Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AMIGA Optical Mouse

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: AMIGA Optical Mouse

    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
    Já jsem zase jednu Exovu myš zdědil po MarKovi. Měl jsem jí na ArtWay párty a nechtěla mi jezdit po bílém stole Zkusil jsem jinou optickou, co mám přes redukci a ta jela normálně.
    A nebyla treba ta zapojena pres redukci spis laserova myska nez opticka? Opticke pouzivaji LEDky nebo photodiody jako zdroj svetla, laserove pak infrared laser a ty pak jezdi v podstate po cemkoliv...

    Komentovat


      #32
      O: AMIGA Optical Mouse

      Ne, nakoupil jsem si dvě obyčejné Genius Netscroll 120 PS/2 za stovku (http://www.tsbohemia.cz/genius-netsc...20_d65288.html), a na tom bílém lesklém stole (s4r je mi svědkem) jezdila Geniuska bez problémů a "duhovka" jenom cukala. Prosím vás, já především nechci vyvolávat nějaký horký diskuze a hádky. Jen jsem řekl poznatek, zkušenost, která se mi stala nedávno a je to jen reakce na předchozí vyjádření kolegy Romanio:
      Autorem citovaného textu je Romanio Přejít na původní příspěvek
      A propo ve zkratce řečeno-ta optická myš na tom duhovém kabliku je nejidealnější řešení z mého pohledu pro Ovladani Amigy!!
      Tedy z mého pohledu je zase ideálnější redukce ;o)
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #33
        O: AMIGA Optical Mouse

        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
        Ne, nakoupil jsem si dvě obyčejné Genius Netscroll 120 PS/2 za stovku (http://www.tsbohemia.cz/genius-netsc...20_d65288.html), a na tom bílém lesklém stole (s4r je mi svědkem) jezdila Geniuska bez problémů a "duhovka" jenom cukala. Prosím vás, já především nechci vyvolávat nějaký horký diskuze a hádky. Jen jsem řekl poznatek, zkušenost, která se mi stala nedávno a je to jen reakce na předchozí vyjádření kolegy Romanio:

        Tedy z mého pohledu je zase ideálnější redukce ;o)
        Ano, mohu potvrdit. Ja na klasickem stole hned vedle jacka nemel problem, ale stul z dob socialicmu s upravou povrchu takovou, ktera byla bezna pred 30ti lety, to proste cukalo.
        Jinak ja osobne jsem s Exovou mysi maximalne spokojenej!
        A500, A600, A1200, CD32

        Komentovat


          #34
          O: AMIGA Optical Mouse

          Ano poznatky respektujeme... Ono bychom měli respektovat alespoň tady normálně vše, bohužel tomu tak není až na pár vyjimek....

          Komentovat


            #35
            O: AMIGA Optical Mouse

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            nakoupil jsem si dvě obyčejné Genius Netscroll 120 PS/2 za stovku
            Ono je třeba si uvědomit, že EXA ve svých myších vyměnil kompletně střeva, včetně optického snímače. A hele, jezdit PC myší za 100,- po 30 let starém stole je spíše na odměnu, Amiga myší za 700,- v záruce bez podložky je skoro satanismus
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #36
              O: AMIGA Optical Mouse

              Ještě poznámka... Ten výraz "myš za stovku" neznamená, že bych do Amigy kupoval lacino, ale zejména proto, že s těmito myšmi mám velmi dobrou zkušenost. Jezděj, klikaj za každého počasí ;o) Navíc ta bílá verze esteticky ladí s konzervativním designem Amig.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #37
                O: AMIGA Optical Mouse

                Taky mám jednu netscroll eye bílou do zásoby, protože se už strašně špatně shánějí.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #38
                  O: AMIGA Optical Mouse

                  Nevím v čem se to liší, ale pokud se podívám třeba na Alzu, tak myší Genius NetScroll se vyrábí pořád kopice a ve variantách optika/laser, ps2/usb?
                  A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                  A600 HD,
                  2MB Chip, Fúria EC020 inside

