Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2015

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: RESETkání 2015

    Omlouvám se, že ač sem byl registrovaný, že sem nakonec nedorazil, ale na víkend jsem nakonec odpadl a snažil se vyležet a hlavně v neděli jsem musel do práce. Z těch co měli jít se mnou, tak jeden nemocnej, druhej čeká na operaci a ostatním se asi zdálo 250 kč jen tak na otočku moc. :-/ Ohledně příspěvků do compa, ti co mě slibovali, že něco dodají, nakonec nedodali nebo nestihli a protože sme se ve finále ani nesešli, tak se nic co bylo v plánu nedodělalo. Co se dá dělat, až to bude tak to bude...

    Jinak ohledně počítačových hudebníků, oni producenti jsou, ale dělají si většinou pro sebe, jsou to lidé až na pár, tak ani neví co demoscéna je. Já zase vidím problém, že je u nás málo pixel art grafiků. 3D dělá kde kdo, ale namalovat pěkný logo nebo obrázek, abych si to nakonec maloval sám...
    Panda Libor

    Komentovat


      #62
      O: RESETkání 2015

      Ano, ano a ano, na Resetkání pojedu vždy a opravdu doufám, že to Jacku nevzdáš. Bylo to fajn a co si budeme povídat, uklidit se na dva až tři dny z ponorky do ryze kamarádského kolotání? Nad tím by se měli zamyslet i naše vaše ženušky. Je zapotřebí odpustit páru, a ty dva dny by holky měly tolerovat, spíše vítat. Pošlete holky na víkend někam samotné, pak to i ocení .
      Naposledy upravil Dedy; 04.05.2015, 17:44:14.
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #63
        O: RESETkání 2015

        Musím pochválit pořadatele! Co se týče malé účasti, je to asi těmi třemi dny. Pokud by to byla klasická víkendová akce, v sobotu by se počet účastníků zvýšil. Takhle někdo přijel v pátek a někdo zas v sobotu.... Ale pokecal jsem dobře, pobavil se při kvízu...
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #64
          O: RESETkání 2015

          @Starej Mraf: Díky, je fajn, že se kvíz líbil. Už máme spoustu nápadů, jak kvíz ještě vylepšit ;o)

          @Dedy: Moc si vážím, že jezdíš každý rok a jsi tu po celou dobu akce. Nepotřebuješ hotýlek, měkkou postýlku s peřinou a teplé mlíčko na dobrou noc. Prostě sbalíš kompa, fernet, karimatku a spacák a jedeš ;o)

          Já nad účastí nepláču, letos jsem tam měl dcerku na čtvrtek a pátek a byl jsem rád, že jsem to tak tak stíhal. Kdyby tam bylo dvojnásobek lidí, asi bych jí musel poslat domů. Z hlediska délky akce mi 4 dny přijdou parádní, bohužel pozdější termín 7 - 10.5. už byl zabraný, takže jsem vzal za vděk 30.4. - 3.5. Pokud by byla akce o den kratší, řekl bych, že by přišlo stejně lidí.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #65
            O: RESETkání 2015

            Já děkuji Jackovi za Resetkání. Se spoustou lidí jsem se skvěle pobavil, zahrál si. Jen mě překvapilo, jak bylo v sobotu málo návštěvníků. Asi ty 4 dny je opravdu moc.
            I love Amiga

            Komentovat


              #66
              O: RESETkání 2015

              @Solaris: Já zase děkuji za návštěvu, svělý pokec a prokázané všeobecné Amiga znalosti v našem kvízu

              Návštěvnost je mi jedno, raději budu obklopen 20ti dobrými známými, než 50ti Fred Brookery ;o) Minulý ročník byl též 4 denní a přijelo 34 lidí (z toho 7 kolegů ze Slovenska, kteří se nás letos asi báli smile:.

