Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A4000 case

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: A4000 case

    Jim to jede na 100 MHz pač u toho mají SDRAMku
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #17
      O: A4000 case

      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
      Jim to jede na 100 MHz pač u toho mají SDRAMku
      jj, ale i když hodíš 060 na amize na 80 nebo kolik jsem to tu četl, tak to taky nebude nic omračujícího Mě to na 060 jede nějakých 15 FPS v 320*200 a když přijde enemy tak i 5. Ale Falkon s tim mává nějakých 30fps.

      Komentovat


        #18
        O: A4000 case

        Jó, já jen doporučuji si zajet do elektra a podívat se, jak má vypadat důstojná elektronika ). Každopádně jsem proti konání nasílí na jakékoliv počítači (to nic nemění na faktu, že jsem se u Daveho poznámky hodně nasmál ).
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #19
          O: A4000 case

          Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
          Jó, já jen doporučuji si zajet do elektra a podívat se, jak má vypadat důstojná elektronika ). Každopádně jsem proti konání nasílí na jakékoliv počítači (to nic nemění na faktu, že jsem se u Daveho poznámky hodně nasmál ).
          takže do elektra? OK, mrknu na DVD přehrávač, mp3 přehrávač, nějakej iŠrot . . . spíš si myslel Alzu nebo CZCčko, ne Nicméně to jsou jen prašivky spotřebácký, pořádnej stroj je přeci Atari, ale to tady na Amiga portále přeci každej ví

          Komentovat


            #20
            O: A4000 case

            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #21
              O: A4000 case

              Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
              pořádnej stroj je přeci Atari, ale to tady na Amiga portále přeci každej ví
              Víš, je taková terorie o lidstvu, která dle mne dává i jistý smysl tak řekneme na 50 a víc procent. Současný lidé jsou potomci zbabělců. Hrdinové padli na bojišti. No a Ty máš odvahu a ta se cení, ale z hrobu si Atari nezapneš... .
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #22
                O: A4000 case

                Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                Víš, je taková terorie o lidstvu, která dle mne dává i jistý smysl tak řekneme na 50 a víc procent. Současný lidé jsou potomci zbabělců. Hrdinové padli na bojišti. No a Ty máš odvahu a ta se cení, ale z hrobu si Atari nezapneš... .
                nooo, snaží se mi tu někdo nepřímo naznačit, že mi tu hrozí bezprostřední nebezpečí?

                nicméně, Amigu snad ano?

                Komentovat


                  #23
                  O: A4000 case

                  Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
                  nooo, snaží se mi tu někdo nepřímo naznačit, že mi tu hrozí bezprostřední nebezpečí?

                  nicméně, Amigu snad ano?
                  Bezprostřední nebezpečí ti nehrozí. Alespoň né ode mne. Ale máš větší odvahu než uživatel Radegast. On zde na Amigaportále hlásal "jen", že Atari je lepší. Ty si to dovedl ještě do větší dokonalosti. Ty zde hlásáš, že tady na Amigaportále každý ví, že Atari je pořádnej stroj. Na to člověk musí mít:

                  1. absolutní odvahu
                  2. být blbej

                  No a já Tě za blbce nepovažuji, tak mi z toho vyšla více ta odvaha .
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #24
                    O: A4000 case

                    Sakra, najděte někdo pomalovaný Atari, jinak je to tu celé OT ;o)
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #25
                      O: A4000 case

                      Já nechci nic říkat, ale James má v tomhle pravdu...
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #26
                        O: A4000 case

                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        Já nechci nic říkat, ale James má v tomhle pravdu...
                        ...i ty, Brute...?

                        Komentovat


                          #27
                          O: A4000 case

                          Z čistě studijních důvodů jdu na to teď z opačné strany
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X