Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prosba - Knihy od V.Krále

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Prosba - Knihy od V.Krále

    Assembler 68000 dokončena a nahozena.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      O: Prosba - Knihy od V.Krále

      Skvěle, zjistil jsem, že ji mám doma dokonce 2x Ale disketky nemám...

      Komentovat


        #33
        O: Prosba - Knihy od V.Krále

        Včera mi dorazilo dalších 7 knih od uuneka - Amiga PROFI I a Amiga PROFI II, AMOS Basic, Deluxe Paint III, GFA Basic - 1 + 2 díl, GFA Basic 3.5 - Interpret a compiler a dneska mi dovezou Deluxe Paint 4.5 AGA - uživatelská příručka. Nashledanou za pár let
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #34
          O: Prosba - Knihy od V.Krále

          Nebud v depresi, az to bude prilis, tak je proste neoskenovane posles zpatky. A za tyden to zkusime znovu ...

          Komentovat


            #35
            O: Prosba - Knihy od V.Krále

            Dobrá a špatná zpráva. Dobrá je ta, že budu mít o dost méně práce. Špatná je ta, že většina knih je obsahově stejná. AMOS Basic je shodná s o rok později vydanou knihou AMOS 1.3 - The Creator a GFA Basic (díl 1+2) je shodná s GFA Basic 3.5. Stejný autor, jiné vydavatelství, případně mírně inovovaná verze.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #36
              O: Prosba - Knihy od V.Krále

              Naskenováno je vše kromě dvou knih Amiga PROFI, které má uunek v úplně dokonalém stavu. A vzhledem k jejich lepené vazbě bych je skenováním celkem zničil. Nemáte někdo tyto dvě knihy v nějakém horším stavu? Nebo nemáte někdo doma ty moje, které jsem kdysi někomu daroval a mohl bych je citově vyžebrat zpátky?
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #37
                O: Prosba - Knihy od V.Krále

                Deluxe Paint III dokončena a je ke stažení jak v PDF, tak i v Knihovně.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #38
                  O: Prosba - Knihy od V.Krále

                  Zuppa zuppa, díky moc!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #39
                    O: Prosba - Knihy od V.Krále

                    Kniha GFA Basic 3.5 - Interpret a compiler dokončena a je ke stažení jak v PDF, tak za chvíli i v Knihovně. Zatím nejšílenější převod, příjemné čtení...
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #40
                      O: Prosba - Knihy od V.Krále

                      Tak pánové, kniha Deluxe Paint 4.5 AGA, která je nedílnou součástí knihy Deluxe Paint IV AGA - Referenční příručka je dokončena a je ke stažení jak v PDF na portálu, tak i v Knihovně.

                      Poslední dvě knihy zabývající se programováním v C na Amize - Amiga PROFI - asi už nikdo k naskenování neposkytne, takže tímto je celý převod knih úspěšně dokončen. V edici Amiga Info vyšly už jen knihy Amiga a pevné disky a Maxiplán, ale ty nejsou od Krále a nemám k nim povolení ani podklady. Zpracováno více než 2000 stran, všechno v rámci korektury čteno 3x... uff

                      Poslední věc, co jsem chtěl pro portál ještě dodělat. Takže čtěte, programujte, kreslete
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #41
                        O: Prosba - Knihy od V.Krále

                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        Poslední dvě knihy zabývající se programováním v C na Amize - Amiga PROFI - asi už nikdo k naskenování neposkytne, takže tímto je celý převod knih úspěšně dokončen.
                        Tak to mě mrzí, na tyto knihy jsem se opravdu těšil. Snad je ještě někdo vyhrabe

                        Jinak, obdivuji rychlost s jakou si to dostal na portál a ještě jednou díky.
                        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                        Komentovat


                          #42
                          O: Prosba - Knihy od V.Krále

                          Listuju si tím, je to skvělé až na jednu věc. Upřímně říkám, strašně mě štve ten Amigaportál.cz nápis. Nebyla by verze bez toho nápisu?

                          Rád na oplátku přispěju nějakými časopisy, které tam ještě nemáte.
                          Naposledy upravil jack-3d; 18.07.2014, 14:30:42.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #43
                            O: Prosba - Knihy od V.Krále

                            Ty listuješ v knihovně, sosni si pdf v Extra - Ke stažení.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #44
                              O: Prosba - Knihy od V.Krále

                              Ja tie knihy mam, ale pri scanovani sa znici vazba. Ak sa mi poskladate na cenu knih, tak ich proberovi poslem.. Alebo ak by niekto mal znameho, kto by tu vazbu potom dal zviazat ako normalnu knihu, tak by nebol problem.
                              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                              Komentovat


                                #45
                                O: Prosba - Knihy od V.Krále

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                Listuju si tím, je to skvělé až na jednu věc. Upřímně říkám, strašně mě štve ten Amigaportál.cz nápis. Nebyla by verze bez toho nápisu?
                                Ten vodoznak jsem tam dal v době, kdy se to jeden blbec z oldcomp.cz snažil vykrást a udělat z toho PDFka. Bez respektu k práci, kterou na tom hodně lidí odvedlo. Postupem času jsem na to zapomněl, ale něco s tím udělám. Ale jak píše Solaris, na portálu jsou i verze v PDF, v kterých se dá rychle vyhledávat nebo procházet podle kapitol. V Knihovně je to takový malý bonus, řekněme.

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                Rád na oplátku přispěju nějakými časopisy, které tam ještě nemáte.
                                Na to je, řekl bych, už celkem pozdě. Knihy od Krále s jeho povolením k uveřejněním na portálu byla poslední věc, co jsem chtěl ještě přes veškeré problémy dodělat. Jakmile to všechno definitivně dokončím (ještě dělám korekce a menší úpravy na jednotlivých knihách) , tak Král dostane jako poděkování Pegasose s OS4 (možná se tak dočkáte nových knih ) a já tím definitivně uzavřu kapitolu portálu a v podstatě jako MarK se začnu věnovat něčemu jinému.

                                Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                                Ja tie knihy mam, ale pri scanovani sa znici vazba. Ak sa mi poskladate na cenu knih, tak ich proberovi poslem.. Alebo ak by niekto mal znameho, kto by tu vazbu potom dal zviazat ako normalnu knihu, tak by nebol problem.
                                Ona se jako nezničí úplně. Jde o to jí jenom otevřít na 180 stupňů a trochu přitlačit na sklo skeneru. Uunek je měl ale v totálně perfektním stavu, úplně jako nové.

                                Já bych je od tebe za normálních okolností i koupil, ale na druhou stranu... ty knihy tady má spousta lidí a pokud je nechtějí dát k dispozici k oskenování i ostatním a sedí na ní jako na zlatém vejci, tak jí prostě ostatní mít nebudou. Děláme to jen pro sebe, nikdo jiný to už nikdy neudělá.
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X