              Důležité bylo, že na sobotní herní turnaje bylo dostatek hráčů a tudíž jsme si dali tradiční turnaj ve SWOSu a pak novinku Super Tennis Champ, která se ujala. A samozřejmě krom turnajů proběhly mulťáky v Master Blasteru, Bliztbobmbers, coop hraní v Lotusech, TopGear2, apod... Prostě my si to skvěle užili a je nám jedno, co ti ostatní doma. Mě osobně nejvíc mrzí ty příspěvky. Hlavně udělat fotku je dneska záležitost, kterou zvládne úplně každý a snad každému se také jednou za rok povede nějaký zajímavý snímek... Nebo nedejbože strávit pár hodin nad ASCII, nebo grafikou, nebo muzikou. Ale tohle prostě reflektuje to naší českou scénu

              Já se těším, že si další akci (už za dva měsíce) užiju jako návštěvník a ne jako organizátor
              Naposledy upravil jack-3d; 04.05.2015, 17:21:17.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #67
                O: RESETkání 2015

                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                Návštěvnost je mi jedno, raději budu obklopen 20ti dobrými známými, než 50ti Fred Brookery ;o)
                Za Filipa se dodatečně omlouvám, nevěděl jsem co ti napsal den předtím na web (upozornil mě na to Lisiak při zpáteční cestě na vlak a podíval jsem se na to až v sobotu ráno). Kdybych to věděl, na akci bych ti ho rozhodně nedotáhl. Pokud to něco zpraví, pošli mi číslo účtu, pošlu ti za něj vstupné a příští ročník už ho zvát nebudu.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #68
                  O: RESETkání 2015

                  Ále prosim tě... ;o) Beru jeho výrok za dětinský a děti měli přeci vstup zdarma ;o) A vůbec, prosím považujme "nekřesťanské vstupné" a "megaúčast" za uzavřená témata.

                  Pánové, co fotky? Máte?

                  Tady je pár mojich:

                  Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC04601.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 46,4 KB
ID: 108369 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC04602.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 41,0 KB
ID: 108370
                  Amigy hezky v lajně, tak to má být ;o) Kdo přijel bez Amigy, mohl si sednout k jedné s mých
                  Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC04604.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 76,9 KB
ID: 108371 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC04611.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 31,7 KB
ID: 108374
                  Herní doupě se postupně naplnilo Pohodička u demoprojekce
                  Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC04609.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 45,5 KB
ID: 108372 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC04615.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 78,8 KB
ID: 108373
                  Mega světelné efekty Kam se hrabe Winbledon ;o)
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #69
                    O: RESETkání 2015

                    Plánuješ pro ty z nás co to neviděli, uveřejnit pár screenshotů třeba i z toho kvízu?
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #70
                      O: RESETkání 2015

                      Plánuju předělat MP3 (hudební remixy) do IFF a tedy zakomponovat všechno do Scaly. Pak to nahraju z UAE na YT.
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #71
                        O: RESETkání 2015

                        Zdravim vsechny, uz je mozna pozde na vyjadreni se k Resetkani 2015, ale lepsi pozde nez nikdy. :xD
                        Myslim, ze akce se podarila a to ze na akci neprijelo 50 lidi nebylo snad ani nijak znat. Ja si to uzil skvele a o tom snad AMIGA akce maji byt!
                        Dekuji Jackovi za jeho stroje na hrani at uz her, dem, nebo muziky.
                        Dekuji Jaxovi (mne) za dovoz repro soustavy, ktera muzice snad dala aspon trochu nejake ty grady, ale bylo by to jeste lepsi kdyby Derrik mel moznost dovezt ty jeho brutalni repro bedny.
                        Dekuji vsem lidem, kteri se zucastnili obou hernich turnaju (SWOS a Tennis champs) za paradni atmosferu, nemluve o propocenych celech a trickach, pritom jsme vsichni jen hejbali s packama u joysticku. :xD
                        Dekuji Waynovi a Jackovi za pripravu a zpracovani AMIGA kvizu, ktery jsem totalne podelal a skoncil na poslednim miste. :xD
                        Dekuji KillJoyovi za prupravu hrou Yo! Joe! (Jedna z otazek v kvizu), aspon uz konecne vim co je to za hru a o co tam jde a ze je tam opravdu i pizza slogan! :x)
                        A dekuji sve zene za to, ze me tak dobre vybavila jidlem a pitim na cele 4 dny, takze jsem opravdu nestradal, ikdyz Jackove nabidce na pizzu jsem pak stejne podlehnul. :xD

