Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nepamatuje si přihlášení na fórum

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: nepamatuje si přihlášení na fórum

    Stačí si dát do záložky www.amigaportal.cz/forum a když budeš chodit přes tento odkaz, tak to musí fungovat.
    I love Amiga

    Komentovat


      #17
      O: nepamatuje si přihlášení na fórum

      Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
      ja vim ze je to temer troufalost o to Probera zadat, ale nebylo by lepsi nez s CADA utect na jiny server zaktualizovat forum a php tady? jsem si jisty ze predseda by byl urcite rad a odhaduju ze co se tyce casove narocnosti, obe varianty by vysly zhruba podobne a foru by to pomohlo... Prosim prosim smutne koukam a se mnou vsichni co se hned pripoji...
      Řešení by to bylo asi nejjednodušší i do budoucna, kdyby jste se rozhodli aktualizovat vBulletin na verzi 5, portál na verzi 3 a FCIho bych nemusel otravovat se stěhováním. Podívám se jak to s možností aktualizace fóra vypadá, dlouho jsem to nesledoval. Dám vědět, až se dozvím něco víc.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        O: nepamatuje si přihlášení na fórum

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        Řešení by to bylo asi nejjednodušší i do budoucna, kdyby jste se rozhodli aktualizovat vBulletin na verzi 5, portál na verzi 3 a FCIho bych nemusel otravovat se stěhováním. Podívám se jak to s možností aktualizace fóra vypadá, dlouho jsem to nesledoval. Dám vědět, až se dozvím něco víc.
        Fajn, ja velicensto ExiE I. jsme se rozhodli Netusim jestli ma cenu aktualizovat portal, protoze tenhle projekt je bez Tebe v podstate dead a slouzi uz jen jako velmi cena pokladnice drive vlozenych informaci, ale aktualizovat forum by urcite bylo skvele. Kdyz uz jsem to takto rozhrabnul tak mi prijde ze i ten mustek by sel zrusit a bylo by o problem mene.

        BTW tohle je jednoznacny dukaz toho, ze demokracie stoji za houby a nejefektivnejsi zpusob rozumne vlady je osvícenský absolutismus
        Naposledy upravil ExiE; 10.12.2014, 13:08:36.

        Komentovat


          #19
          O: nepamatuje si přihlášení na fórum

          Solarisi jsi borec
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #20
            O: nepamatuje si přihlášení na fórum

            Fórum updatováno.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #21
              O: nepamatuje si přihlášení na fórum

              Ještě by to chtělo, aby se při najetí na http://www.amigaportal.cz/forum/ zobrazil počet nových příspěvků. Člověk musí klikat na Nové příspěvky.
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                O: nepamatuje si přihlášení na fórum

                Zrušeno i to propojení uživatelských účtů mezi portálem a fórem. Nemělo by to teď už dělat problémy nikde, pokud na něco narazíte, dejte vědět.

                Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                Ještě by to chtělo, aby se při najetí na http://www.amigaportal.cz/forum/ zobrazil počet nových příspěvků. Člověk musí klikat na Nové příspěvky.
                Známá chyba, upravím hned (pokud si vzpomenu kde).
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #23
                  O: nepamatuje si přihlášení na fórum

                  Po dnešní dohodě s FCIm budeme ještě během zítřka aktualizovat celý server portálu (PHP 5.4 atd...), takže pokud by se vyskytly problémy (jakože bez nich by to byla děsná nuda), tak to berte s ohledem. I přes moje přesvědčení, že zálohy dělají jenom srabi a amatéři, bude záloha pro případné vrácení k dispozici

                  Délku výpadku nejsem schopem říct, ale pokud proběhne všechno bez problémů, neměli byste nic zaznamenat.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X