Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Walker k prodeji

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Walker k prodeji

    Osobne by ma zaujimalo co vsetko uz Sveta ma a ci sa vobec niekedy dockame otvorenia muzea - Amigalandu
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      #17
      O: Walker k prodeji

      To nevím, ale rozhodně má asi nejlepší sbírku na světě.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #18
        O: Walker k prodeji

        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        Naopak Access bol paradny projekt, skoda, ze nebol dotiahnuty do konca, ono este asi 300 kusov tohoto klonu sa niekde vala v skladoch, staci naprogramovat SW do CPLD. Vyvojar bol nejaky Ind pokial si pamata, Exa o tom vie ovela viac
        Je to jeden Ind z Velké Británie s kterým se dalo komunikovat do chvíle, než jsme se ho zeptali na možnost odkoupení všeho co k Accessu má. Odprodat to odmítl a ve výsledku to vypadalo, jako že by z toho hlavně chtěl ještě něco vydělat. Pak přestal komunikovat úplně. Mě by spíše zajímalo, jestli se ve finále neobjeví někdo s nějakými patenty, právy nebo tak něco.

        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        dva kusy tohoto prototipu vlastni Sveta, vdaka Exovi to ma funkcne
        Svéťa má funkční jen jeden kus, u druhého se kluci už nedohodli.

        Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
        Osobne by ma zaujimalo co vsetko uz Sveta ma a ci sa vobec niekedy dockame otvorenia muzea - Amigalandu
        Svéťa i EXA mají svoje weby a to je ta nejlepší cesta jak je podpořit a motivovat. U Svéti bych se divil, kdyby jednoho dne udělal muzeum a pouštěl dovnitř ostatní amigisty... To by to muzeum neměl moc na dlouho

        Spíše podpořte EXU, který toho pro Amigu dělá neskutečně moc a už delší dobu má pocit, že to nemá cenu. A ztráta motivace a pocitu, že to lidi tady ocení je ta nejkratší cesta jak o všechno přijít. A přitom jeden blbý komentář nikoho nezabije a nezabere ani tak moc času. Takže pokud vás můžu o něco poprosit, přesuňte diskuzi o Accessu z portálu k němu na web.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #19
          O: Walker k prodeji

          Exa umí, je jedno jak co píše, ale umí. On to myslí dobře, já bych mu klidně svěřil k opravě i svoje miminko, holou A1200.
          Panda Libor

          Komentovat


            #20
            O: Walker k prodeji

            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Spíše podpořte EXU, který toho pro Amigu dělá neskutečně moc a už delší dobu má pocit, že to nemá cenu. A ztráta motivace a pocitu, že to lidi tady ocení je ta nejkratší cesta jak o všechno přijít.
            Teď je vůbec takový období ztráty motivace... ale to chce prostě dát si na chvíli voraz. Amiga nám nikam neuteče, bude "živa" co je živa naše generace a myslím si, že nemá smysl dělat ukvapený závěry.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: Walker k prodeji

              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Teď je vůbec takový období ztráty motivace... ale to chce prostě dát si na chvíli voraz. Amiga nám nikam neuteče, bude "živa" co je živa naše generace a myslím si, že nemá smysl dělat ukvapený závěry.
              Sory Jacku, to jsem se uklikl, to tam vůbec nemělo být To měl být palec nahoru, stejně jako Exovi.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #22
                O: Walker k prodeji

                Pro Předsedu... Nešlo by ten můj nesouhlas zrušit? Jsem se uklikl....
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #23
                  O: Walker k prodeji

                  Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                  Pro Předsedu... Nešlo by ten můj nesouhlas zrušit? Jsem se uklikl....
                  To sice úplně jednoduše nejde, ale vrátil jsem Jackovi těch pár bodů reputace, co mu ten nesouhlas ubral
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #24
                    O: Walker k prodeji

                    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                    To sice úplně jednoduše nejde, ale vrátil jsem Jackovi těch pár bodů reputace, co mu ten nesouhlas ubral
                    Tak díky moc!!
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #25
                      O: Walker k prodeji

                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X