Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prodej zboží + aukro aukce.

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodej zboží + aukro aukce.

    Nevím jak vy,ale pokud tady na Amiga portálu někdo něco bude nabízet-prodávat nějakou věc nebo počítač,tak si myslím,že by to mělo být nabídnuto nejdříve té to komunitě a teprve,když se to tady neprodá(třeba do týdne),tak dát nabídku na aukro,protože poslední dobou to tady někdo nabídne,ale přitom už má danou aukci na aukru,at dotyčný můžou přihazovat,bud jsem dát inzerát,že něco prodám a za kolik to prodám(nějakou pevnou cenu),nebo to tady ani nenabízet,aby o to na konec válčili na aukru,ale je to teda můj názor na věc,at to posoudí admin.
    Amiga je nejlepší...

    #2
    O: Prodej zboží + aukro aukce.

    Já nevim no, je to každýho věc. Na EAB i Lemonu jsou v sekci Supermarket taky občas jen odkazy na ebay.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Prodej zboží + aukro aukce.

      Jenže nalejme si čistýho vína, tady na fóru není kdovíjaká kupní síla, s inzerátem tu taky může čekat měsíc. Je to každýho věc, pokud na to pospíchá a je mu jedno, do jakých rukou se to dostane, ať si použije Aukro. Mě to jedno není a tak inzeruju zde a na dalších fórech.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: Prodej zboží + aukro aukce.

        Já bych to neměnil. Tady se diskuze i u inzerátů většinou strhne úplně jiným směrem a mezitím to člověk může už dávno prodat někde jinde. Spíš bych byl pro to, aby se po prodeji téma uzavřelo. A nalejme si čistého vína, pokud můžu holou A1200 prodat na aukru za 10k, nebudu se tady vystavovat pranýřování že to nedám za hubičku do dobrých rukou.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Prodej zboží + aukro aukce.

          Podle me pokud to neni proti pravidlum fora, tak je to ciste vec prodejce. Ja na aukro moc nechodim a je to pro me vitane upozorneni, ze tam eventuelne je neco zajimaveho. Sem samozrejme kazdy den chodim .

          Komentovat


            #6
            O: Prodej zboží + aukro aukce.

            Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
            Podle me pokud to neni proti pravidlum fora, tak je to ciste vec prodejce. Ja na aukro moc nechodim a je to pro me vitane upozorneni, ze tam eventuelne je neco zajimaveho. Sem samozrejme kazdy den chodim .
            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Já bych to neměnil. Tady se diskuze i u inzerátů většinou strhne úplně jiným směrem a mezitím to člověk může už dávno prodat někde jinde. Spíš bych byl pro to, aby se po prodeji téma uzavřelo. A nalejme si čistého vína, pokud můžu holou A1200 prodat na aukru za 10k, nebudu se tady vystavovat pranýřování že to nedám za hubičku do dobrých rukou.
            Dobrá,dobrá,jinak jsem tady nechtěl nikoho popíchnout,myslel jsem to všeobecně,ale pokud to teda chcete takhle praktikovat,jak je to tady v tom to tématu psáno a většina s tím souhlasí,tak nebudu taky proti tomu,škoda.
            Naposledy upravil krtek11; 11.06.2015, 15:36:38.
            Amiga je nejlepší...

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X