevezme, pak přijde řada na tebe, tedy tvojich 24 hodin. Taková jsou pravidla. Kdo dřív přijde, ten dřív mele ;o)
                      jo tááák a já furt proč to tam píšou jdu to napravit!

                      Komentovat


                        #12
                        O: Blizzard 1230 IV

                        No však nejprve ti nechají přečíst a potvrdit pravidla. Tady někdo pořádně nečte ;o) (taky jsem to poprvé neudělal správně)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: Blizzard 1230 IV

                          Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                          a kde se dá takhle nějaké to sehnat? a jen se tam nacvaklo? Rád bych měl plnohodnotnýho Blizze zbírám nějaké info než to koupim . ..
                          Já na to náhodou na poslední chvíli narazil na ebay a vyšel mi na necelých 400 i s poštovným z usa.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Blizzard 1230 IV

                            Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                            Já na to náhodou na poslední chvíli narazil na ebay a vyšel mi na necelých 400 i s poštovným z usa.
                            Za 400, no nekup to!
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: Blizzard 1230 IV

                              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                              Za 400, no nekup to!
                              Mladej a blbej Polovina z toho bylo poštovné...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X