Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Roman

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Roman

    Ono bude mnohem jednodušší, když pod tím MacOS překopíruješ jen celý archiv a samotné rozbalení dělej až přímo na Amize. Je to sice trochu pracnější a méně pohodlné, ale opravdu se vyhneš hromadě problémů.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #92
      O: Roman

      Ok, rozbalím to až v Amize.

      Komentovat


        #93
        O: Roman

        Rychlokvašná rada - na MACu si stahni archiv a NIC s ním nedělej! Přesuň ho na Amigu.

        Pak si přečti tenhle článek - http://www.amigaportal.cz/clankyos3/...owall=&start=2

        Nainstaluj si XAD, je na aminetu fčetně licenčního klíče.

        Uprav si DOPUS a rozbaluj o100 šest...

        Komentovat


          #94
          O: Roman

          Autorem citovaného textu je Roman Přejít na původní příspěvek
          Při kopírování čehokoliv na CF kartu mi Macovský OSX udělá ke každému souboru ještě tentýž balast o velikosti 4096 bytů.
          Resp. původní soubor se jmenuje třeba "SOUBOR" a on k němu udělá ještě "._SOUBOR". Ten pochopitelně na macovi nevidím, na Amize ano.
          Fajn je, když je jich třeba ve hře, kterou chci dát do Amigy tři sta v různých adresářích a to nemluvím o tom, že je občas tenhle balast větší, než jeho originální soubor.
          Ničemu to asi nevadí, ale mě jako zelenáčovi, to dost znepřehledňuje okna, které jsou plné nefunkčních ikon.
          Neumím s tím bojovat na úrovní OSX, ale naučil jsem se v DOPUSu dát vyhledat např. ve složce GAMES tyhle (._ 4096 b ) soubory a pak je všechny smazat najednou (dříve jsem to dělal manuální kontrolou každého adresáře
          Ten mi to spolehlivě podle jména a velikosti vyhledá, ale pak je ve výsledku vyhledávače neumím označit ke smazání všechny najednou a to jich je třeba 4000.
          Je něco jako CTRL+A abych je označil všechny? Včera jsem zahájil označování myší a když přišla křeč, položil jsem na levé tlačítko ovladač od telky a to jak určitě uznáte nemá úroveň.
          Z vlastní zkušenosti můžu doporučit utilitu CleanMyDrive: External Drives Manager, lehce naistaluješ třeba z iTunes. Tam si snadno nastavíš externí úložiště u kterých Ti automaticky bude pročišťovat právě onen zmiňovaný mac junk. Takže můžeš pak v klidu pracovat s archívy na mackovi a přenášet data jinam.
          A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
          A600 HD,
          2MB Chip, Fúria EC020 inside

          Komentovat


            #95
            O: Roman

            MUI rozbaleno v Amize a instalace je najednou funkční.
            Proběhne do konce, reboot, ale při pokusu o kliknutí na MUI v Components to vytuhne s vadami v obraze a bliká i nadále červeně.
            Jak jsem psal, všechno mi funguje, jen jsem chtěl proklikat settings ze zvědavosti. Takže to není nijak urgentní problém, ale je to divné.

            Komentovat


              #96
              O: Roman

              Od konce léta jsem měl jen několik málo chvil, kdy jsem zapnul Amigu. Doufám, že jste na tom o poznání lépe a nezanedbáváte jí.
              Přeju všechno nej v novém roce!

              Komentovat


                #97
                O: Roman

                Kdy jindy zapnout amigu, když ne o vánocích .
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X