Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Into the Eagle's Nest

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Into the Eagle's Nest

    Into the Eagle's Nest je oblíbená hra na 8-bitech (v mém případě na ZX Spectru) a chtěl jsem se podívat, jak vypadá na Amize. čekal jsem něco jako Alien Breed, ale byl jsem zklamaný. Obraz ve hře průběžně nescrolluje a hráč tak nevidí větší úseky Orlího hnízda. Na HOL jsou naštěstí mapy levelů, bez kterých bych byl ztracený. Obtížnost se mi zdá velmi vysoká. I když hra obsahuje jen 4 podlaží (na ZX Spectru 8 podlaží), tak je mapa dost rozsáhlá a najít kartu k výtahu je dost těžké. člověk musí počítat každý klíček, co najde a zbytečně nesmí otevírat slepé úseky. Zahrál jsem si level 1, kde hráč musí v každém podlaží aktivovat detonátory. V dalších levelech musíte osvobodit zajatce a počet misí tam narůstá.

    Into The Eagle's Nest... is a game released in 1988

    Zeus presents Into The Egles Nest (un-emulated) for the Amiga A500. A true classic from the golden era of amiga gaming which must not be forgotten alongside ...
    I love Amiga

    #2
    O: Into the Eagle's Nest

    Jedna z mojich prvych hier na C64. Podla popisu sa dost podobala skor amigackej ako spectrackej verzii. Nikdy sa mi nepodarilo dohrat misiu. Vyhovaram sa na svoj vtedajsi nizky vek
    ???

    Komentovat


      #3
      O: Into the Eagle's Nest

      Njo, todle je dost mizerná konverze. Dobrých osmibitových her ze zlaté éry, které by na Amize měly důstojný protějšek, je málo.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X