Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Knihy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Knihy

    Ahojte

    Chcem sa spytat ohladom knih ktore boli skonvertovane (http://www.amigaportal.cz/knihovna/prirucky/)
    je mozne ich niekde aj kupit? ci uz v digitalnej alebo hardcover(papercover) podobe?
    prip skontaktovat sa s panem Kralem autorom knih?

    dakujem
    Proberovi (neda sa poslat sukromna sprava): Pekna praca Probere! Dakujem

    S pozdravom

    Jan

    #2
    O: Knihy

    Kupit len z druhej ruky, digitalne nikde. Naco, ved ich mas oscanovane a zdarma ako PDF ?

    Ani jedna z tych knih nema tvrdu vazbu, vsetko su to paperbacky.

    Ja kontakt na Krala nemam, ale Jardo Prober ano, tak sa Ti snad ozve sam..
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #3
      O: Knihy

      Asi neví, kde si je stáhnout v pdf na portále. Takže: Extra - Ke stažení - Knihy a dokumentace
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Knihy

        Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
        Kupit len z druhej ruky, digitalne nikde. Naco, ved ich mas oscanovane a zdarma ako PDF ?

        Ani jedna z tych knih nema tvrdu vazbu, vsetko su to paperbacky.

        Ja kontakt na Krala nemam, ale Jardo Prober ano, tak sa Ti snad ozve sam..
        No tak mať knihu fyzicky je niečo iné ako v elektronickej podobe. Asi by som to prirovnal ako keď si zapneš emuláciu Amigy a potom skutočné železo. No v mojom prípade nepoužívam zrovna najlepší príklad -
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #5
          O: Knihy

          Však není asi problém si PDF pro vlastní potřebu vytisknout a případně nechat svázat.
          A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
          A600 HD,
          2MB Chip, Fúria EC020 inside

          Komentovat


            #6
            O: Knihy

            Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
            Však není asi problém si PDF pro vlastní potřebu vytisknout a případně nechat svázat.
            No ale to je jako by si si koupil HW emulaci .
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: Knihy

              Jasne, ja som myslel kupit digitalnu kopiu, nie original knihy. Obcas sa predavaju na aukre, sam som tu daval odkaz na Prirucka uzivatele 2.

              Solaris to ale vystihol, Jan zrejme len nemohol najst na portale tie PDF verzie na stiahnutie (rovnako ako ja, svojho casu)
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                #8
                O: Knihy

                No v tomto případě do toho dal Prober část své duše, takže je to ve svém smyslu v podstatě originál

                Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                No ale to je jako by si si koupil HW emulaci .
                Naposledy upravil CodEx; 16.09.2014, 12:26:49.
                A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                A600 HD,
                2MB Chip, Fúria EC020 inside

                Komentovat


                  #9
                  O: Knihy

                  CodEx: Jó s tím se nedá jinak než souhlasit. Jarda je u mne kapitola sama o sobě. Sice mne vždy tím co o mne napíše pekně nasere, ale časem to dokážu natolik zpracovat, že je mu zcela odpuštěno. Takže klučina má smůlu. Mám ho pořád rád .
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: Knihy

                    Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                    No v tomto případě do toho dal Prober část své duše, takže je to ve svém smyslu v podstatě originál
                    Řekl bych že o dost více než čast, protože tohle by jen tak někdo neudělal jen tak za hubičku. A pak se najde i takový

                    Autorem citovaného textu je Lisiak4
                    Sice mne vždy tím co o mne napíše pekně nasere, ale časem to dokážu natolik zpracovat, že je mu zcela odpuštěno. Takže klučina má smůlu. Mám ho pořád rád .
                    , ale naštěstí ho má po čase i rád
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X