Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2015

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: RESETkání 2015

    První Resetkání jsme měli Stream přes USTREAM web. Tenkrát byl zadarmika, ale teď je placenej. Hraju si s Youtube, ale ten zase běží jen 8 hodin :/

    Nevíte o nějakém lepším stream provideru co je zadarmo a ještě k tomu není časově omezen?
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #32
      O: RESETkání 2015

      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
      První Resetkání jsme měli Stream přes USTREAM web. Tenkrát byl zadarmika, ale teď je placenej. Hraju si s Youtube, ale ten zase běží jen 8 hodin :/

      Nevíte o nějakém lepším stream provideru co je zadarmo a ještě k tomu není časově omezen?
      Twitch.tv je asi pouze na hry, tam by to asi nešlo?

      Něco je popsáno tady:
      Our picks for the best streaming services and cable alternatives for those considering cord cutting
      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

      Komentovat


        #33
        O: RESETkání 2015

        To chcete streamovat hlavně pro přítelkyně a manželky, co?
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #34
          O: RESETkání 2015

          Je možnost ubytování?
          I love Amiga

          Komentovat


            #35
            O: RESETkání 2015

            Nikdo se neozval, tak jsem nikde nic neobjednával, nezařizoval.

            To ubytování by jinak šlo zase jako minule na blízkých kolejích http://www.skm.mendelu.cz/cz/ubytova...osefa-taufera/ Stačí tam brnknout, informovat se a rezervovat.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #36
              O: RESETkání 2015

              Občerstvení nakoupeno pro cca 12 lidí. Příští týden se jde otestovat internetové připojení, jestli to zvládne vůbec nějaký stream.

              Každý večer připravuju dema a videa na projekci, playlisty, hudbu, ... s Elenkou testujeme hry... prostě přípravy v plném proudu.

              Pokud byste někdo chtěl prostor na plátně a pustit nějaké svoje oblíbená dema, budu rád a určitě mě kontaktujte, ať se předem domluvíme na kdy. Můj vkus se totiž nemusí shodovat se vkusem všech.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #37
                O: RESETkání 2015

                Jupí, dneska přišly dva příspěvky, jeden do Music ART a další do Dynamic ART. Že by se letos poprvé povedlo naplnit Music ART compo (tj. mít minimálně 3 příspěvky)? To záleží jen na vás ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #38
                  O: RESETkání 2015

                  Dnes vyzkoušeny oba projektory v každém sále a hlavně internet. Ten je lepší než minule respektive 20/2 by mohl zvládnout i stream. Pokud ho rozjedem, info bude na homepage.

                  Také mám špatné zprávy, celý objekt začal rekonstrukci a například terasa je komplet rozkopaná. Dostal jsem však ujištění, že rekonstrukční práce nebudou probíhat v termínu naší akce. Tak uvidíme... Každopádně sály a interiér budou určitě netknuté.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #39
                    O: RESETkání 2015

                    Ono už je to vlastně za týden...
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #40
                      O: RESETkání 2015

                      Přišel dotaz jak se dostat autobusem z hlavního nádraží.

                      Takže:

                      1. Jakmile přijedete na ÚAN a vystoupíte, jdete směrem k dispačerské budově a vlevo od ní je vidět začátek nadchodu.

                      2. Přejdete nadchodem a dáte se směrem k tramvajové zastávce Zvonařka tramvaje číslo 12. Je potřeba přejít silnici, abyste chytli tramvaj správným směrem (směr Technologický park). Součástí zastávky je trafika, tam si kupte lístek na hodinu (25 korun) protože cesta je cca 19 minut. Viz mapa:

                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: resetkani_autobus.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 82,5 KB
ID: 108359

                      3. Pojedete na zastávku Dobrovského (pozor, zastávka je na znamení). A dáte se podle mapy:

                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: resetkani_tramvaj.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 76,6 KB
ID: 108360

                      Pokud zabloudíte, volejte horkou linku 776 031 128 ;o)
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #41
                        O: RESETkání 2015

                        Mám takový dotaz, když někdo přijede pouze na jeden den - případně odpoledne, platí pro něj stejné vstupné? Když mi někdo dá, abych jeho jménem dal příspěvek do compa, je to možné? Jsou k tomu potřeba nějaké informace nebo nějaké speciální požadavky za strany autora příspěvku?

