Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sidologie

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sidologie

    Doporučuji ctěnému amigistvu tento nový Kickstarter. Je to dost drahé, ale pusťte si aspoň ty skladby dole na stránce. Jsou to fakt parádní remixy:

    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Sidologie

    Takových Lidiček by mohlo bejt v dnešní době klidně třeba na tuny , kteří něco páchaj a nebylo by to na závadu !
    Fandím jim a držím palce , aby je zápal pro dannou věc omylem neopustil ! ( vím nyní co píšu ) .

    Komentovat


      #3
      O: Sidologie

      Sakra, teď koukám že z těch skladeb jsou tam jen krátké ukázky... no já mám album celé a je to fakt pěkné. Tak si pusťte aspoň Lightforce, ta je tam kompletní.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Sidologie

        Když jsem viděl SID, říkal jsem si, tohle nebude nic moc. Ale v tom Jarre stylu to fakt nezní vůbec špatně.

        Předseda:
        Jak to že máš kompletní album, když to ještě není dokončeno. Nebo jsem zase úplně mimo?
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Sidologie

          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
          Předseda: Jak to že máš kompletní album, když to ještě není dokončeno. Nebo jsem zase úplně mimo?
          Neco jako prvni dil z roku 2003

          Komentovat


            #6
            O: Sidologie

            JJ, to je ono.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              O: Sidologie

              Sakra, teď koukám že z těch skladeb jsou tam jen krátké ukázky... no já mám album celé a je to fakt pěkné. Tak si pusťte aspoň Lightforce, ta je tam kompletní.
              Lightforce počúvam hlavne tento remix ale iba na velkých reprákoch to má ten správny efekt :


              Komentovat


                #8
                Lightforce mám nejradši od Mind In a Box.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X