Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Blizzard PPC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Blizzard PPC

    Nevím, kde nastala chyba. Kupoval jsem jej cca před rokem s nadšením, že si urychlím systém, nahraji soustu her a aplikací. Po instalaci jsem byl zklamán. Systém jede na 68040 a občas, kdy je potřeba se zavolá podpora PPC. Myslel jsem že podpora PPC bude ve všem, ne jen v některých aplikacích. možná dělám něco špatně, ale ta supr karta u mě oblibu moc nená. Možná mě přesvědčíte, že je nemám prodávat, ale zatím mě k srdci nepřirostla. karta je v základu 60840/25, 603e 240Mhz., simm 128 + 32.

    #2
    O: Blizzard PPC

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC00469.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 155,3 KB
ID: 108383Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC00471.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 144,3 KB
ID: 108384Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC00465.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 54,5 KB
ID: 108385Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC00468.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 126,9 KB
ID: 108386Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC00477.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 133,3 KB
ID: 108387
    Přiložené soubory

    Komentovat


      #3
      O: Blizzard PPC

      Ked je raz system napisany na 68k (do WB3.9) , tak ti pojde na 68k. U teba konkretne na 040. PPC sa da v systeme vyuzit na rozne datatypy a library. Ked si chces zrychlit system kup si 060.Ja som dlhu dobu stravil na BPPC040/25+603/200 (+BVision). Bol som spokojny, lebo prechod z B1230 bol viditelny a navyse som si mohol zahrat PPC hry a spustit PPC dema. Ked som sa vratil k Amige, tak som kupil BPPC060/66+603/300 a som "skoro" maximalne spokojny. Urychlenie systemu pri prvom spusteni bolo uzasne...

      Jedine co mi na 060 vadi su spatne WHD instally vacsiny AGA hier a diem. Priklady: Chaos Engine AGA mi na 060 WHD ide pomalsie ako na holej A1200 z diskiet, zaujimave je, ze CD32 WHD verzia ide svizne. Dema ako napr. Big Time Sensuality, Origin 1 a 2, Batman Returns,Lech, Wit Premium, Arte,Roots,atd,atd... (take moje klasiky) idu tiez spatne. Na B1230 idu v pohode...
      Naposledy upravil DJM; 30.05.2015, 08:48:42.
      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

      Komentovat


        #4
        O: Blizzard PPC

        Muzes zkusit nainstalovat nejaky PowerPC operacni system (eg. Linux nebo OS4), ale bez graficke karty to moc smysl nedava. Jak napsal DJM, OS3.x i vetsina aplikaci je 68k, na PowerPC CPU si tedy ani nesahnou.

        Teoreticky by pod 68k emulaci v OS4 mohl kompatibilni software (nikoli 99 % her) fungovat rychleji nez na tve 68040, ale bez GFX karty by to stejne nebylo ono.

        Komentovat


          #5
          O: Blizzard PPC

          Kolik za ni chces? Je to jen karta nebo i box? Revize?

          Komentovat


            #6
            O: Blizzard PPC

            Autorem citovaného textu je pavlor Přejít na původní příspěvek
            Muzes zkusit nainstalovat nejaky PowerPC operacni system (eg. Linux nebo OS4), ale bez graficke karty to moc smysl nedava. Jak napsal DJM, OS3.x i vetsina aplikaci je 68k, na PowerPC CPU si tedy ani nesahnou.

            Teoreticky by pod 68k emulaci v OS4 mohl kompatibilni software (nikoli 99 % her) fungovat rychleji nez na tve 68040, ale bez GFX karty by to stejne nebylo ono.
            Zkoušel jsem instalovat OS4.1, update 2. Kartu mám v elboxu společně, s mediátorem a Voodoo 3000. Po prvotním startu jsem zjistil, že není podpora 4xEIDE. No nic, vyhodil jsem řadič a připojil HDD a cdrom na společnou kšandu. Pomohlo to. Cdrom se načtla, taktéž HDD, ale tímto to skončilo. Z cd se opakovaně načítala data, restart amigy a pořád dokola. Systém dle mého nebyl schopný najít příslušné ovladače. A tímto to skončilo.
            Naposledy upravil pepapantak; 30.05.2015, 16:46:40.

            Komentovat


              #7
              O: Blizzard PPC

              Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
              Kolik za ni chces? Je to jen karta nebo i box? Revize?
              Jestli máš vážný zájem, napiš mi nabídku. revizi jsem schopen zjistit.

              Komentovat


                #8
                O: Blizzard PPC

                Jen pro info.. http://www.amigaportal.cz/forum/show...7295#post87295
                Naposledy upravil mijaji; 30.05.2015, 19:28:48.
                A500, A500+, A2000, A600, A1200

                Komentovat


                  #9
                  O: Blizzard PPC

                  Tam je potřeba přenastavit si v Blizzard PPC BIOSu nějaké parametry. To mi dělalo přesně totéž, ale v manuálu píšou, že musí být nastaveno MAPROM OFF a rychlost RAM na 70ns. Tos zkoušel?
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    O: Blizzard PPC

                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    Tam je potřeba přenastavit si v Blizzard PPC BIOSu nějaké parametry. To mi dělalo přesně totéž, ale v manuálu píšou, že musí být nastaveno MAPROM OFF a rychlost RAM na 70ns. Tos zkoušel?
                    Nooo, tak toto ne. Myslíš že toto pomůže??

                    Komentovat


                      #11
                      O: Blizzard PPC

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      Tam je potřeba přenastavit si v Blizzard PPC BIOSu nějaké parametry. To mi dělalo přesně totéž, ale v manuálu píšou, že musí být nastaveno MAPROM OFF a rychlost RAM na 70ns. Tos zkoušel?
                      Pravdu ma jack!

                      Jeste si prostuduj Classic FAQ

                      Classic_FAQ.pdf

                      Komentovat


                        #12
                        O: Blizzard PPC

                        Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                        Pravdu ma jack!

                        Jeste si prostuduj Classic FAQ

                        [ATTACH]6137[/ATTACH]
                        Kde jste vyhrabali návod. Já jsme procházel intrnet a nic k instalaci nebylosmile:

                        Komentovat


                          #13
                          O: Blizzard PPC

                          U Cédéčka je booklet a hned první bod píšou, že si tohle máš nastavit. Samozřejmě já jsem to taky nečetl a hrrr Boot flopina, pak CD a Reboot dokola mě přiměl si ten booklet otevřít a přečíst.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            O: Blizzard PPC

                            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                            U Cédéčka je booklet a hned první bod píšou, že si tohle máš nastavit. Samozřejmě já jsem to taky nečetl a hrrr Boot flopina, pak CD a Reboot dokola mě přiměl si ten booklet otevřít a přečíst.
                            taky jsem nic nečetl, hned jsem tam strčil cd. Můžu příští týden vyzkoušet. Na jakém rozhradní jsi měl připojené cd a hdd??

                            Komentovat


                              #15
                              O: Blizzard PPC

                              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                              Tam je potřeba přenastavit si v Blizzard PPC BIOSu nějaké parametry. To mi dělalo přesně totéž, ale v manuálu píšou, že musí být nastaveno MAPROM OFF a rychlost RAM na 70ns. Tos zkoušel?
                              teď jsme se díval na Blizzard PPC, ale žádný jumper na nastavení RAM nebo MAPROM tan není. Není tam žádný.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X