Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hledám někoho kdo mi dá k dispozici svojí skladu ve formátu MOD.

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hledám někoho kdo mi dá k dispozici svojí skladu ve formátu MOD.

    Ahoj,

    hledám někoho kdo mi dá k dispozici svoji skladu ve formátu MOD, která bude použita v mém programu.

    Svým neúspěchem v rámci náročnosti mého jednoduchého programu na postupné vypisování textu sjem si řekl, že to můžu použít na takové jednoduché uvítaní na akci RESETkání. Tohle uvítaní bude vzhledem k okolnostem NEOFICIÁLNÍ a jinak by jsem to ani nechtěl. Program nebude možno stáhnout, video nahraju na Youtube. Důvody: program je moc náročný - plynulost pod A4000, nedokážu zajistit běh programu ve správné rychlosti pro všechny výkonné Amigy různých frekvencí (minimální možné zpomalení v rámci 0,02 vteřiny je hrubé, potřeboval by jsem asi krok o velikosti 0,01 vteřiny). V programe je malá grafická chyba - asi 1 cm čárka mimo zobrazovaný text - zbytek lišty z WB, který by jsem odstranil větším zásahem do programu a tolik času tomu věnovat nechci (radši již pak začnu dělat na něčem novém). Ničemu to ale nevadí a program svůj účel splní. Nechci to nijak prezentovat - je to opravdu jednoduchý programík. Jen takové malé uvítaní z mé strany v rámci ČR a SR.

    Nedokážu teď říci délku MODu, ale není problém použít již hotový MOD o průměrné délce. Byl bych rád za to, kdyby se použil MOD samotného autora, proto to sem píšu. V nouzi si vyberu něco sám.

    Teď budu mít toho hodně, jak bude čas, nasypu text do programu, vyberu nějaký hezký font pro zobrazení v Latin2 co mám k dispozici (mám celkem výběr).

    Udělat malé NEOFICIÁLNÍ uvítání mám povoleno. Jack-3d mi pak finální verzi bude schvalovat - bez jeho souhlasu nepude ven.

    Amize zdar!
    Amiga - PMD 85

    #2
    O: Hledám někoho kdo mi dá k dispozici svojí skladu ve formátu MOD.

    Asi bude nejrozuměnější si vybrat nějaký modul z Aminetu (nebo jiných stránek), než spoléhat že ti někdo vytvoří něco na míru. To by potom bylo asi logičtější, kdyby ten svůj mod dal Jackovi do compa, než k nějakému skriptu v Pythonu, který ve finále ani na Amize nepůjde spustit. Sice rozumím tomu, že to máš jako další cvičení v Pythonu a jako poděkování Jackovi, ale nevyjde na stejno udělat prezentaci v PowerPointu a tu pak nahrát na YouTube? Výskledek bude stejný...
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: Hledám někoho kdo mi dá k dispozici svojí skladu ve formátu MOD.

      Je to jen možnost nic víc, nic mín. Psal jsem, že to může být hotový MOD.

      No a je to uhel pohledu, dle mého uhlu pohledu to na stejno nevyjde. PowerPoint nedorovná programovaní ani omylem!
      Amiga - PMD 85

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X