Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga Cracktros

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga Cracktros

    není prosím někde na stažení pack spousty crackter? Jsou v nich super hudby a rád bych se na ně podíval. Jednotlivě se mi je stahovat nechce, a abych řekl pravdu na pouetu sem jich našel jen pár. Super bylo to u Black Crypt od Paradox, ze kterého sem si našel i mod. ale stovky dalších jsem nedohledal. A jen pro info - samostatný hudby ne e, raději komplet

    #2
    O: Amiga Cracktros

    Jak bys to chtěl udělat, resp. v jakém formátu? Aby se to dalo přehrát na Amize? Kdysi jsem je sbíral, měl jsem jich pěknou várku, ale byly to jen ty, které se daly volně uložit z DOSových disket. Pointa crackrta většinou spočívala právě v cracknutí nekopírovatelných disket, čili to bylo všecko NDOS a v nějakém custom formátu. Pokud myslíš ripnutá videa takových crackter, tak těch i na youtube jsou mraky.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Amiga Cracktros

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Jak bys to chtěl udělat, resp. v jakém formátu? Aby se to dalo přehrát na Amize? Kdysi jsem je sbíral, měl jsem jich pěknou várku, ale byly to jen ty, které se daly volně uložit z DOSových disket. Pointa crackrta většinou spočívala právě v cracknutí nekopírovatelných disket, čili to bylo všecko NDOS a v nějakém custom formátu. Pokud myslíš ripnutá videa takových crackter, tak těch i na youtube jsou mraky.
      videa ne, na youtubu jsou i přeshodinová pásma po sobě jdoucích. Já bych jednoduše nějaké exe soubory, který bych si mohl spustit jako dema. Představoval sem si to tak, že před hrou je nějaké krátké demo (cracktro) kde si nastavíš co chceš unlimiteovat a pak kliknutím myši spustíš tu hru ve které se změní to co sis nastavil. Ta hra na disketě už cracknutá je, to intro je jen info demíčko, kdo to spáchal No a já bych rád ta krátká demíčka s čiptunama

      Komentovat


        #4
        O: Amiga Cracktros

        Podívej se tady: http://www.cracktros.org/
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Amiga Cracktros

          Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
          Já bych jednoduše nějaké exe soubory, který bych si mohl spustit jako dema.
          No a to je právě to, co nejde. Resp. jde, pokud ty executable soubory byly na amigovských DOS disketách s hrama. Většinou ale byly startované přímo z bootblocku, takže je z toho prostě nevypreparuješ.

          Jednoduše se to řeši tak, že si je pustíš jako ADF z TOSECu ve WinUAE.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Amiga Cracktros

            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Podívej se tady: http://www.cracktros.org/
            hustýý díky Ti, doma se tim prober.u

            Komentovat


              #7
              O: Amiga Cracktros

              tak sem to všechno stáhnul, práce jak sviň ale kdyby někdo chtěl tak sem to hodil do single fajlu tady:



              už sem jich dost zkoušel a jedou, hrajou no nádhera

              Komentovat


                #8
                O: Amiga Cracktros

                Super, dokonce je tam cracktro, do ktereho jsem delal logo
                Bohuzel jich tam milion dalsich chybi...

                Komentovat


                  #9
                  O: Amiga Cracktros

                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  Super, dokonce je tam cracktro, do ktereho jsem delal logo
                  Bohuzel jich tam milion dalsich chybi...
                  kerý to je?

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X