Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Rapid Road USB

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Rapid Road USB

    XS100+RR mám v A4000T a zjistil jsem zvláštní věc, jakmile RR napojím interně na interní čtečku karet a USB, tak mi čas od času blbně klávesnice. Prostě klávesnici bliká capslock a když otevřu cli nebo textový editor tak opakovaně vysílá nějkou klávesu třeba 99999999999999999999999, nebo ////////////////////////////// apod. Dlouho jsem nevěděl čím to je, ale je to Rapidem. Nebudu to nikde psát, ale jakmile najdu další Deneb, Rapid půjde z domu. XSurf pak asi taky ;o)
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #32
      O: Rapid Road USB

      Komentovat


        #33
        O: Rapid Road USB

        Springy nebrec, mozna to dela jen na 4kT desce a 4kD bude v klidu

        Komentovat


          #34
          O: Rapid Road USB

          Kazdopadne tema bobtna na zahranicnich forech. Objevuji se pripady odpalenych RR i v kombinaci s puvodnimi Amiga zdroji (A600/A1200).

          O odpalenem RR v kombinaci s xsurfem zatim neni zminka.

          A opet se objevily informace ze nektere xsurfy nelze rozchodit v zorro3 modu. Jens slibil fix ale kde nic tu nic.

          Komentovat


            #35
            O: Rapid Road USB

            Začíná to nápadně připomínat situaci s Indivision AGA mk2...
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #36
              O: Rapid Road USB

              Mám štěstí, že USB u Amigy nemusím
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat


                #37
                O: Rapid Road USB

                To je totiž trest za ty rozpižlané kejsy.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #38
                  O: Rapid Road USB

                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  To je totiž trest za ty rozpižlané kejsy.
                  Já nic takového v životě neudělal, tak bych mohl být z obliga, ne?

                  Komentovat


                    #39
                    O: Rapid Road USB

                    Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                    Kazdopadne tema bobtna na zahranicnich forech. Objevuji se pripady odpalenych RR i v kombinaci s puvodnimi Amiga zdroji (A600/A1200).

                    O odpalenem RR v kombinaci s xsurfem zatim neni zminka.

                    A opet se objevily informace ze nektere xsurfy nelze rozchodit v zorro3 modu. Jens slibil fix ale kde nic tu nic.

                    Mne sa to cele nezda, ono este nieco za tym musi byt, co uzivatelia bud opominaju, alebo ucelovo robia mrtveho chrobaka.(To je jedna moznost, je vsak aj druha vid. dalej) Cely RR je postaveny z original USB radica a ten je navrhnuty na pripajanie a odpajanie USB zariadeni za chodu. Jens vyuzil teda katalogovi integrovany obvod a dalej vytvoril iba komunikacnu logiku Clockport/X-Surf a ta je az USB svabom. Ak zohladnime, ze napajaci zdroj nesie nejake % problemov, teoreticky moze byt USB cip - FAKE, nebolo by to nemozne! Uz aj u certifikovanych predajcov sa nachadzaju lacne cinske kopie bez toho aby to predajca vedel. (Vlastna skusenost Xilinx). Napriklad taky FT-232 je odhadom na eBay az 80% fake, ten svab je pouzity napriklad u Gotek download-eroch, ktory sa facku kupite na eBay, takze bacha.
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #40
                      O: Rapid Road USB

                      Na a1k.org tema doslova hori a posledni Jensuv prispevek odkazuje na toto video o "killing usb hub"

                      Komentovat


                        #41
                        O: Rapid Road USB

                        Na eabu pise znamy polsky amigista - arti040 - ze prave spalil Rapid Road - v poradi jiz treti!

                        Komentovat


                          #42
                          O: Rapid Road USB

                          Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                          Na eabu pise znamy polsky amigista - arti040 - ze prave spalil Rapid Road - v poradi jiz treti!
                          Takže je to na prd? To se mi nějak nelíbí, jak to měl připojené, nic bližšího nepíše...
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat


                            #43
                            O: Rapid Road USB

                            arti psal, ze pripojoval USB flash disk - aka usb palec :]

                            Zda je to spatne? Ja nevim. Kazdopadne si predstav nekoho, komu se to stane uz u tretiho kusu...

                            Arti, jak ho znam je clovek znaly, tedy uzivatelskou chybu bych vyloucil.
                            Na a1k i eabu jsou thready o mrtvych rapidroadech, tak si zkus procist.

                            Komentovat


                              #44
                              O: Rapid Road USB

                              Ak ma niekto mrvolu Rapid Road USB, mozem sa s tym pohrat, tam nie je moc co badat co je zhorene, vzdy je to USB kontroler, svab sa da kupit a vymenit
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                #45
                                O: Rapid Road USB

                                ako zistis ze nejde?? ja mam jeden a ked dam online v trident ,tak to zamrzne..moze to byt tym??mozno mam len zle nainstalovane..lebo to len teraz skusam... vypisuje mi nejaku chybu s mui

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X