Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

    Autorem citovaného textu je misakh Přejít na původní příspěvek
    Ahoj. Kamarád se ptá jestli je možné vzít tam čivavu. Jinak přijedeme v sobotu ráno a budeme mít sebou 2× Amigu
    Když tam bude lasice a krtek...
    Amiga je nejlepší...

    Komentovat


      #77
      O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

      Lasice, krtek a liška, nemělo by se to tady jmenovat spíše LesniStezky.cz?
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #78
        O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

        jack-3d sa dovolenkuje v cudzine

        Komentovat


          #79
          O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

          Achaaaaaa, tak to jo. A nevíš kdy se vrací, jestli plánuje být na téhle Amiga párty? Dle všeho se to bude asi překrývat.
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #80
            O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

            Tak to nevim, ale spis bych s nim asi nepocital.

            Komentovat


              #81
              O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

              OK, taky bych to tak viděl a nepočítám. Díky za to info!
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #82
                O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                Pro prvních dvacet malý dárek. Malý, maličký
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #83
                  O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                  OK tedy pro všechny
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #84
                    O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                    Má někdo elektrický kompresor na matrace,matraci mám,ale pumpu jsem nenašel,jestli někdo máte,tak ji vemte na akci,dík.
                    Amiga je nejlepší...

                    Komentovat


                      #85
                      O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                      Tak mi to snad klapne. Stavil bych se sice jen na zitřejší večer, ale alespoň tak. Je to tedy Vraný nad Vltavou kousek od Zvole a Jíloviště? Na kolikátou mám dorazit? Amigu vzít můžu, alespoň si nechám odborníky prohlédnou WB, nějak mi zlobí to MUI. Třeba by bylo řešení, kdyby mi to někdo pomohl přeinstalovat.
                      Blbý je, že nemám žádný přenosný zobrazovač. Ale beru jí, přece nepojedu bez ní. Co mám přivézt, nějaký pivko?

                      Komentovat


                        #86
                        O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                        Mělo by to začít v 17 hod,aspon doufám,jinak myslím,pokud budeš potřebovat amigu připojit na obrazovku(na odzkoušení systemu a opravy),tak tě tam někdo připojí na monitor(třeba i já),ale do Workbenche se montovat nebudu,to přenechám nějakýmu borci,Pivko si vem,pokud tam budeš i spát,tak spacák a karymatku,kousek od školy je i dobrá hospůdka.
                        Naposledy upravil krtek11; 30.07.2015, 11:26:57.
                        Amiga je nejlepší...

                        Komentovat


                          #87
                          O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                          Dave mi psal, že tak na půl šestou. Vrané je tam jak píšeš, pár kiláků proti proudu Vltavy od Zbraslavi.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #88
                            O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                            Kamarádi, blíží se to! Už jenom PÁR hodin!!!

                            Rekapitulace - ano, Vrané nad Vltavou blízko Zvole, Zbraslavi, u kostela, Stará Škola, mapa například zde: https://plus.google.com/events/cjb28...7lcjgiio?hl=cs

                            Ubytování - není, ale spát se může kdekoli, kam si kdo lehne. Ti rozmazlenější z nás nechť si vezmou karimatku a spacák, já budu třeba spát pod dekou nebo v autě v nejhorším, lepší je nespat vůbec. Na místě budou nějaké stoly, židle, rozvrzaná křesla (jedno si právě zabírám), možná gauč, jako místa na zemi je dost.

                            Stravování - na místě nebude nic, ale hospoda U Kaštanu je kousek.

                            Psi - no, nejsem z toho osobně nadšenej, ale čivavu zvládneme . Technicky vzato to problém není, když si po pejskovi majitel uklidí.

                            Děti - je tam myslím docela pěkná, oplocená zahrada, kde si dítka mohou vyhrát dosytosti. Záleží ale na věku. Půlroční mimino bych tam bez dozoru nenechal. Přímo hřiště tam není, ale kolem školy není žádný provoz nebo tak, nebál bych se starší potomky vypustit do nejbližšího okolí. Já tam asi budu mít svého synáčka čtyřletého, možná tam i přespí, nějak v sobotu odpoledne, ještě nevím...

                            Cena, platba, příspěvky - za pronájem musíme dohromady vybrat alespoň dva tisíce. Pak tam kluci ještě vezou sud, ale je to mimo mé organizační nitky, takže cenu stanoví majitel sudu.

                            Co s sebou - mám jednu rozbitou Amigu (potřebuju píchnout, kucka!), Předsedovu dvanáctku, jednu holou pětikuli, pár hromad disket, DaMiho Alfapower, sériové kabely, pár joysticků, Mega Drive s výbavou, LCD monitor, malou CRT telku, starej projektor. Tj. bude toho dost .

                            Já přijedu zřejmě po páté hodině, alespoň takový je plán. Číslo na mne je: 731 128 030 (pokud máte nějaké moje jiné číslo 723...., tak to v zásadě pořád platí, ale uložte si ho, jako sekundární. Primárně jsem nyní na 731, ale také na Hangouts a podobně, viz https://plus.google.com/+DavedeSade/posts?hl=cs ).

                            Internet v místě není, obvykle není potřeba teda . Ale loni si kluci přivezli WiFi router .
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #89
                              O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                              Super, super, takze zacatek je ofiko v 5 vecer? Kdyz tam teda v 5 budu, tak tam nebudu sam, jo?

                              Komentovat


                                #90
                                O: Oldschool Amiga párty 2015 - Skidmarks! !!!31.črc-2.srp!!!

                                No, možná chvilku jo, ale kolem šesté je to na jistotku!
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X