Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2015

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RESETkání 2015

    Máme novej rok 2015 a protože by tu v Brně byla celej rok nuda, musíme s tím něco udělat ;o) V datu ještě nemám jasno, ale chtěli byste akci opět 4-denní? (ČT, PÁ, SO, NE)

    Chystám se zařadit novinku do Compo a tou je ASCII ART. Domnívám se, že udělat něco v ASCII snad zvládne snad každej a třeba se objeví nějakej vtipnej nápad, nebo hezký nápis či grafika.

    Další novinkou bude pevné vstupné, experimenty s dobrovolným vstupným nevyšly a jelikož máme v rodině už druhé dítko a žena je na mateřské, letos fakt nechci být v mínusu. Ted je otázkou, jestli vstupné rozlišit ty, kteří se přišli jen podívat od těch, kteří zaberou stůl? Nebo to nechat jednoduše, přišels na akci, přispěj?

    Web dáme dohromady do konce týdne. Takže se zatím neregistrujte ;o)

    BTW pokud by náhodou někdo chtěl vytvořit executable invitation, nechť mě kontaktuje, dám mu podklady, popřípadě velice rád pomohu s grafikou.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: RESETkání 2015

    A nebo kompromis a u těch, co se přišli podívat bude dobrovolné vstupné.
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #3
      O: RESETkání 2015

      DJM: Tak čo, pokúsiš sa prísť? Nemáš to až tak ďaleko .
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: RESETkání 2015

        Pokud mi svůj "nesouhlas" na můj kompromis dáváte jako že chcete všichni platit, tak jen směle do mne, ale chci to pak v té kase vidět pánové! ) .
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #5
          O: RESETkání 2015

          Tak si to dáme dohromady...

          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
          experimenty s dobrovolným vstupným nevyšly
          A hned vzápětí na to...

          Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
          co se přišli podívat bude dobrovolné vstupné.
          Tak nějak mi tady uniká význam slova kompromis

          Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
          ale chci to pak v té kase vidět pánové! ) .
          Řekl samozvaný pokladník dřídy
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            O: RESETkání 2015

            Prober: No bylo dobrovolné vstupné pro všechny. Pak to dopadlo někdy s placením, jak to dopadlo... . Proto Jack-3d psal že mu tenhle "experiment" nevyšel. Dále psal...

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            Ted je otázkou, jestli vstupné rozlišit ty, kteří se přišli jen podívat od těch, kteří zaberou stůl? Nebo to nechat jednoduše, přišels na akci, přispěj?
            A na to jsem taky reagoval. Navrhl jsem a to jsem se rozhodně nerozhodoval za sebe, aby ti, co se přišli jen podívat měli dobrovolné vstupné. To by byl ten kompromis. Zabereš stůl = pevné vstupné, přišels se podívat = dobrovolné vstupné. Možná by to chtělo anonymní hlasování od těch co uvažují nad účastí, aby teoretici nezkazili správnost výsledku. Ale je to Jackova akce, jen říkám, jak věci vidím já. Nikomu svůj názor nevnucuji.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: RESETkání 2015

              No, kompromis by potom byl dobrovolné vstupné s minimální výši 250,-. Kdo bude chtít dát víc, je to na jeho dobrovolnosti A jak u anonymního hlasování docílíš toho, že budou hlasovat jen lidi co fakt chtějí přijet a teoretici hlasovat nebudou? Čestné slovo?

              Tohle všechno si bude muset stanovit Jack bohužel sám. Ale ptát se lidí kolik a jak by rádi platili se mi nezdá zrovna nejrozumnější...
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                O: RESETkání 2015

                Kolik bude vstupný defakto rozhodne cena pronájmu. Ta se rok od roku liší, jakou náladu má ředitelka a její ekonomka. Zajdu tam tento týden.

                Ale byla to chyba to tady probírat, pač pak to vypadá, že se RESETkání točí jen kolem prachů. Netočí. Je to hlavně příprava turnajů, Amig, demoprojekce, ... nákup pití a pochutin a následný výběr vstupného už neřešme prosím.
                Naposledy upravil jack-3d; 25.01.2015, 18:02:26.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: RESETkání 2015

                  Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                  Ted je otázkou, jestli vstupné rozlišit ty, kteří se přišli jen podívat od těch, kteří zaberou stůl? Nebo to nechat jednoduše, přišels na akci, přispěj?
                  Probere soustřed se na tuhle větu! Vše co jsem zde psal a to i to hlasování se točí kolem ní. Kde máš cenu? A ukaž mi větu, kde se bavím o cene? No pokud budeš chtít ukázat větu, kde se bavíš o ceně Ty, tak já s tím nemám problém.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: RESETkání 2015

                    To je marný.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      O: RESETkání 2015

                      Probe, spravne to ma byt "ale je to marny, je to marny, je to marny."

                      Komentovat


                        #12
                        O: RESETkání 2015

                        2Jack-3d: A představu o termínu už máš? Jestli se nepletu, tak jsi psal něco o létě.
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #13
                          O: RESETkání 2015

                          Jsem teď doma a marodím, ale snad se v týdnu dostanu z postele a půjdu se zeptat na prostory v termínu 7 - 10. 5. (druhá eventualita je 30.4. - 3.5.).
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            O: RESETkání 2015

                            Termín stanoven na: 30.4. - 3.5. 2015

                            Takže bude to 4-denní akce od čtvrtka (odpoledne) do neděle (poledne). V pátek je svátek 1. Máje. Web upravím dneska večer, registrace už mohou probíhat.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: RESETkání 2015

                              1 až 3.5 mám volno. Zatím nevidím důvod nepřijít.
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X