Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
    No a tady je konečně článeček včetně videjka o tom 800 megaherzovém zázraku: http://jack.untergrund.net/2019/02/1...-pci-part8-en/
    Pěkně napsané, i přes moji pure english jsem kupodivu rozuměl skoro všemu,
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
      No a tady je konečně článeček včetně videjka o tom 800 megaherzovém zázraku: http://jack.untergrund.net/2019/02/1...-pci-part8-en/
      Ja jsem si rikal, ze bych asi nechtel byt Jackuv kamarad... "That's my friend" Bzzzzzzzz
      Naposledy upravil ExiE; 13.02.2019, 17:16:11.

      Komentovat


        O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

        Nechápu?
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
          Nechápu?


          "Ok. I think he's dead."
          Naposledy upravil ExiE; 13.02.2019, 17:18:04.

          Komentovat


            O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

            Nj, bledá závist?
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

              co pa to nevidite, v tom videu Jack nejprve zkonstatuje ze to je jeho kamos, pak ho usmazi elektrikou a pak jen oznami ze je mrtvej... tak nic no

              Komentovat


                O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                Naopak, chtěl jsem ho zkusit nahodit, ale nevyšlo to ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                  Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                  Naopak, chtěl jsem ho zkusit nahodit, ale nevyšlo to ;o)
                  Np doktor Frankenstein z Tebe asi nebude.
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                    Pokud by mel nekdo zajem o toho 800MHz krasavce tak mi napiste PM

                    Komentovat


                      O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                      k0x Reaguji na Tvou původní zprávu o hledání majitele A1200 a NegroMediátora =)..Jsem tu. Připojím se k tématu testování PPC PCI s zatím neúspěšným rozchozením Killer K1. Včera mi přišel z NDR =)).. Celý večer pokusů nepřinesl žádné ovoce: PPC not recognized =o/. Nejspíš bude problém v nastavení mediátora pro mou BlizzardPPC. Běhá mi v nonMMU módu a to asi není pro PCIPPC správně. Zkusil jsem si ručně přenastavit mediator ENV na MMU, Voodoo na INT=YES, PCIPPC=YES, PCI.lib 13,6, powerpc.lib zmenil na poslední verzi z netu pro sonnet. Při postupu pro A4K se mi amiga sekne při C:loadmondrvs =(. Dál jsem se nedostal. MMU režim je zřejmě nutný = nebude fungovat PPC na Blizzardu..Nevím proč mi to nejede...pokračování zítra. Jinak Killer K1 je funkční! Nakonec jsem ho zkusil v WinPC s Win10 64bit a ovladačem co jsem našel pro Killer K1 a Vista 64bit (pro nějaký Dell). Kupodivu se mi updatoval FLASH firmware v Killeru!!!!!! Tak jsem zvědav jestli se v něm něco nepřehrálo že už nebude fungovat jako holé PPC. Jinak pro informaci - bez ovladače ho windows detekují také jako zařízení "Processor PowePC" =D.haha...pak už jen jako Killer K1.
                      ---k0x: prosím tě jak máš nastavený Mediátor? ENV a jumpery. Co máš za verze v Libs: (Warp3D HW atd). Tobě přeci ten Killer funguje na testování, ne? Díky moc všem za rady..Štěpán
                      PS: já vím že nej rada je...Amiga4K..=D.

                      Komentovat


                        O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                        @Hall80 --- prosimte zkus pouzivat pri psani prizpevku i odstavce, fakt se to blbe cte

                        Toho medaka mozna jeste zneuzijem, v podstate jde o to, ze bychom radi otestovali zda se podari Sonnet nebo Ragnarok rozjet v A1200.

                        Ad troubleshooting a konfigurace - ja veskery config obdrzel od gugu Jack-3d a takto jej pouzivam. Tedy otazky smeruj spise na nej nebo amigouna nebo themrkocorour

                        Ad killer ve win10 - to je velmi zajimava informace ze jsi to vubec rozjel a zadruhe ze se tam updatoval ten firmware - hmmm

                        Komentovat


                          O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                          Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                          Pokud by mel nekdo zajem o toho 800MHz krasavce tak mi napiste PM
                          Ja tedy zajem nemam, neb ho nemam kam strcit, ale slo by ten clanek doplnit nebo idealne napsat rovnou sem, kolik takovy krasavci asi prumerne stoji a jak moc jsou dostupni? Aby to nebyla podobna raritka jako Sonnet...

                          Komentovat


                            O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                            Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                            Ja tedy zajem nemam, neb ho nemam kam strcit, ale slo by ten clanek doplnit nebo idealne napsat rovnou sem, kolik takovy krasavci asi prumerne stoji a jak moc jsou dostupni? Aby to nebyla podobna raritka jako Sonnet...
                            Dostupnost je radove lepsi nez u Sonnetu a to jak u PPC karty tak PCI carrieru. Problemem je vsak vyssi cena a dovoz ze zamori.

                            Aktualne se jeden set prodal na Amibay za 800 eurorublu

                            Ragnarok je ve vsech ohledech lepsi od Sonnetu, tedy lze ocekavat snizovani ceny u Sonnet 7200 karet.

                            Komentovat


                              O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                              Tak Hedeon uz odpovedel - firmware u Killer nema vubec vliv na funkci zivocichare Amigisty - jeho kod firmware obchazi a pristupuje rovnou na PPC CPU.

                              Komentovat


                                O: Sonnet 7200 PCI aneb G3/500 přes Mediátor

                                Začal bych čistou instaací systému 3.9 + BB1,2 a pak MMCD + MMCD Update a pak všechny nové věci od Elboxu. Pokud by se nedařilo, můžu ti otestovat Killera v A4000.
                                Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X