Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

    Ahoj, co myslite, ma tohle vyznam a bude to lepsi nez mysaci od Exy? Jsem s nimi moc spokojeny!!! Timto tedy nechci delat reklamu, nicmene je mohu vsem doporucit.

    Zda se mi cena trochu premrstena a nevim ani, jestli to ma nejaky ochranny buffer.

    Diky za vase nazory, s4r.

    A500, A600, A1200, CD32

    #2
    O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

    myslíš tu co je na aukru za 1k? chybí ti link
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #3
      O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

      Jo, presne tu. Jsem hned pak link doplnil, jsem na nej zapomnel Pisu pres aplikaci v mobilu.
      A500, A600, A1200, CD32

      Komentovat


        #4
        O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

        zdá se mi to hodně ta cena
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #5
          O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

          Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
          zdá se mi to hodně ta cena
          Me prave taky...
          A500, A600, A1200, CD32

          Komentovat


            #6
            O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

            Tá cena je premrštená, dá sa to svojpomocne poskladať za polovicu, hádam aj za menej. Myslím, že len kopíruje cenu z Amigakitu.

            Komentovat


              #7
              O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

              Aj PS2 mys by som uz nenazival beznou. Radsej by som isiel do Exa-mouse.
              Naposledy upravil ObiWanKen; 08.12.2014, 20:45:13.
              MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

              Komentovat


                #8
                O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

                Autorem citovaného textu je ObiWanKen Přejít na původní příspěvek
                Aj PS2 mys by som uz nenazival beznou. Radsej by som isiel do Exa-mouse.
                No asi tak. Ja uz snad ani doma PS/2 mys nemam
                A500, A600, A1200, CD32

                Komentovat


                  #9
                  O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

                  Mám dvě takový. Sháněl jsem nějaký redukce před třičtvrtě rokem, ale nikdo tady nic neměl (nebo nechtěl mít). Exovy myši jsou možná dobrý, ale v tý době je dělal s duhovou kšandou a tak jsem spíš šel po redukcích. Každopádně tyhle redukce mi udělal Ctirad (atarista na Oldcompu) za 250 jednu (a prý ataristům je udělá ještě levněji ;o) Ano, mají ochranu a jsem s nima celmi spokojen.
                  Naposledy upravil jack-3d; 08.12.2014, 21:41:31.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

                    Jak uz tu zaznelo vyse, za takovyto vyrobek je ta cena super premrstena.
                    Dale je potreba brat v uvahu, ze bezne PS2 mysi z trhu postupne mizi, dalsi moznosti jsou USB mysi s podporou PS2 protokolu, coz uz je pomalu ten samy pripad.

                    Pokud by ti nevadil vzhled kabliku (barevny plochy datovy kabel), nejpriznivejsi reseni jsou pak mysky od Exi.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Redukce bezne mysi pro Amigu/Atari

                      Já nyní používám Rysa ke vší spokojenosti, a proto pokud budeš chtít můžu nabídnout redukci od Ctirada z OC. Za cenu pořizovací ne Aukra...
                      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X