Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Akce mimo ČR a SR

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Akce mimo ČR a SR

    12.7. se v Polsku v Chelm (kousek od hraníc Ukrajiny s Běloruskem ) konal 15. ročník AmiParty.

    Na videách jsou v akci: 2xAmiga 1200 + PT-1210 Mk1 (Protracker Turntable) + DJ Mario, DJ Draco, DJ Stony

    PT-1210 Mk1 (Protracker Turntable):
    Finally released at Revision 2014 in Saarbrücken, Germany.

    Credits:
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    Code, Concept, Idea: Hoffman
    Graphics: UI/UX: Akira
    Add. Code: StingRay
    Testing: Tecon

    Videa:
    DJ Mario on stage & 2xAmiga 1200 + PT-1210 Mk1 Protracker Digital Turntable.more info at chal.ppa.pl




    Poláci prostě umí!
    Amiga - PMD 85

    #2
    O: Akce mimo ČR a SR

    Zasponzoruj RESETkání a PT Turntable taky bude ;o) Jako moc jich tam nebylo, ale každá akce se počítá ;o)
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Akce mimo ČR a SR

      No jako kdyby si moc chtěl, pár úderů na hrnec na Resetu zvládnu - a jako bude to zadara. Alespoň budu mít compo příspěvek a pevně veřím, že ve své kategorii budu na 1. místě! Nicméně jsem ochoten Ti zasponzorovat cestu Brno-Vrané 1/2 )
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Akce mimo ČR a SR

        Taky přispěju rád! Již zítra!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: Akce mimo ČR a SR

          Neviem, ale mne to pride len take k.rv.nie modulov... Naco tam furt nieco macka, tie moduly su dobre ake su a pri prechode na iny modul tam este necha dokola 300 razi posledny pattern z predosleho... Mne sa to teda nepaci !!!
          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

          Komentovat


            #6
            O: Akce mimo ČR a SR

            Když se k tomu postaví H0ffman (autor tohoto projektu), tak je to úplně něco jinýho. Polskej týpek jenom pouštěl co měl na disku... Ale co, je to celkem novinka a každej se učí. Navíc já bych se tam po pěti Polských piWech taky kroutil ;o) Jako už jsem o tom i přemejšlel, dvě šestistovky s touhle mašinkou, to by nemuselo bejt špatný. Ale to chce čas, vyprofilovat si moduly, dost toho naposlouchat, apod...
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: Akce mimo ČR a SR

              Něco podobnýho jsme dělávali cca. před 15-16 lety. Mixák + 2 Amigy a už to frčelo. Sice nebyl tento software, ale jeli jsme zase hodně vlastní věci, předchystaný patterny a světe div se, v roce 2014 jsme se software, který jsme tenkrát chtěli, vyšel, asi i tady vznikl s podobné myšlenky...
              Panda Libor

              Komentovat


                #8
                O: Akce mimo ČR a SR

                Proto je na čase, abys začal scénu zase dělat aktivně a třeba tohle je způsob a nástroj, jak začít ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Akce mimo ČR a SR

                  Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
                  ... ale jeli jsme zase hodně vlastní věci, předchystaný patterny ...
                  Jako jen v realu, nebo si měl i vlastní podmaz? Máš z toho něco?

                  Jinak když jsme u té hudby. Jack-3d na Resetu 2014 nám pustil 1 svůj výtvor. No a buď je Jack se svou tvorbou hudby skromný, nebo to jen hraje . Nevím, jestli jsem na hudbu nenáročný poslucháč, ale mně se to líbilo. Jack říkal něco ve smyslu, že to ani nestojí za řeč a tak. Chtělo by to dát do vlákna pro Resetkání 2014 alespoň jako přílohu, ať si to můžu opět vyslechnout a třeba se to bude líbit i někomu jinému. Celkové ohlasy na Resetu byly dle mne pozitivní... .
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: Akce mimo ČR a SR

                    Jack byl určitě skromný, protože má vysoké nároky nejen na svou tvorbu, ale celkově ví, co se tvoří a jakých kvalit dosahují někteří zahraniční sceneři.

