Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

    Ahoj - potrebuju dostat do Amigy par dat a nemam PC s disketovou mechanikou. Zapojil jsem teda HDD z Amigy na IDE radic na desce pres funkcni redukci 3,5 - 2,5... Windows HDD vidi, ale kdyz spustim WinUAE (nejaka jedna z poslednich verzi pred podporou PPC) a dam Add Harddisk, tak se mi sice v seznamu objevi, ale je Access Denies, takze nejde pripojit. Tusite nekdo, cim to? diky
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

    tohle by melo byt jednoduche, zkus spustit WinUAE jako administrator

    Komentovat


      #3
      O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

      A samozřejmě se vyhnout toto dělet pod XP.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        A samozřejmě se vyhnout toto dělet pod XP.
        Proč...?

        XPčka sou neškodný, ale 98mi ty bez varování dokázali zkurvit Amiga disk...

        Třeba mě, například...

        Komentovat


          #5
          O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

          uz to mam, diky moc - opravdu stacilo to spustit jako spravce... potreboval jsem na disk dostat par souboru, aby mi fungovala CF redukce v PCMCIA, takze jestli to pojede (jeste jsem to netestoval, musel bych Amcu sundat z police, vyhrabat 1084ku a zapojit to), tak mam po starostech. Diky jackovi-3d za doporuceni vhodneho hw a rady k nainstalovani!
          PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

          Komentovat


            #6
            O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

            Tak já mám podobný problém, windows 7, WinUAE spouštím jako správce, CF kartu si v pořádku namountuju jako Read/Write. Projdu si celý HDtoolbox (po načtení geometrie se bez keců uloží parametry a stav se správně změní z Changed na Unchanged), udělám si partitiony, založím filesystém, ale při úplně závěrečném pokusu o poslední uložení stavu mi vypadne tohle:



            ještě dodám, že před tím jsem bojoval s další věcí - WinUAE mi psalo toto:



            - zjistil jsem, že jakmile je karta naformátovaná, WinUAE s ní má tento problém. Musel jsem si stáhnout prográmek, co umí zlikvidovat formátování (erase partition), pak teprve jsem ji mohl použít.
            Naposledy upravil Predseda; 25.05.2017, 23:43:35.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

              Tak jsem to vyřešil - včera jsem se s tím bez úspěchu sral pod sedmičkama 3 hodiny. Dneska jsem si pustil komp s XPčkama a bylo to hotový za 10 minut :-/
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #8
                O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                Tak jsem to vyřešil - včera jsem se s tím bez úspěchu sral pod sedmičkama 3 hodiny. Dneska jsem si pustil komp s XPčkama a bylo to hotový za 10 minut :-/
                Použijem citát... "Technologicky jsme neuvěřitelně na výši. Ale kurva, nefunguje to." (Chain 2016)
                A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                Komentovat


                  #9
                  O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

                  Pokud je na CFce nejaka FAT partirion, musi se smazat, jinak to myslim dela co popisujes. Ve win je na to command line prikaz "diskpart". Na webu de da snadno najit navod pres hledani jak smazat partition na usb flesce.

                  Komentovat


                    #10
                    O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

                    Jo, to jsem udělal, ale pak mě sedmičky stejně zastavily, když mi napsaly že WinUAE nemůže psát na tu kartu, prootože není v režimu Správce (i když jsem ho jako správce spouštěl), a zkoušel jsem i parametr "-disableharddrivesafetycheck".
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #11
                      O: fyzicky HDD z Amigy do WinUAE - ACCESS DENIED

                      Kdyby sis to připravoval na amize, tak se ti to nestane. Já bych všechny ty uae zakázal!
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X