Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Poxoft - hudební achiv

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Poxoft - hudební achiv

    V tomto archivu najdete kompletní hudební tvorbu z let 1993 - 1994 od Pavla Poka (Poxoft) vytvořené na Amize.

    Archiv ke stažení
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Po mnoha letech jsem našel tenhle původní archiv znovu ke stažení.
    Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

    Komentovat


      #3
      Stačilo říct, mám ho doma na disku
      Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

      Komentovat


        #4
        No vidíš, a já ho mám už léta v CADA archivu
        Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

        Komentovat


          #5
          Teď jsem si poslech pár modulů. Twl to je tak "dobový", čistý devadesátky
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
            Teď jsem si poslech pár modulů. Twl to je tak "dobový", čistý devadesátky
            tiež mám pár pozbieraných modulov z tohto obdobia , ak má niekto záujem tu je moja oblúbená zbierka: https://xygt.cc/2c48fc

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je amigos73 Přejít na původní příspěvek
              tiež mám pár pozbieraných modulov z tohto obdobia , ak má niekto záujem tu je moja oblúbená zbierka: https://xygt.cc/2c48fc
              Díky za "sebraný spisy", to jsem si fakt zavzpomínal Rednex - Cotton Eye Joe, nebo Technotronic - Get Up Before The Night Is Over...
              To jsou fakt devadesátky, toho byly plný diskotéky.

              Mimochodem přehrál jsem si ty moduly zkušebně ve Furnace trackeru na Fedoře a hraje to parádně

              "Jednou Amigista, vždycky Amigista." (blackgoat, 2023)

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X