Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

    Nemáte někdo zájem o čerstvě doručené, neotevřené balení tohoto OS? Omylem jsem objednal špatnou verzi...

    #2
    O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

    Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
    Nemáte někdo zájem o čerstvě doručené, neotevřené balení tohoto OS? Omylem jsem objednal špatnou verzi...
    Jakou verzi potřebuješ a na co jsi zakoupil??

    Komentovat


      #3
      O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

      Měl jsem za úkol koupit verzi pro Pegasos 2 a misto toho jsem koupil pro klasické amigy....

      Komentovat


        #4
        O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
        Měl jsem za úkol koupit verzi pro Pegasos 2 a misto toho jsem koupil pro klasické amigy....

        Já mám doma verzi AmigaOS 4.1 Classic, Installation-Disc 53.46 (13.04.2011)
        Naposledy upravil pepapantak; 20.01.2015, 20:51:53.

        Komentovat


          #5
          O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

          Že bych to zkusil? Má to na klasické Amize cenu?
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            Že bych to zkusil? Má to na klasické Amize cenu?
            Co doporučují tak procesor aspoň 300 a výše

            Komentovat


              #7
              O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

              No tolik se na klasikách nedělalo, ale 604e/350 se chystám upgradovat, jen na to ještě nebyl čas. Spíš mě štve pouhých 128 MB RAM. Nevím, co mi za 128 MB nabídle OS4 víc než OS3.9?
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                No tolik se na klasikách nedělalo, ale 604e/350 se chystám upgradovat, jen na to ještě nebyl čas. Spíš mě štve pouhých 128 MB RAM. Nevím, co mi za 128 MB nabídle OS4 víc než OS3.9?
                OS4 je s ohledem na RAM docela nenasytny. Ve 4.1u6 mi po startu zbyva 74 MB (bez WBStartup 82 MB) - a to je asi maximum mozneho (ultra classic theme, bez obrazku na pozadi, vypnute drivery v kicklayout etc.). 4.1FE si zada ještě o 2-3 MB vice (mozna jsem ale opominul nejaka nastaveni). NetSurf se pouzivat da (podstatne kvalitnejsi zazitek nez ta priserna 68k varianta), ale Odyssey mi prijde bez javascriptu rychlejsi, jeho pametove naroky jsou vsak obrovske (na sve konfiguraci mohu sledovat maximalne 2 taby s jednoduchymi strankami - Wikipedie funguje temer bez problemu, nutno snizit pocet aktivnich connections na 2, alespon ve WinUAE).

                I se 128 MB se daji provozovat nektere aplikace nedostupne na OS3:
                GemRB (eg. Baldurs Gate), Jagged Alliance 2, SMTube (nahravani videa z youtube).

                Komentovat


                  #9
                  O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

                  OK, kolik CPU žere samotný běh systému? Dá se na tom aspoň pustit DivX film?
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

                    Tezko rici. Pod emulaci mne CPU netrapi (v integer oparacich rychlost srovnatelna s G3 na 500-1000 MHz), zase ale mam pomalejsi grafiku (68k driver, bez overlay). Nejrychlejsi prehravac na me konfiguraci je ffplay, 360p funguje i v MPlayeru, 720x576 jiz preskakuje prilis mnoho snimku (video nahrane set-top-boxem z TV, nevim s jakym kodekem).

                    Komentovat


                      #11
                      O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

                      Každopádně bych řekl, že těch 30€ za vyzkoušení toho systému stojí. I kdybys ho nakonec hodil do skříně. Nakonec zkušenosti pod WinUAE jsou hodně zkreslené, nějaké info od člověka s reálným železem bude asi mnohem cennější.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

                        OK vezmu to. Více v SZ
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: AmigaOS 4.1 Final Edition Classic

                          Tak už je u Jacka. Můžeme uzavřít.

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X