                        Ale ctu tady take o nejakem "vnitrim rozpadu" skupiny ArtWay, s cleny skupiny jsem v kontaktu a s nekterymi se potkavam denne v praci, treba jako s jednim z lidru Waynem a grafikem Jackem. Rozhodne o zadnem rozpadu se tady mluvit nemuze, ArtWay akce porad frci, stejne jako jejich dema. Kdyz nedelaji dema, tak pomahaji jinym, s jejich produkci, ale to uz nikdo asi nevidi. Jine demosceni skupiny nevydaji demo treba i dele nez rok a take nikdo hned nerika, ze skupina je v rozkladu a jak uz zde bylo zmineno, chlapi starnou a nekteri fotrovati... takze je mi lito lidi, kteri nekde neco slysi nebo si neco mysli a nevahaji hned takove famy prezentovat na verejnych forech a uplne zbytecne je tak dal rozsirovat.

                        AMIZE Zdar

                        Komentovat


                          #72
                          O: RESETkání 2015

                          Autorem citovaného textu je Jax Přejít na původní příspěvek
                          Ale ctu tady take o nejakem "vnitrim rozpadu" skupiny ArtWay, s cleny skupiny jsem v kontaktu a s nekterymi se potkavam denne v praci, treba jako s jednim z lidru Waynem a grafikem Jackem. Rozhodne o zadnem rozpadu se tady mluvit nemuze, ArtWay akce porad frci, stejne jako jejich dema. Kdyz nedelaji dema, tak pomahaji jinym, s jejich produkci, ale to uz nikdo asi nevidi. Jine demosceni skupiny nevydaji demo treba i dele nez rok a take nikdo hned nerika, ze skupina je v rozkladu a jak uz zde bylo zmineno, chlapi starnou a nekteri fotrovati... takze je mi lito lidi, kteri nekde neco slysi nebo si neco mysli a nevahaji hned takove famy prezentovat na verejnych forech a uplne zbytecne je tak dal rozsirovat.
                          K tomu bych asi chtěl něco napsat, ale vím že bych zase někomu šáhl na švába a to je cesta na hodně tenký led. A z minulosti vím, kam by to nakonec všechno vedlo, takže raději - odvolávám co jsem řekl, jsem mdlé mysli, ignorujte mě...
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #73
                            O: RESETkání 2015

                            Doufám, že nám ArtWaY a D.T.A. Software Studio vydrží co nejdéle nebo budou naše 2 republiky vymazány z aktivní tvorby Amiga demoscény a to by mne slušně sralo. Na to potřebujem mít v těchhle skupinách trochu větší osobnosti kterým je jedno, že od nich vlevo a vpravo vše padá a i tak si pudou svojí vlastní cestou a řekl bych, že tomu tak je, co je dobře.
                            Naposledy upravil Lisiak; 07.05.2015, 05:59:13.
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #74
                              O: RESETkání 2015

                              Já sem hrdý na to, že u nás ještě někdo na amigu tvoří dema nebo intra. A musím uznat, že na Amigu už u nás hudbu skoro nikdo nedělá...
                              Panda Libor

                              Komentovat


                                #75
                                O: RESETkání 2015

                                Autorem citovaného textu je Jax Přejít na původní příspěvek
                                .... Dekuji Waynovi a Jackovi za pripravu a zpracovani AMIGA kvizu, ktery jsem totalne podelal a skoncil na poslednim miste. :xD....
                                AMIZE Zdar
                                Teď kecáš, poslední jsem bohužel skončil já, jenom jsem ještě rychle stačil stornovat svůj výsledkový lístek
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X