Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prosba - Knihy od V.Krále

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Prosba - Knihy od V.Krále

    Jardo, udělal si toho pro komunitu hodně - tedy i pro mne. I když nastali situace o kterých víme, teď je klid a jsem tomu rád. Nejlepší by pro mne bylo dát 350 KČ a mít tyhle knihy v dobrém stavu fyzicky doma. Ale že si to Ty a to si teď nedělám legraci - pokud budeš souhlasit - kup ty knihy od woodoo za 350 nebo za jinou částku - já mu chtěl dát, kdyby jsem je vzal 400, naskenuj a pak se domluvíme na ceně, za kolik je od Tebe pokud je budu chtít koupím. Souhlas?
    Naposledy upravil Lisiak; 25.07.2014, 15:39:33.
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #62
      O: Prosba - Knihy od V.Krále

      No teď je klid, jen portál je v troskách... Já když tady čtu, že je chce Solaris104 koupit pro mě, ty (že jsem to já) mi dáš přednost, tak mám takový pocit, že jste pořádně nepochopili jednu věc. Tyhle převody knih nedělám pro sebe, nemám žádnou sexuální úchylku spočívající ve skenování 500 stran do čtyř do rána. Je to v první řadě pro vás.

      Na rovinu, pokud chceš mít ty knihy v dobrém fyzickém stavu doma, tak si je kup. Protože vím jakou mají vazbu, tak jakmile mi projdou skenerem tak v dobrém fyzickém stavu rozhodně nebudou. Pokud by ti pak jejich špatný stav nevadil, pošlu ti je zadarmo. Mě už budou v tu chvíli k ničemu.

      No a já tady mám Maxiplan 1.9 od Krále, tak se jdu ukájet skenováním až do rána
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #63
        O: Prosba - Knihy od V.Krále

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        No teď je klid, jen portál je v troskách...
        V poslední době se mi zdá, že hodně lidí děla z hrochmuta komármuta. Ale vnímám to u hodně lidí, takže problém je u mne v tom, že nenafukuji nekonfliktní problém do rozměrů v jakém není.

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        Já když tady čtu, že je chce Solaris104 koupit pro mě, ty (že jsem to já) mi dáš přednost
        Tohle je normální od počátku lidstva .

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        tak mám takový pocit, že jste pořádně nepochopili jednu věc. Tyhle převody knih nedělám pro sebe, nemám žádnou sexuální úchylku spočívající ve skenování 500 stran do čtyř do rána. Je to v první řadě pro vás.
        Ano, pokud se jedná o všeobecnou literaturu pro Amigu, jako uživatelská příručka, nebo by se tam ještě mohl počítat i AmigaDOS i když se okruh lidí, co využije tuhle knihu zužuje, pokud se jedná pouze o hráče. Deluxe Paint ještě užší výběr no a programování je asi pro nejužší skupinu lidí. Tam se to ještě tříští na konkrétní programovací jazyky a tedy kdo v čem programuje. Tohle je tedy i u grafiky, že né každý asi používa na ni stejný grafický program, ale né až v takovém meřítku, jako u programování. Amiga Profi je tedy pro programátory a můžeme se začít bavit o konkrétních lidech, co tu knihu možná využijou. Takže se možná dopracujeme k rovnici:

        Fyzický počet knih Amiga Profi >= počet programátorů, co ji možná využijí

        Pokud je tahle rovnice správná, tak za jistých podmínek ji není potřebné vůbec skenovat a dávat na internet .

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        Na rovinu, pokud chceš mít ty knihy v dobrém fyzickém stavu doma, tak si je kup. Protože vím jakou mají vazbu, tak jakmile mi projdou skenerem tak v dobrém fyzickém stavu rozhodně nebudou. Pokud by ti pak jejich špatný stav nevadil, pošlu ti je zadarmo. Mě už budou v tu chvíli k ničemu.
        Budou u těch knih pak i nějaké vypadené strany?

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        No a já tady mám Maxiplan 1.9 od Krále, tak se jdu ukájet skenováním až do rána
        nemám žádnou sexuální úchylku spočívající ve skenování 500 stran do čtyř do rána.


        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #64
          O: Prosba - Knihy od V.Krále

          Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
          Fyzický počet knih Amiga Profi >= počet programátorů, co ji možná využijí

          Pokud je tahle rovnice správná, tak za jistých podmínek ji není potřebné vůbec skenovat a dávat na internet .
          Já nevím, proč mě tady má vždycky někdo snahu přesvědčovat, že cokoliv se tady snažím udělat, tak je to zbytečné a nemá to cenu. Přitom jsem chtěl jen dvě knihy k naskenování, po nikom jsem nic jiného nechtěl a zase tady řeším kraviny a blbě se tady o ně přetahuju. Tohle fakt už ne...

