Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

IDEfixova A2000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    IDEfixova A2000

    Přátelé, kamarádi.... HELPMEEE...!!!

    Moje A2000 se rozhodla přivést mě do Bohnic. Poté, co jsem ji opravil nefunkční klávesnici, zprovoznil GVP HC+8 řadič včetně 8MB fastram a 18,6GB scsi disku (je tam GuruROM 6.13), vrátil baterii real času a zároveň očistil ono známé místo po původní baterii, které bylo i s nedalekým okolím poněkud zelené, tak ta potvora teď 3s po startu hodí na 10s žlutou obrazovku a pak se resne a to celé pořád dokola... Fšechna místa po tom zeleným sajrajtu fčetně prokovů sem propájel a následně propísknul a je to cajk. Zkusil jsem vyměnit Paulu, Denisu, Garyho a taky CPU. Nic... 28MHz/7MHz na osciloskopu v pohodě. A zase nic...
    Má někdo nějaký nápad, čím sem ji tak nas..l, že se mě takhle mstí...?

    #2
    O: IDEfixova A2000

    S niecim podobnym som sa stretol. urobil som recap A500+, Amiga slapala dobre, ked som vymenil baterku RTC, zacalo sa to chovat presne tak ako opisujes. Nemal som cas hladat zavadu, vsetky zakaznicke cipy som paralelne skontroloval na inej A500+ vsetko OK. Davnejsie som nejale info zachytil na eab.abime.net prave s tymto problemom, len som nedocital zaver, osobne mam pocit, ze pricina je OKI obvod.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: IDEfixova A2000

      No, ono to začalo blbnout ještě před tím, než jsem tam vložil baterii. Byla tam pouze patice a dioda...

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X