Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A4000 case

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A4000 case



    Nechcete někdo A4000 krabici?

    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: A4000 case

    Ha! Neni to ten počítač, co na něm klaun z Batmana hackoval Gothamskou banku?

    Komentovat


      #3
      O: A4000 case

      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek


      Nechcete někdo A4000 krabici?

      no to je naprosto suprovej tunning!! Dopadlo to mnohem lépe, než když sem si přestříkl Atari XE na černo

      Komentovat


        #4
        O: A4000 case

        Věřím,že tenhleten " Překrásnej skvost Amigáckého HW " zcela jistě uvítá třeba Předseda.........

        Komentovat


          #5
          O: A4000 case

          Příprava na Windows Metro evidentně.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            O: A4000 case

            Jako eventuelně do dětskýho pokojíku, ale proč je nabarvenej i disk? (nemá to pak vliv na záruku? ;o)
            Naposledy upravil jack-3d; 27.06.2014, 10:03:39.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: A4000 case

              Ataristi postupně přechází na alternativní bojové praktiky... .
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: A4000 case

                Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                Ataristi postupně přechází na alternativní bojové praktiky... .
                HE? nerozumím otázce

                Komentovat


                  #9
                  O: A4000 case

                  Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                  HE? nerozumím otázce
                  Takhle zesměšnit high-end Amigu - v tom musíte mít prsty .
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: A4000 case

                    Už vidím Ataristu, co si kupuje čtyřlitra jen aby ho přebarvil... Asi jako kdyby sis koupil Falcona 030 s CT63 jen abys to poslal z 8mého patra volným pádem na beton.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: A4000 case

                      A co se dá jiného s Falconem ještě dělat?
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        O: A4000 case

                        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                        A co se dá jiného s Falconem ještě dělat?
                        helle chlape . . nerejpej Když vidim jak jede Quake na Amize s 060 (usoptěně, dýchavičně, unaveně, opožděně) a když vidim jak lítá na Falkoušovi s CTčkem (svižně, rychle, tornádovitě, epesně), tak bych si tu moc nevyskakoval. I "Amigácká dema" od TBL jsou překopaná na Falkiho, Starstruck atd atd . .. A jedou stejně a možná i s větším FPS, protože mi přijdou plynulejší.

                        Takže bych mladej moc nerejpal. To co umí A1200 zvládne Falkoušek s prstem ve zdroji

                        Komentovat


                          #13
                          O: A4000 case

                          Furt vo tom mluvíte, ale ještě jsem to neviděl. A co neuvidím, tomu neuvěřím ;o) Tak toho Fantoma, tedy Falcona někdy přitáhněte na Resetkání a ty dema pusťte.

                          EDIT: V podpisu ho taky nemáš a přitom píšeš, když "vidím". Tak kde to uvidím já?
                          Naposledy upravil jack-3d; 27.06.2014, 14:10:41.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            O: A4000 case

                            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                            Furt vo tom mluvíte, ale ještě jsem to neviděl. A co neuvidím, tomu neuvěřím ;o) Tak toho Fantoma, tedy Falcona někdy přitáhněte na Resetkání a ty dema pusťte.

                            EDIT: V podpisu ho taky nemáš, tak kdo ho teda má?
                            Myslim, že Falkonáři byli na Bytefestu ??? Asi, nejsem si jistej, ale na Atariádách jsou vždy, V Olomouci, Platariáda v Budějovicích, stejně jako Ty nepřijedeš na Atariádu, tak Falkonista se asi nepotáhne na Amigácké Resetkání nebo něco takového Možný střet platforem je právě Bytefest

                            edit - já Falkona bohužel nemám, protože už na něj nesou prašule, ale chtěl bych ho moc. A prašule nejsou, protože cpu strašný prachy do Amigy Jo a taky do malého atárka . . . ten zmetek se pěkně prodraží ..
                            Naposledy upravil Poison; 27.06.2014, 14:13:46.

                            Komentovat


                              #15
                              O: A4000 case

                              No dobře, tak jsem si rejpnul - když pro mne má Falcon vážně jen smysl kvůli Gravonu, jinak na něm nic jiného hrát moc ani nechci. Ale s tím Quakem si mne zarazil - na mé 060@50 jede celkem slušně, "skoro hratelně" - na kolika MHz je ten CT63, že to jede o tolik líp (a o kolik)?
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X