Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

koupím Amigu CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím koupím Amigu CD32

    Dobrý den pánové,

    hledám někoho, kdo by dokázal opravit mechaniku Amigy CD32. Nedávno jsem jí vydražil na Aukru, ale ten jouda, co mi jí poslal, jí v balíku dostatečně nezabezpečil a ta v pořádku nepřežila poštovní přepravu. Konzole se bez problému spustí, ale mechanika nenačte jedinou hru. Vždy jen párkrát dost hlasitě zahrabe, ale jinak nic. Nenašel by se mezi vámi někdo, kdo by to zkusil opravit? Zaplatil bych mu řekněme 2000 plus cestovní náklady (nemám bohužel auto, takže dotyčný odvážlivec by musel přijet ke mně). Ty samozřejmě uhradím, i když se oprava nepovede. A nebo neprodal by mi někdo plně funkční Amigu CD32? Může být i bez ovladače a kabeláže. Zaplatil bych mu za ní 3000. Kdyby měl někdo zájem, napište mi prosím na mail MattRicks@seznam.cz. Díky.

    #2
    O: koupím Amigu CD32

    V tej CD32 dozila oticka hlava - cize laser dosluzil, dost obtiazne sa zhana, pretoze su to posledne skladove zasoby v Cine, obcas je k dostanie na eBay.
    Naposledy upravil Boboo; 01.05.2014, 10:48:42.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: koupím Amigu CD32

      Není potřeba objednávat z ebay, toto verzi seženeš i v ČR. Revize na konci s B je lepší. Revize A mi CD četla hůře. Jestli ale chceš, tak doma mám jednu volnou cd nechaniku rev A. Za 200 i s poštou je tvoje.

      Komentovat


        #4
        O: koupím Amigu CD32

        Jestli máte pravdu, tak odhaduju, že snažší a možná i levnější bude asi ta funkční konzole. Každopádně díky za tip.

        Komentovat


          #5
          O: koupím Amigu CD32

          To pepapantak: Já jsem absolutní technický antitalent, pouze dávný milovník Amigy. Takže jestli tomu dobře rozumím, myslíš tím připojit ke konzoli externí mechaniku?

          Komentovat


            #6
            O: koupím Amigu CD32

            Ne, vyměnit laserovou hlavu, návod třeba zde:
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: koupím Amigu CD32

              Priklanam sa k nazoru Solaris104
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #8
                O: koupím Amigu CD32

                To Solaris 104: I tobě díky za odkaz. Celý vtip je bohužel v tom, že já tu konzoli koupil proto, že jsem chtěl Amigu, ale věděl jsem, že se v ní nedokážu vrtat. A naivně jsem doufal, že s konzolí nebudu muset. Já jsem vážně dřevo, který sotva dokáže zašroubovat žárovku.

                Komentovat


                  #9
                  O: koupím Amigu CD32

                  Mezi námi je spousta lidí, co ti tu tvou CD32 mohou opravit. Hlavně neházej flintu do žita, tohle je prkotina
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    O: koupím Amigu CD32

                    To Prober: Právě proto jsem se na vás tady obrátil. Ještě mě napadlo, že kdyby to chtěl někdo zkusit opravit u sebe doma, můžu mu konzoli poslat a dotyčný by mi jí zpátky poslal na dobírku na ty avizované 2000 plus pochopitelně náklady na vyměněné komponenty.

                    Komentovat


                      #11
                      O: koupím Amigu CD32

                      Tak chvíli vydrž, spousta lidí je teď na Resetkání v Brně.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        O: koupím Amigu CD32

                        Spousta? ;o)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: koupím Amigu CD32

                          Sakra Jacku, dělám ti tady obří PR, tak si to nekaž
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            O: koupím Amigu CD32

                            Však jo, se tu ani nevejdem...

                            OT promaž ;o)
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: koupím Amigu CD32

                              Hele, Matte, z kterých Sezemic seš...?

                              Jestli z těch za HK, tak to nemáš ke mě daleko...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X