Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

GOTEK - USB Floppy Emulátor

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

    Super, hotovo, moc díky funguje to ok

    Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
    O víkendu jsem přehrál Goteka posledním firmware FlashFloppy, a mohu říci, že je to stokrát lepší než původní firmware. Hlavně co mě velice těší, je, že výběr diskety není pouze tlačítky na Goteku, ale i ze seznamu na obrazovce. Gotek si následně nastaví číslo podle dané pozice. Což jsem u původního fw nenašel. Také celkově mi příjde fw sofistikovanější a podpora OLed je také fajn.

    odkaz na stránku s fw: FlashFloppy

    Komentovat


      O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

      Můžeš mi prosím napsat jaký typ OLED bych měl koupit? Bylo by to super Díky

      Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
      O víkendu jsem přehrál Goteka posledním firmware FlashFloppy, a mohu říci, že je to stokrát lepší než původní firmware. Hlavně co mě velice těší, je, že výběr diskety není pouze tlačítky na Goteku, ale i ze seznamu na obrazovce. Gotek si následně nastaví číslo podle dané pozice. Což jsem u původního fw nenašel. Také celkově mi příjde fw sofistikovanější a podpora OLed je také fajn.

      odkaz na stránku s fw: FlashFloppy

      Komentovat


        O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

        Autorem citovaného textu je DRAGON2001 Přejít na původní příspěvek
        Můžeš mi prosím napsat jaký typ OLED bych měl koupit? Bylo by to super Díky
        Když zadáš na Ebay - 0.91" 128x32 I2C OLED Display - tak ti vyjede ten správný.
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

          Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
          Když zadáš na Ebay - 0.91" 128x32 I2C OLED Display - tak ti vyjede ten správný.


          viz toto? A to si ještě můžu vybrat modré nebo bílé podsvícení?

          Komentovat


            O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

            Autorem citovaného textu je DRAGON2001 Přejít na původní příspěvek
            http://www.ebay.com/itm/0-91-IIC-I2C...qOR6NennThuyXg

            viz toto? A to si ještě můžu vybrat modré nebo bílé podsvícení?
            Já bych řekl, že je to ono
            Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

            Komentovat


              O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

              Díky, jdu do toho....

              Komentovat


                O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                Tak hlásím úspěch - firmware Flash Floppy, napálený přes USB pomocí DFU módu. Displej I2C, trošku zvětšit otvor a kápnout trochu blivajzu z tavné pistole

                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 22908395_10213812539684323_1685505792_o.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 43,3 KB
ID: 109581

                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 22883958_10213812540644347_30390149_o.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 44,1 KB
ID: 109582
                Halda C64 a k tomu nějaká ta Amiga

                Komentovat


                  O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                  Pánové, budu potřebovat pomoc, pořídil jsem Goteka a nedaří se mi Flash. Zkoušel jsem první metodu s USB A-A kabel, bohužel jsem skončil na tom, že ty debilní Winy nechtějí přiřadit ovladače zařízení, takže je gotek stále jako neznámý. A druhou metodu s převodníkem mi píše, že zařízení nekomunikuje, bootloader se nespustí Po resetu goteku přes piny je to stále stejně, tak nevím kde je chyba, v GOTEKu?

                  Komentovat


                    O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                    Autorem citovaného textu je Kachna Obecna Přejít na původní příspěvek
                    Pánové, budu potřebovat pomoc, pořídil jsem Goteka a nedaří se mi Flash. Zkoušel jsem první metodu s USB A-A kabel, bohužel jsem skončil na tom, že ty debilní Winy nechtějí přiřadit ovladače zařízení, takže je gotek stále jako neznámý. A druhou metodu s převodníkem mi píše, že zařízení nekomunikuje, bootloader se nespustí Po resetu goteku přes piny je to stále stejně, tak nevím kde je chyba, v GOTEKu?
                    idealne to robit cez WINXP
                    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                    Komentovat


                      O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                      To že to nepojede na NTB s Win10pro 64b jsem tušil, ale že to nepojede ani na Win 7 starter 32b (můj netbook na všechno) jsem netušil. Dneska jsem nakopnul starý stolní komp s XP a přes USB-USB to ani nenadetekovalo, přes převodník nejdříve doinstalace ovladačů (XP neznají) poté opět jakože bez komunikace, ale po chvilce laborování to najednou šlapalo, naflešován poslední 0.9.1 a připojen oled a už to s napájením bez amigy maká. Ještě musím připravit Flash a soubory...

                      Komentovat


                        O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                        Tak vlastně zadara, koukám, neberte to... Týpek z aliexpressu si dal krátký čas na doručení a protože nestihl doučit, zažádal jsem o řešení a on po týdnu vrátil prachy, protože nebylo zřejmé kde balíček je.

                        Komentovat


                          O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                          Mně to na Win10 x64 frčelo normálně, varianta přes USB A-A. Musel jsem jen trpělivě čekat při připojení, chvilku trvalo, než se to správně rozpoznalo. Tvářilo se to ale tuším jako žlutej vykřičník, ale ten softík od ST to rozpoznal správně i přesto.
                          Halda C64 a k tomu nějaká ta Amiga

                          Komentovat


                            O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                            no právě že jsem tam měl žlutý vykřičník a když jsem mu naspal ovladače, tak mi tvrdil, že nejlepší ovladače již má (žádné). Pokud jsem mu je úplně vnutil ručně do důsledku, tak to pak neviděl ten program nenadetekoval goteka...

                            Komentovat


                              O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                              Náhodou, nějaké osvědčené zapojení nebo ke koupi redukce pro dvě interní mechaniky pro A600, abych zapojil Gotek i floppy najednou?

                              Komentovat


                                O: GOTEK - USB Floppy Emulátor

                                Shodou okolností jsem taky řešil flash goteku o víkendu a na Win7 mi nešlo ani přes USB AA ani TTL. S XPčkama a TTL bez problémů.
                                Ad zapojení goteka a interky by teoreticky mohlo jít přes speciální kabel, ale jak to chceš všechno dostat dovnitř?
                                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X