          Já vím, že máš pravdu, jen tady mezi námi už není moc lidí, co by se snažili něco pro ostatní udělat. Takže až se tady v budoucnu objeví někdo jiný, tak mu zkuste raději trochu pomoct a neubíjejte jej smysluplností jeho konání. Život je moc krátký na řešení takových kravin

          A ta moje poslední věta v předchozím příspěvku byla sarkasmus

          P.S.: Jinak nad Maxiplanem jsem se dostatečně ukojil do sedmi do rána, už je to převedeno takže jen korektury a nahodím to na web...
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #65
            O: Prosba - Knihy od V.Krále

            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            P.S.: Jinak nad Maxiplanem jsem se dostatečně ukojil do sedmi do rána, už je to převedeno takže jen korektury a nahodím to na web...
            OK uchyláku ) )

            No a co, myslíš, že po skenování Amiga Profi budou na těch knihách i vypadené strany?
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #66
              O: Prosba - Knihy od V.Krále

              Nebudou. Že jsi to ty, tak já svůj zájem o ty knihy stahuju

              Dneska jsem podle dohody poslal V.Královi všechny převedené knihy e-mailem a drze jsem si dovolil za tu českou Amiga komunitu i poděkovat Takže tímto ještě jednou mnohokráte děkuju Holynovi, Bigmacovi, Daminu a Uunekovi za zapůjčení knih, bez vás by to chlapi nešlo.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #67
                O: Prosba - Knihy od V.Krále

                OK, ale je to tvá volba. Já se Tě jen slušně ptal.
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #68
                  O: Prosba - Knihy od V.Krále

                  Ach jo. Zrovna tyhle dve posledni knihy jsou, ze vsech co p. Kral napsal, pro dnesni dobu asi nejzajimavejsi...
                  Kdyz pominu uzivatelske prirucky pro uplne zacatecniky, tak snad mozna jeste DPaint a tim to hasne. Amos1.3 je zastaraly, viry nikdo (doufam) stavet nebude, GFA basic uz je mimo, Maxiplan take, no proste velka skoda. Ty prirucky programovani v C na Amize by zacinajicim programatorum pomohly uplne nejvic.

                  Je tu pet a pul lidi, a jeste se nejsou schopni dohodnout. To je takovy problem tu knihu potom nechat znovu svazat nebo si ji opravit sam? Zvlast kdyz ji Prober po naskenovani v podstate nabizel zadarmo, investuje do toho svuj cas i penize. Tohle me vazne sere. Sorry, musel jsem tu frustraci nekde zvecnit... Proberovi dik.

                  Edit: typo
                  Naposledy upravil ExiE; 27.07.2014, 01:06:13.

                  Komentovat


                    #69
                    O: Prosba - Knihy od V.Krále

                    Hele Lišáku, když ty knihy chceš, tak to napiš na rovinu a nerozdmýchávej kraviny. Jarda se tady snaží o něco opravdu tak ho neserte, i já bych si ji rád přečetl, a tak tady navrhuji nějaký poplatek za stažení ať s někam dostaneme!
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #70
                      O: Prosba - Knihy od V.Krále

                      Já komunikoval. Ten kdo přestal je Prober. Kde píši, že nechci? Prober sám první napsal, že se ty knihy zničí. Proto i když je měl je neoskenoval. Jaký je rozdíl mezi knihami Amiga Profi co již měl a knihami co má Voodoo o které jsem projevil zájem já? Já se jen slušne zeptal, jestli budou mít ty knihy po jejich naskenování i vypadené strany. Na to jsou jen 3. odpovědi: Budou, nebudou a nevím. Pokud někdo tvrdí, že ty knihy pak budou ve špatném stavu, asi má představu, proč to tvrdí a tedy může říci, jak to vidí - svůj názor. Pokud s tím má problém, je to jeho volba. Já nebudu nikomu nic nutit. Pár let jsem pracoval na tom, aby jsem se naučil přijmout věci takové jaké jsou a když to jde tak proti tomu "nebojovat". Někdy to jde lépe, nekdy hůře. Hůře to jde tehdy, kdy se musím ozvat a začít "bojovat". Taková vážnější situace zde na portále nastala jen jednou. Za vším, co jsem zde napsal si stojim. Ani jednou se za nic nepotřebuji nikomu omlouvat.

                      Již jednou se mi to zde na portálu stalo. Byla to komunikace přes PM, Dotyčný po jednom mém dotazu se ani neobtěžoval mi na něj odepsat. Pokud má někdo problém odepsat, tím pro mne komunikace co se týče obchodu končí. S takovým ani já nechci obchodovat. Obchod byl a je od počátku o komunikaci.

                      Já jsem člověk, který prostě potřebuje mít více informací. Já se za sebe nestydím, nemám za co. Pokud člověk něco kupuje a je mu jedno co to je, jsou to jeho peníze a ať si s nima dělá co chce. Z mého pohledu je to hloupé jednání.

