Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Roman

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Roman

    Je pravda, že s vlastním počítačem se do toho dostaneš mnohem líp než třeba s emulátorem.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #17
      O: Roman

      Praxí na vlastním stroji se člověk naučí nejvíc, ale na sraz bych dojel i bez Amigy. Už jenom kouknout na WB a základní obsluhu. Mám jen dvacet let starou a mlhavou vzpomínku a to co jsem viděl na YouTube.

      Mimochodem, byli jste někdo v ArcadeHry v Červeném Újezdě? Mám to tak 20min od baráků a objevil jsem to náhodou při projížďce na kole. Taky dobrej flashback.

      Komentovat


        #18
        O: Roman

        Jo, byli jsme tam. Pěkný hnízdo.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #19
          O: Roman

          Tak jak dopadlo aukrovani?

          Autorem citovaného textu je Roman Přejít na původní příspěvek
          Když se mi to nebude překrývat s dovolenou, nebo pracovní cestou, tak bych určitě dorazil. Budu to sledovat.

          IDEfix: o té se mi zdá Mám na ní políčeno, zítra se uvidí

          Komentovat


            #20
            O: Roman

            Díky za optání, dobře. Tedy, když moc nepřemýšlím nad tou částkou
            Ale jak se říká, nechval dne před večerem, takže já se spíš ozvu, až bude na stole. Zatím se mi to zdá ještě nereálné

            Komentovat


              #21
              O: Roman

              Teda, ta cena na Aukru dopadla...


              Brutus...




              A teď už v tom lítáš...


              Muhehe...

              Komentovat


                #22
                O: Roman

                Jako v podstatě holá dvanáctka za deset... no to jsme se dostali skoro zpátky do roku 1993, co? Tak ještě do ní nějaký scandoubler a turbínu a do dvaceti tisíc se sotva vejdeš...
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #23
                  O: Roman

                  OT: Je to dost překvapivé, že je to tady dražší, než v záhru. Na Amibayi bys takovou sehnal za cca 200 éček.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #24
                    O: Roman

                    Nekažme mu radost, já si myslím že s touhle bude spokojený.
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #25
                      O: Roman

                      Amiga je hezká, dneska se takovou už příliž nesetkáš. A hlavně když jí miluješ, není co řešit ;o)
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #26
                        O: Roman

                        Je fakt krasna, ako pise Jack, taku dnes nenajdes (na predaj).
                        A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

                        Komentovat


                          #27
                          O: Roman

                          Amiga je překrásná,tak vítej v Amiga klubu,dobrý je to,že když něco budeš potřebovat,tak ti tady vyjdou lidi vstříc,mluvím ze zkušenosti,je tady fakt výborná parta.
                          Amiga je nejlepší...

                          Komentovat


                            #28
                            O: Roman

                            Ta cena.. jasně, i na ebay jsou levnější, ale pak to pokazí cena za dopravu a jsem na tom třeba o litr, nebo dva lépe. Jenže zas trnout jak mi s ní na třech překladištích někdo mlátí. Takhle jsem ji v poledne vyzvedl a už je doma, hodinu pokecal a na cestu dostal CF s redukcí. Taky jsem si řekl, že s ní nehodlám nějak spekulovat a tak dneškem počínaje ta cena přestává byt parametr mojí Amigy. Prostě ji mám a to jsem chtěl. Kdyby to byla aktuálně vyráběna věc denní potřeby, porovnal bych ceny a za nejnižší objednal, ale je to rozmar a hráčka a k tomu hůře sehnatelná. Na takové věci mám volnější pravidla hry
                            Před koupí turbínky zkusím jestli na WHDload nebude stačit z boku paměť.

                            Večer vyluxuju CRT TV a začnu se ptát na strašný kraviny, ale dneska možná zadisketuju nějaké hry.

                            Komentovat


                              #29
                              O: Roman

                              Disketuj, hrej, ptej se, užívej!
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #30
                                O: Roman

                                Tak mám z toho radost. Pětiletý prcek byl ze starého počítače, jak mu říká, v úplné eufotii.
                                Teď jsem k tomu sednul sám a pokouším se v tom trochu rozklikat. Vzdycky minutu přemýšlím, jak přimontovat disk.
                                a naprostou náhodou jsem přišel na to, jak z .adf udělat znovu disketu. Vybral jsem čryřdiskovou hru, tak uvidíme.
                                Jedna konfrontační fotka z mého stolu Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_0149RWPS.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 29,9 KB
ID: 108393

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X