                        Bude případně přístupná i zahrada, například posezení jen tak na trávníku?
                        Naposledy upravil Delihc; 24.04.2015, 08:01:26.
                        Panda Libor

                        Komentovat


                          #42
                          O: RESETkání 2015

                          Nad vstupným jsem přemýšlel dlouho. Skoro všechny ročníky jsem doplácel a letos prostě doplácet nechci. Za prvé situace v rodině se změnila a za druhé RESETkání je jednou do roka a myslím si, že vyšetřit 250 korun během roka snad dovede každý. Chápu, že to může být nespravedlivé vůči tomu, kdo přijde na "otočku" oproti tomu, kdo na akci stráví 3 dny. Ale já prostě nebudu dělat různé vstupné podle kategorií a pak hlídat, jestli někdo, kdo má vstupný na otočku nepřišel druhej den apod... Prostě pokud někdo nemá 250 korun, nebo je to částka, kterou raději investujete do 4 balíčků cigaret, tak se na nás může kouknout z pohodlí svého gauče na youtube streamu.

                          Bohužel jak to bude s terasou nevím, včera to tam bylo celé oplocené, beton rozmlácený zbíječkama, .... Takže spíš s terasou vůbec nepočítejte. Kouřit se bude nejspíš vepředu před vchodem. Stejně většinou bejvá, že si lidi sednou dovnitř s Amigou a něco pařej, nebo koukaj na demoshow na plátně.

                          Příspěvek do compa je samozřejmě vítán, pravidla jsou na webu, můžete ho poslat mejlem nebo přinést na akci (příspěvek se samozřejmě může poslat i po známém). Ceny jsem letos žádné nekupoval, koupím je v sobotu podle toho, kolik se sejde příspěvků. Jediná jistá soutěž je Amiha Kvíz, který bude odměněn originální Amigáckou hrou.
                          Naposledy upravil jack-3d; 24.04.2015, 08:54:41.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #43
                            O: RESETkání 2015

                            Snad to nikoho neodradí, mě určítě ne. 250 jsou drobný, ale doufám, že ta sobota bude stát za to XDDDDD Jen ty nejlepší dema na plátně... .-)

                            Škoda té zahrady, není nad májový relax na sluníčku...

                            Já bych došel už ve čtvrtek, ale možná sesbírám u nás něco do compa, tak ten čas věnuju radši tomuto...

                            nějakých 250 korun, když to nechám ráno 400 ve vlaku, 700 v šalině, tak nějakejch 250 ká mě nezabije
                            Naposledy upravil Delihc; 24.04.2015, 09:15:37.
                            Panda Libor

                            Komentovat


                              #44
                              O: RESETkání 2015

                              viz. Příspěvek do compa je samozřejmě vítán, pravidla jsou na webu, můžete ho poslat mejlem nebo přinést na akci (příspěvek se samozřejmě může poslat i po známém).
                              Ono není lehký vůbec ty lidi ukecat

                              Každopádně díky těm výdajům asi pár velmistrů ve swos účast odmítne pravděpodobně...
                              Naposledy upravil Delihc; 24.04.2015, 09:32:04.
                              Panda Libor

                              Komentovat


                                #45
                                O: RESETkání 2015

                                Doporučuju každýmu uspořádat si svou vlastní akci, rád se zastavím a něco se přiučím ;o)

                                Pokud si někdo myslí, že chci 250 kaček abych nějak zbohatl, tak ať si to myslí. Vstupné na Bytefest, Prase Párty a další podobné akce je 200 korun, ale to jsou 48 hodinové akce. My máme 72 hodin, dva sály, dva projektory. Jé kéž by Revision stál pouhých 250 a ne 1800 korun! ;o)))) A tímto končím obhajobu vstupného.

                                Co se compo příspěvku týče. Mezi scenerama bejvávalo nepsaný pravidlo, že na každou párty člověk přivezl nějakou tvorbu úplně automaticky, nějakej obrázek, modul a pokud se skupina domluvila, tak i něco EXE. Kde jsou ty zlatý Apocalypse časy? Jo compo, kdo ví, kolik se toho letos sejde...
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X