                    Jestli něco mám, to těžko říct, teoreticky někde na audiokazetách, z patternů se moc nedochovalo, protože z nich regulérní písničky většinou už nevznikli. Jednalo se spíš o pár stránkové věci, které by sami o sobě nikoho moc nenadchli, ale vypínáním/zapínáním kanálů, skoky na začátek patternu, nebo jejich přepínáním atd. vznikali v kombinaci z mixem docela zajímavé zvukové koláže. Nepravidelná rytmika se do 4 kanálů dává hůř a s mixem už se dalo vyhrát. Pak se naše cesty rozdělili povětšinou a každý si dělal sám co chtěl. Z některých jsou teď djs, producentů je méně, ale používají už pouze pc nebo mac, případně hrají z desek, Jackovi sem vlastně i nabízel, že pozvu pár djs přátel na reset, ale ti už amigy nemají a tím pádem by to pro ně nebyla akce natolik atraktivní. Já sem pak ještě nějaký čas měl externí mixážní pult/ zvukovku na pc, kde jsem si mody mixoval v kombinaci s mp3 remixy amiga skladeb. Nějaký čas sem měl gramofony. Taky sem si hrál s nějakými novějšími softy na tvorbu, ale už je to delší dobu.

                    Je fakt, že v současné době je na to příznivá situace, kdy i moje současná přítelkyně, mě v tomhle podporuje a po letech, kdy mi to bylo odpíráno, nebo na to nebyl čas, o tom sem tam přemýšlím. Koukáme spolu na streamy z demoscene akcí a obdivujeme, kam až ten svět v tomhle pokročil. Nápady jsou, vyposloucháno mám tuny, otázka zda ještě mám na to začít v podstatě od znovu se všechno učit, protože jako všechno, tak i já sem se změnil a v životě už mám jiné priority než před lety, ale láska k nemainstreamové taneční hudbě mi zůstala, jen sem přestal přemýšlet způsobem, já bych to nebo to udělal jinak atd.

                    To už ale docela odbočuje názvu tématu a toho co jsem si představoval, co asi v tomhle vláknu bude, jako třeba informace o streamech ze zahraničních akcí, nebo live videí ze zahraničních akcí atd atd...
                    Naposledy upravil Delihc; 01.08.2014, 11:54:08.
                    Panda Libor

                    Komentovat


                      #11
                      O: Akce mimo ČR a SR

                      Jen pro představu, ono se dá hrát z Amig i bez PT-1210 Mk1 a může to znít suprově, jak dokazuje cTrix ve videu, ale už to chce lepší vybavení na to krapet...

                      cTrix plays music from an Amiga 500 (or A1200 in compatiblity mode), a machine with half a meg of ram and a 7mhz processor released in 1987 as a home compute...
                      Naposledy upravil Delihc; 01.08.2014, 12:00:54.
                      Panda Libor

                      Komentovat


                        #12
                        O: Akce mimo ČR a SR

                        Jo tak tohle se mi líbí,
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #13
                          O: Akce mimo ČR a SR

                          The Amiga Demoscene Mixtape 015 (Live @ Nordlicht DJ Set) - živý set z akce Nordlicht 2014

                          A recording of my Live DJ Set from the Nordlicht 2014 Demoparty. Yeah, it includes some glitches, but it was all mixed live and was my very first time to mix that music. Playlist: 1. Greg - Deep Spac
                          Panda Libor

                          Komentovat


                            #14
                            O: Akce mimo ČR a SR

                            Chaos Constructions 2014 (stream - od 22 by mělo být demo compo)

                            Enjoy feeds from parties and other events!
                            Panda Libor

                            Komentovat


                              #15
                              O: Akce mimo ČR a SR

                              TRSAC 2014 Sofascener:

                              Panda Libor

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X