Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

čtyřlístky a ABC speciály

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám čtyřlístky a ABC speciály

    kdyby tu byl náhodou nějaký fanda do čtyřlístků a ABC speciálů tak níže prodávám co mám doma


    http://aukro.cz/ctyrlistek-cislo-1-vynalez-prof-myspulina-i5107902893.html
    http://aukro.cz/ctyrlistek-cislo-9-10-12-i5107975715.html
    http://aukro.cz/abc-specialy-s-komixy-a-vystrihovaci-specialy-i5108010667.html

    čtyřlístků mám hromady od čísla 12 do roku 1993 komplet. + hromadu toho co vycházelo mimo hlavní linii můžeme se případně dohodnout

    #2
    O: čtyřlístky a ABC speciály

    Parádní, ale na to fakt nemám.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      O: čtyřlístky a ABC speciály

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Parádní, ale na to fakt nemám.
      a to proto že nejsou v super stavu, je to levně, za OK stav čísla jedna neni na Aukru problém dát 6000

      Komentovat


        #4
        O: čtyřlístky a ABC speciály

        Já viděl první číslo na aukru jít za 14 tisíc.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          O: čtyřlístky a ABC speciály

          Nespletli jste si portál?
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: čtyřlístky a ABC speciály

            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
            Nespletli jste si portál?
            a bože už zase? Přijde mi to pořád dokola. Pucujou mě za to všude. Jako by nějaký amigista nebo atarista nemohl ještě sbírat 4lístky. Pokud je to takovej problém dej mi BAN ať mám pokoj. Na oldkompu to nikomu nevadilo. název sekce je bazar, prodej atd . . neni tam psáno Bazar Amiga HW/SW.

            nazdar

            Komentovat


              #7
              O: čtyřlístky a ABC speciály

              Asi by to chtělo trochu vychladnout
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                O: čtyřlístky a ABC speciály

                Myslím si, že je celkem logické, že sekce prodej,nákup se bude týkat počítačů, hlavně amigy.
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  #9
                  O: čtyřlístky a ABC speciály

                  Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
                  Myslím si, že je celkem logické, že sekce prodej,nákup se bude týkat počítačů, hlavně amigy.
                  je mi to jasný, nicméně stále nechápu proč je to takové striktní . . . ale omlouvám se a už se to nestne

                  Komentovat


                    #10
                    O: čtyřlístky a ABC speciály

                    I kdyby v kategorii bazar neslo striktne o Amigu, porad by to melo slouzit k prime nabidce zbozi lidem tu na foru a ne o misto, kde si budes delat reklamu na svoje akce na aukru nebo ebay...

                    Komentovat


                      #11
                      O: čtyřlístky a ABC speciály

                      jamesd_007: No kdyby si zde prodával Atari, tak by mne to alespoň pobavilo .
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #12
                        O: čtyřlístky a ABC speciály

                        Juuu na todle sem cekal je videt ze vse pri starem. Stary dobry amigisti

                        Nedavno sem se v podobne komunite kolem jedne geolokacni hry dopustil mensi vesele taskarice.

                        Kauzdopadne mi to pripomelo vas - amigisty. Se tak kurevsky vztekali - jakokdyz sme si udelali prdel s prevodnikem a nebo tuhle ja a MJ.

                        Ale mam vas vsecky stejne rad.

                        Apropos. Nechce nekdo level 8 zelenej ucet v Ingressu? S plnym vybavenim?

                        Komentovat


                          #13
                          O: čtyřlístky a ABC speciály

                          Aukce skončila, vlákno zamykám.
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X