                  Komentovat


                    #39
                    O: AMIGA Optical Mouse

                    V barvách
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #40
                      O: AMIGA Optical Mouse

                      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                      V barvách
                      Tak to pak jo. Díky za osvětu.
                      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                      A600 HD,
                      2MB Chip, Fúria EC020 inside

                      Komentovat


                        #41
                        O: AMIGA Optical Mouse

                        @Prober : Jardo, všichni kteří u Nás byli na návštěvě,jasně se mohli přesvědčit s jakou pečlivostí a zápalem tyto Myšičky Můj Manžel páchá. Už Mě to prostě začíná štvát,jak stále stejní "Rejpalové" mají potřebu taktizovat,stejně tak,jako již bylo i napsáno npř. TV-Prostřeno. Věřím,že i kdyby ten káblíček byl pozlacenej a Myšičky by se rozdávaly třeba ZADARMO,tak se Lidičkám není možno se nikterak zavděčit ! Jo ZADARMO a bez upocenýho "Bůůů",to by se ku příkladu líbilo hlavně tady Jackovi3D z Brna, na to je již zvyklej,že ?
                        Naposledy upravil Myška; 09.01.2015, 17:53:20.

                        Komentovat


                          #42
                          O: AMIGA Optical Mouse

                          Mám takový dojem, že je pomalu potřeba začít rozdávat banány.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #43
                            O: AMIGA Optical Mouse

                            Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                            Mám takový dojem, že je pomalu potřeba začít rozdávat banány.
                            Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                            No když je ten New Year 2015 ,
                            udělal Jsem si ve Svém Kutlochu na Pracovním stole tzv. "Debordelizaci" ,
                            již pro úplně jinou činnost a zjistil , ( pro zvětšení šoku zde na A-Foru ),
                            že bych ještě Vám mohl nabídnout tyto 4 krásné poslední Myšoidy .
                            ( už jsou k mání pouze dvě poslední ) !
                            -----
                            A tímto bych úplně ukončil produkci všeho co se týče Amigy !!!
                            Těšilo Mě Pánové...ByeBye...

                            .
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #44
                              O: AMIGA Optical Mouse

                              Troufale vyjádřím svůj osobní názor ohledně nevšedního vzhledu kabelu a uvedu negativní zkušenost a porovnání s "myší za stovku" a hned jsem ten největší parchant na světe. Pokud někdo mé názory a zkušenosti považoval za kritiku, tak si laskavě uvědomte, že šlo o myš a ne jejího tvůrce. Jenže tady jsou někteří tak strašně vztahovační, že jim nemá cenu pokoušet se vysvětlovat, že kritika slouží především ke zdokonalování a ne k osobním útokům.

                              Co by jste řekli na toto:

                              - PS/2 redukce ať už Ctiradova, Boboo-ova, nebo Chainova jsou na prd, nejlepší je myš od Exy
                              - duhový kabel je moderní, nevšedně krásný, hebký, no prostě nejlepčejší -> ten komu se nelíbí, nemá absolutně žádný vkus a takového je potřeba na místě odstřelit
                              - Exova myš je 100% kompatibilní s každým povrchem, níže popsaný incident s bílým stolem se určitě nestal a pokud ano, tak byla chyba v obsluze, že si nepořídila podložku

                              ... líbilo? Pokud ano, dál nečtěte. Já totiž vždy budu psát pravdivé názory, pravdivé recenze, budu se vyjadřovat svobodně a podle nejlepšího svědomí. Nemluvím a nepíšu na objednávku, jak se to komu líbí.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #45
                                O: AMIGA Optical Mouse

                                Tak pro začátek zamykám toto téma. Pokud se bude stejná situace opakovat v dalších vláknech, budu zavírat i je a podle uvážení udělovat Bany.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X