Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ByteFest 2015

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    ByteFest 2015

    ByteFest 2015

    kdy: 9. až 11. října 2015
    kde: Smíchovské nádraží

    Registrace spuštěna, můžete se přihlásit zde.

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Bytefest2015_pozvanka.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 81,4 KB
ID: 112936

    Aktuálně se jdu naplno pustit do příprav, sledujte novinky.


    Ahoj všem,
    protože ten čas hrozně letí, rozhodl jsem se, že je na čase trošku provětrat téma ByteFest.
    Loni se dlouhou dobu nic nedělo, informace skoro žádné a na konec to bylo, dle mého, vše na rychlo.


    Letos bych chtěl přispět k organizaci ještě více než loni. Hlavně bych si přál, aby to letos dopadlo lépe než loni, pro mně je BF srdeční záležitost, a už nechci žádná "dramata" a nepříjemnosti.
    Včera jsem mluvil s Tomsoftem, domluvili jsme se, že se brzy potkáme a řekneme si vše k BF 2015.


    Piště prosím Vaše připomínky, názory a nebo cokoliv, co by se mělo zlepšit, změnit, zhoršit ... budu rád za jakýkoliv názor.
    Díky moc,
    Fery

    Aktuální požadavky na akci:


    1) Všichni pořadatelé budou mít cedulku "POŘADATEL" - dobrý nápad, já s tím problém nemám
    2) Tomsoft nebude pořadatel
    3) Výběr peněz budou mít na starosti konkrétní určení lidé a nikdo jiný - souhlasím, uvidíme jak bude možné v praxi
    4) Jmenovky pro účastníky - zařídím, je to fajn ... jen často je spousta lidí nenosí ... já mám pro tyto účely triko s nickem PS: kalendáře kombinované se vstupenkou zachováme
    5) Tomsoft NEBUDE chlastat a ani tahat sebou nějaké ty své nezletilé žabičky

    Setkávání majitelů a sběratelů historických počítačů, nezávisle na jejich platformě. Commodore, Didaktik, Atari, ZX Spectrum


    Jiné akce (termíny):

    11.9. - 13.9. - OldComp Party 2015
    25.9. - 27.9. - 11. OFAM - Münchberg / Něměcko
    Naposledy upravil Fery; 15.09.2015, 13:04:28.
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    #2
    O: ByteFest 2015

    Já se účastnit nebudu v žádném termínu, tato konkrétní akce mě přestala bavit .
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: ByteFest 2015

      Já se Bytefestu účastním asi čistě jen proto, že mám možnost se tu potkat se Solarisem. Jinak mě jako akce taky už nijak nebaví.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        O: ByteFest 2015

        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
        Já se Bytefestu účastním asi čistě jen proto, že mám možnost se tu potkat se Solarisem. Jinak mě jako akce taky už nijak nebaví.
        A co by se mělo změnit, aby tě akce bavila?
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat


          #5
          O: ByteFest 2015

          Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
          Já se účastnit nebudu v žádném termínu, tato konkrétní akce mě přestala bavit .
          Podle mně se BF musí vrátit pár let zpátky a hlavně bez průšvihů.
          Buď se mi to povede nebo se přidám a pomůžu na jiné akci.
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #6
            O: ByteFest 2015

            Já jezdím na Bytefest kvůli lidem. Je fakt, že jeden člověk dokáže akci ostatním znechutit. Ale snad se to vyřeší. Fery, přeji Ti pevné nervy a ať to vyjde.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: ByteFest 2015

              Tato akce je velmi úzce spjatá s tomsoftem a díky jeho chování je zdiskreditovaná. Já se nechci na akcích potkávat s notoriky a poslouchat opilecké řeči. Podle mě by bylo nejlepší, pokud by BF zanikl zcela. Možná by mohla vzniknout nová akce s novým názvem a s jiným organizátorem. Ale to je jen můj názor. Pokud to většině nevadí, nic proti tomu nemám, ale nebudu se jí účastnit.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                O: ByteFest 2015

                Bytefest byl zpočátku docela fajn, seznámil jsem se se spoustou nových platforem, sešli jsme se tam s Amigistama, ... Ale atmosféra se změnila a já se přestal na akci těšit, pokud jsem jel, tak jen kvůli několika známým a kamarádům...