                      Teď mi zde někdo může napsat, že jsem ty knihy mohl mít zadarmo. Ano mohl. Pokud by mi šlo pouze o jejich elektronické převedení, udělal by jsem to jako Solaris104. Ale takové věci mají pro mne i jinou hodnotu než tu finanční. Takže díky, ale tím, že mi někdo nabídne něco zadarmo, pokud má daná věc pro mne i jiou hodnotu - mít ji za jistých podmínek zadarmo pro mne není podstatné.

                      Dedy: Pokud by jsem nechtěl knihy poskytnout, bylo by to to první co bych napsal! Jsem přímý člověk a své jednání nehodlám měnit. Pokud si to situace vyžaduje, vždy jednám přímo a obchod je situace, kde je takové jednání vyžadováno... .
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #71
                        O: Prosba - Knihy od V.Krále

                        A takový muj malý tip: Dle mne ty knihy zde naskenované budou.
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #72
                          O: Prosba - Knihy od V.Krále

                          To chce klud, chlapi. Ponukol som ze ich poslem Jardovi, ked mi tunajsia komunita tie knihy zaplati. Na to kolko nas tu je to smiesna suma. Nikto nic.

                          Rozhodne som nechcel aby to platil Jarda, ma dost nevdacnej roboty a nie este aby na to doplacal zo svojho...

                          Nikto sa neozval a neskor mi napisal Lisiak, ze by ich eventualne odo mna kupil. Na Amigapointe. Povazoval som len za slusnost, ich drzat pre neho. Ked napise ze ich mam poslat Jardovi a ten mu ich neskor preposle, nemam s tym ziadny problem.

                          p.s.: je to ta verzia s dvoma knizkami
                          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                          Komentovat


                            #73
                            O: Prosba - Knihy od V.Krále

                            Voodoo: Díky, že si dopísal pár myšlienok, ktoré som mal v povodnej mojej správe, ale potom som ich smazal. Pretože som nechcel byť zbytočne tvrdý v mojich slovách a na pár vecí si možu ľudia odpovedať aj sami, pokiaľ chcú. Ničmenej podľa istých viet, čo sú tu sa dá predpokladať, že prebehla už dalšia komunikácia na pozadí. Preto som aj napísal príspevok #71.
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #74
                              O: Prosba - Knihy od V.Krále

                              Pro Lisiak4a:

                              Lisiaku, četl jsem ten tvůj příspěvek několikrát. Fascinuje mě, jak dokážeš všechno hodit na mě. Já za svůj život potkal jen pár lidí, co měli potřebu pořád sami o sobě tvrdit jak jsou přímí, jaké mají zásady, jak má fungovat to a ono... a ve finále to byly vždycky ty největší skety, srabi nebo vlezdoprdelkové - ale to je jen vlastní zkušenost, neber to nijak osobně.

                              Tohle vůbec nikdy nebylo o obchodě, tohle bylo o snaze převést do elektronické podoby knihy, které si kdykoli mohli zdarma stáhnout i ostatní lidi. Tohle nikdy nebyl obchod mezi mnou a tebou. Já tady napíšu, že už o ně už nemám zájem a je tady z toho půl strany morálního kázání jak má probíhat diskuze v obchodě. Není snad stáhnutí zájmu v obchodě taky normální? Mrzí mě, co z toho tady zase zbytečně vzniklo a dál se v toho účastnit už nechci.

                              A po tom tvém sebejistém příspěvku, že se tady nakonec stejně převedené objeví, bych si už vážně už připadal jako totální blbec, kdybych se do toho pustil.

                              Pro ostatní:

                              Převody Králových knih byla poslední věc co jsem chtěl pro českou komunitu ještě udělat, což se z větší části nakonec povedlo.
                              Já se tímto kompletně stahuju z dění na české a slovenské scéně. Možná se to tady nakonec úplně uklidní, pokud byl tedy problém
                              hlavně ve mě

                              Takže hodně štěstí a méně hádek. Nestojí to za to......
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #75
                                O: Prosba - Knihy od V.Krále

                                Ak by to Lisiakovi nevadilo a Prober by bol este ochotny tieto knihy nascanovat nech je zbierka od V. Krala komplet (za co by som mu bol velmi vdacny ), tak som ochotny ti (Voodoo) poslat tie peniaze aj ja a ty by si knihy poslal rovno Proberovi,atd...
                                Skladat sa na 350,-Kc mi pride smiesne... Tiez som myslel, ked si neuviedol cenu, ze chces za ne novu X1000ku.
                                Ak vsetci suhlasite, posli mi cislo uctu a hotovo...

                                EDIT: Proberov prispevok bol rychlejsi nez moj, ale ak by si to nahodou rozmyslel, stojim si za tym...
                                Naposledy upravil DJM; 27.07.2014, 15:02:14.
                                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X