Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 Infinitiv tower

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím A1200 Infinitiv tower

    Koupím Infinitiv tower od firmy Mictronik. Vzal bych to i deskou A1200. Jiné příslušenství nemusí být. Ke koupi jsem byl donucen, jelikož do klasické A1200 mi nevejde turbínasmile: Díky

    #2
    O: A1200 Infinitiv tower

    Autorem citovaného textu je pepapantak Přejít na původní příspěvek
    Koupím Infinitiv tower od firmy Mictronik. Vzal bych to i deskou A1200. Jiné příslušenství nemusí být. Ke koupi jsem byl donucen, jelikož do klasické A1200 mi nevejde turbínasmile: Díky
    Jezis, tu priseru nekupuj, je to hroza!
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: A1200 Infinitiv tower

      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
      Jezis, tu priseru nekupuj, je to hroza!
      Já vím. Je to plasťák, ale já tu kartu nikam nenacpu.

      Komentovat


        #4
        O: A1200 Infinitiv tower

        O jakou kartu se jedná? Jsem téhož názoru co Boboo, plasťák je nebezpečný i pro ten HW co je uvnitř. Jestli tower, tak něco od Elboxu zejména ten jejich E/Box aka Winner tower.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          O: A1200 Infinitiv tower

          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
          O jakou kartu se jedná? Jsem téhož názoru co Boboo, plasťák je nebezpečný i pro ten HW co je uvnitř. Jestli tower, tak něco od Elboxu zejména ten jejich E/Box aka Winner tower.
          Ahoj,

          jen obyčejná B1260T. Slot na pamět je kolmý, takže buť klasická A1200 podložená dvěma knížkami smile:

          nebo to dát do nějakého toweru. Podkládat už mě to nebaví. Dovnitř dám scandoubler, na klasické WHD hry.

          Komentovat


            #6
            O: A1200 Infinitiv tower

            Autorem citovaného textu je pepapantak Přejít na původní příspěvek
            Ahoj,

            jen obyčejná B1260T. Slot na pamět je kolmý, takže buť klasická A1200 podložená dvěma knížkami smile:

            nebo to dát do nějakého toweru. Podkládat už mě to nebaví. Dovnitř dám scandoubler, na klasické WHD hry.
            K daju sa zohnat dutinky co sa priamo zapustit do DPS, cize netreba socket na CPU ale len ta dutinka sa vsunie do otvoru DPS a zaletuje. Preco to pisem... Dalo by sa to vyriesit tak, ze ak nemas Blizzarda 1260 original zapusteny od vyrobcu, tak povodny CPU socket by sa vyrazil inovoval by sa s tymito specialnymi single zapustacimi dutinkami a CPU by bol nizsie polozeny ako ked je v sockete. No a posledny krok vymena SIMM socketu z Angle na 90° a Amigu dokazes zavriet. Samozrejme viac ako 50MHz by som to nevytacal pre zahrievanie CPU. Popripade dekel zo spodu by sa upravil na vetranie, vsetko sa da, len treba trosku pospekulovat.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: A1200 Infinitiv tower

              Nebo jinej SIMM slot. B1260 nemá naprosto problém běžet v klasické A1200. Naopak je to asi nejlepší karta pro klasickou verzi. Já osobně bych raději investoval pár stovek do výměny SIMM slotu, než kupovat a Amigu stavět do rozviklaného plastového toweru.

              Druhá věc je, pokud budeš chtít Blizzarda přetaktovávat, potom je tower ospravedlněn pro dobré chlazení karty z obou stran. Ovšem Infinitiv byl stále bral jako poslední možný typ toweru.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: A1200 Infinitiv tower

                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                Nebo jinej SIMM slot. B1260 nemá naprosto problém běžet v klasické A1200. Naopak je to asi nejlepší karta pro klasickou verzi. Já osobně bych raději investoval pár stovek do výměny SIMM slotu, než kupovat a Amigu stavět do rozviklaného plastového toweru.

                Druhá věc je, pokud budeš chtít Blizzarda přetaktovávat, potom je tower ospravedlněn pro dobré chlazení karty z obou stran. Ovšem Infinitiv byl stále bral jako poslední možný typ toweru.
                Já právěže mám Blizzarda přetaktovaného. Jedu na 66MHz s aktivním chlazením, naprosto bez problémů. Ta ryc hlost je tam znát, nechtěl bych se vrazet na 50Mhz .-)

                Komentovat


                  #9
                  O: A1200 Infinitiv tower

                  66 je pro desktop ještě OK, já myslel třeba 80 ;o)
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    O: A1200 Infinitiv tower

                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    66 je pro desktop ještě OK, já myslel třeba 80 ;o)
                    Raději to nechci riskovat. Asi by to jelo, ale nechci přijít o hardware.- )

                    Komentovat


                      #11
                      O: A1200 Infinitiv tower

                      Přijeď na RESET, ti to ukážu ;o)
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #12
                        O: A1200 Infinitiv tower

                        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                        Přijeď na RESET, ti to ukážu ;o)
                        Rád bych přijel, sliboval jsem ti to, ale nemůžu. Přes víkend musím dělat řidiče, pro malý sbor co jede zpívat do Nového Boru. Akce na celý prodloužený víkend.

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X