                Akce promarnila vysoký potenciál, ať už co do počtu návštěvníků nebo zajímavých vystavovaných kousků. Když říkám potenciál, mám na mysli třeba domluvit se s určitými osobnostmi, nebo majiteli platforem, aby půl hoďky hoďku moderovali a představili tu či onu platformu, ukázali nějaké hry, dema, aplikace na projektoru. Za ročník by se takle dalo představit publiku třeba dvě tři platformy, další ročník jiné, nebo dát opáčko (třeba u Amigy, C64, Atari), ukázat třeba nějaké novinky z HW a SW, možnosti upgradů, ... Jako náznaky s přednáškami o kalkulačce, nebo kvízy nebyly špatné, ale prostě ta akce si zasloužila vzít trochu do opratí. Podle mého zajistit prostory a vybrat vstupné nestačí.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: ByteFest 2015

                  Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                  Tato akce je velmi úzce spjatá s tomsoftem a díky jeho chování je zdiskreditovaná.
                  Tak s Tomsoftem je spjatá i Prase párty (i když je to Šlachova akce), ale tam jsem s ním větší problémy moc nezaznamenal. I když je pravda, že jsem tam naposled byl před několika lety. Takže informace o Tomsoftovi z posledních let mě trochu překvapili. Možná jsem úplně mimo, ale připadá mi to, že nad Tomsoftem lámete hůl nějak moc rychle. Kolik těch BF organizoval úplně v pohodě, než začal chlastat?
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    O: ByteFest 2015

                    Jen pro info, na poslední Prasepárty nebyl Tomsoft vpuštěn. Možná proto proběhla akce v pohodě.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      O: ByteFest 2015

                      Vyzní to teď blbě, ale i když jsem TomSoftovi vděčný za mnoho, poslední dva tři roky (včetně Amiga párty ve Vraném) s ním byly na akcích skutečně k nevydržení. Je to jeho věc, nebudu se za to na něj koukat zle... ale na Bytefest s ním nepůjdu a bez něj to nebude ono. Chtělo by to Tomsofta z roku 2005...
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        O: ByteFest 2015

                        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                        Vyzní to teď blbě, ale i když jsem TomSoftovi vděčný za mnoho, poslední dva tři roky (včetně Amiga párty ve Vraném) s ním byly na akcích skutečně k nevydržení. Je to jeho věc, nebudu se za to na něj koukat zle... ale na Bytefest s ním nepůjdu a bez něj to nebude ono. Chtělo by to Tomsofta z roku 2005...
                        Nevyznělo to špatně, Láďa pro ByteFest udělal hodně. Škoda těch problémů, které poslední dobou způsobil. Je možné, že to bylo způsobeno jeho osobními problémy nebo kdo ví, proč se tak poslední dobou choval. Souhlasím s tím, že by bylo fajn, kdyby se zase dostal do pohody a už žádné konflikty nezpůsobil.

                        Ale určitě bych se jména i akce nevzdával, kvůli prohřeškům pořadatele. Já si pořád myslím, že se to dá ještě zachránit a opět jméno vrátit mezi kvalitní akce.
                        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                        Komentovat


                          #13
                          O: ByteFest 2015

                          Kdepak, rychle to není. Poslední BF v pohodě byl asi 2012. Tomsoft pil vždycky, ale bylo to v pohodě. Ale teď už s ním v opici není řeč a taky problém zvaný "žabičky". Bohužel Tomsoft během tří let strašně sešel a může za to chlast.
                          www.oldcomp.cz
                          party.oldcomp.cz

                          Komentovat


                            #14
                            O: ByteFest 2015

                            Alkohol je potvora. Pamatuju si, jak se Bolda pozvracel "myslím na pódiu" na Apocalypse v Brandýse a nebo tenkrát někdo na Males před kulturákem... Je to už spousta let, ale pamatuju si to pořád. Nebo ty opilecký zážitky na starým resetkání v Besedním domě. Tenkrát to bylo jiný a sám o tom vím své, ale teď je nám o X let víc a je nás mnohem míň. Teď by měl každý přemýšlet, když už má potřebu se ožírat, tak aby tím neomezoval ostatní. A pokud to neumí, tak by pít neměl nebo měl změnit lokál.
                            Panda Libor

                            Komentovat


                              #15
                              O: ByteFest 2015

                              Jak se říká, pít s mírou a pokud bez míry, tak radši doma Bylo by škoda, kdyby jakoukoliv amiga akci měl porazit démon alkohol nebo drogy. To by bylo opravdu smutné...
                              Naposledy upravil Delihc; 16.04.2015, 09:39:26.
                              Panda Libor

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X