Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Etikety na diskety pro hry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Etikety na diskety pro hry

    Uživatel pong777 z polského Amiga portálu PPA dal k dispozici svůj odkaz na stránky, kde jsou různé obrázky z her pro etikety na diskety.

    Amiga • pliki użytkownika jkremski przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SELECTOR.ADF, index.html


    Vítejte v hardcore game levelu
    Amiga - PMD 85

    #2
    O: Etikety na diskety pro hry

    Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
    Vítejte v hardcore game levelu
    Gde?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: Etikety na diskety pro hry

      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
      Gde?
      Dyskietki jest hardcore .
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Etikety na diskety pro hry

        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Etikety na diskety pro hry

          Nebudu kvůli tomu zakládat nové vlákno a tak se zeptám tady. Nemáte někdo doma podklady pro tisk etiket Workbench disket? Nějaké skeny disket atp.?

          Komentovat


            #6
            O: Etikety na diskety pro hry

            Něco vyráběl svého času Prober. Není to někde na portále v archivu?
            A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

            Komentovat


              #7
              O: Etikety na diskety pro hry

              Nahrál jsem je do knihovny, najdete je v části Různé. Je to tento projekt, skeny dal dohromady Prober a Boboo.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                O: Etikety na diskety pro hry

                Moc děkuju! A mohli byste mi ještě doporučit nějakou metodu tisku? Do čeho to naskládat, aby to mělo ty oblé okraje?

                Komentovat


                  #9
                  O: Etikety na diskety pro hry

                  [QUOTE=springy;107905]Moc děkuju! A mohli byste mi ještě doporučit nějakou metodu tisku? Do čeho to naskládat, aby to mělo ty oblé okraje?/QUOTE]

                  pokud nemas neco takoveho https://glowforge.com/ tak to nejspis skonci nuzkama...

                  Komentovat


                    #10
                    O: Etikety na diskety pro hry

                    To ostřihneš ne? Já si to tisknul na lepící papír, ostřihnul a nalepil na diskety. A mám to jako originály, který používám a "originální originály" jsou v trezoru ;o)
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Etikety na diskety pro hry

                      A jaký rozměry používáš? Měřil jsem tu přední stranu a ta má cca 7,2 x 5,4 cm, ale všechny templáty, co jsem našel na netu, jsou menší. A to i ty, co by podle palců měly odpovídat mému měření.
                      Já mám jen neoriginální a plánuju z nich udělat "jako originály" ...Moje originální originály stejně nefungují, takže je škoda dávat je do trezoru.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Etikety na diskety pro hry

                        Dami daval odkaz na obrazky v PNG. Ty si prece muzes vytisknout velke jak chces. Jaky je s tim problem?

                        Komentovat


                          #13
                          O: Etikety na diskety pro hry

                          Já jsem si kdysi udělal ve wordu v hromadné korespondenci tabulku, do které jsem navkládal obyčejné obrázky a pak je jen vytiskl a nalepil na diskety. Není to rozměrově tak cool jako skutečný štítek na disketu, ale mně to stačilo. Šablonu přikládám a odkazuji na typ štítků Zweckform 3489, které jsem použil. Těch typů štítků je strašně moc, zkuste někdo pohledat, jestli není sada štítků vyloženě na diskety.štítkyA.zip
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            O: Etikety na diskety pro hry

                            Mali by to byt tieto: Snímatelné etikety na diskety AVERY, 70x50,8 mm, 25 listů.

                            Ak by ste chceli aj na ZIP diskety tak tu.

                            Lepsie ceny si ked tak pohladajte na nete.
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X